Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

14 minutes ago, delgado said:

Kako je nategnut mecap vcrs, a @mr clutch dosta kategorija moze i tamo i vamo

Do petka sam bio u velikom zaostatku. Nijanse će odlučiti u moju korist, zato što sam najtalentiraniji fantazer ikada. 

 

Postoji šansa da se JJ vrati, pošto je Zalizani zadovoljan s njegovom kondicijom. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Debeli je bio otvorenog srca i ponudio je Tatuma i Mitcha za Janisa, dugo sam razmisljao kako da odgovorim na takvu ponudu...

 

Ae ne kaki ... To je bila druga ponuda... Odbio si Tatuma+LonZa , onda sam morao da "pojacam" ponudu 😁 ... Kad' ti neces da odgovoris sta trazis za Al-a ili "njega"... Sisico 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Do petka sam bio u velikom zaostatku. Nijanse će odlučiti u moju korist, zato što sam najtalentiraniji fantazer ikada. 

 

Postoji šansa da se JJ vrati, pošto je Zalizani zadovoljan s njegovom kondicijom. 

 

 Volim taj optiizam pred presudno vece, vecina je u fazonu da kuka i zali se kako ce da izgubi

 

  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

I posle uini nekome nesto prigovara da drezdi i kupi igrace, uze Brauna u prvoj sekundi.

 

rekao sam da si FA nocturnal animal, jer operišeš u 2 do pola4 ujutru zoni gde sam nemoćan. to je bilo priznanje da ti ne mogu ništa a ne prigovor.

ovo kad kreću tekme u 22-23h nije problem, budan sam

 

edit mada nikada se ne zna kada moram da se vozdignem posred noći da odem da šoram A ONDA SE ČUVAJ 😀

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Drakaris said:

Kakav crni Braun i to jos bacio Riversa kada je javljeno da je malo verovatno da ce Vestbruk igrati u ponedeljak 😄

 

Meni nista josh nisu javili, ili sam zaboravio da pogledam Mail/Viber/WhatsApp ...

 

Manje Vina Debeli 😴

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...