Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Ja ni ne očekujem da on javno obelodani ako ima neke privatne probleme, ali imao ili nemao, sigurno je da organizatori turnira neće biti nimalo srećni ni današnjim nastupom ni ovom izjavom. Trebalo bi ipak da mu nečemu služe ti agenti koje voda po turnirima, da ga ne puštaju da zabija ovakve autogolove.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

Bukvalno je priznao da je tankovao mec :classic_ninja:

kakav no.1 i uzor

 

 

 

Pa ako je došao samo radi 90 bodova onda bolje da nije ni dolazio, pa ne plaši se valjda da će Nadal osvojiti i Paris i London bez poraza, a on da izgubi sva 3 meča u Londonu. To se mi tu šalimo oko te teorije.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Ne hvala, neka završi sezonu i ovo mučenje. Nema on više igru za dvoranu.

Meni se cini da je ipak vise do motivacije. Njega u ovoj fazi karijere najvise inspirisu slemovi i prvo mesto, sto je u principu i ispravno.

 

Mislim da ce i ovaj zavrsni da otalja ili ce se provuci do finala na suv kvalitet, jer je tesko ocekivati da Novak gubi dva puta u grupi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Pa ako je došao samo radi 90 bodova onda bolje da nije ni dolazio, pa ne plaši se valjda da će Nadal osvojiti i Paris i London bez poraza, a on da izgubi sva 3 meča u Londonu. To se mi tu šalimo oko te teorije.

Mi smo se šalili i 2016. oko Marija pa bi šta bi, očigledno je hteo da se obezbedi da mu se ne ponovi taj kiks, a i zašto da ne skine taj ogromni pritisak pre Londona ako može tamo da odigra rasterećeno. To je sasvim OK rezon, nije OK da odeš da dobiješ dva meča i onda se odjaviš, pogotovo pored onoliko naših ljudi koji su skupo platili da ga gledaju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

Milion puta je bolja, ovo je najgore nepostovanje publike i protivnika, izjava prevedena na srpski je : imam bol u predelu prepona i bas me boli da nesto trcim

U Londonu je bilo jos vise razocarane publike, jos skuplje su bile karte, a on izasao, poklonio se i izrekao lepo upakovanu laz pred svima njima. Ovaj nas seljak nije znao da treba da je upakuje:lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milica said:

U Londonu je bilo jos vise razocarane publike, jos skuplje su bile karte, a on izasao, poklonio se i izrekao lepo upakovanu laz pred svima njima. Ovaj nas seljak nije znao da treba da je upakuje:lol_2:

 

Da, postenije je prema publici kad predaju unapred, nego da gledaju statiranje, a posle jos i izjavi: ja sam dosao po no.1, to sam i uzeo, hebe mi se da trcim dalje...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Da, postenije je prema publici kad predaju unapred, nego da gledaju statiranje, a posle jos i izjavi: ja sam dosao po no.1, to sam i uzeo, hebe mi se da trcim dalje...

 

Nije ni prvi ni poslednji koji kalkulise (i kalkulisace), boze moj. U toj je fazi karijere da ne treba ništa da prepusta slučaju. Sada treba uzivati u obaranju Federerovih rekorda od strane njega i Nadala. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Mi smo se šalili i 2016. oko Marija pa bi šta bi, očigledno je hteo da se obezbedi da mu se ne ponovi taj kiks, a i zašto da ne skine taj ogromni pritisak pre Londona ako može tamo da odigra rasterećeno. To je sasvim OK rezon, nije OK da odeš da dobiješ dva meča i onda se odjaviš, pogotovo pored onoliko naših ljudi koji su skupo platili da ga gledaju.

 

Nije Ok, daje do znanja da je nesiguran u sebe da će dobiti i samo jedan meč u Londonu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ozu said:

 

Nije ni prvi ni poslednji koji kalkulise (i kalkulisace), boze moj. U toj je fazi karijere da ne treba ništa da prepusta slučaju. Sada treba uzivati u obaranju Federerovih rekorda od strane njega i Nadala. 

 

Ovo kalkulisanje nije nikako ok, ne igra sledece nedelje, dobio je sigurno milion od turnira da se pojavi, dobio 2 meca, u publici ko zna koliko nasih koji su dosli da ga vide, on ovako odigra protiv faking Sonega i jos na kraju da onakvu izjavu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Nije Ok, daje do znanja da je nesiguran u sebe da će dobiti i samo jedan meč u Londonu.

Pa prošle godine je dobio samo jedan meč, nije to baš toliko neverovatno. Meni se nije dopalo što je posle meča s Bornom izjavio kako je bio zamoran, šta bi tek rekao da su igrali tri seta. Očigledno nije u formi koja mu je potrebna za London, ali ni ostali nešto ne blistaju, pa šta bude bude.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Pa prošle godine je dobio samo jedan meč, nije to baš toliko neverovatno. Meni se nije dopalo što je posle meča s Bornom izjavio kako je bio zamoran, šta bi tek rekao da su igrali tri seta. Očigledno nije u formi koja mu je potrebna za London, ali ni ostali nešto ne blistaju, pa šta bude bude.

 

Rublev do pobede :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu sad da citiram sve što ste u međuvremenu pisali, pa samo istine radi treba reći da je Federer nadoknadio publici iz svog džepa deo karata za to finale koje je predao, a Novak nije dobio ni blizu miliona za Beč, pristao je da dođe za mnogo manje nego što bi inače tražio, iz razumljivih razloga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

znate sta, ova corona je jednostavno ljudima omogucila da vide sta je najvaznije u zivotu a sta su prolazne i prelazne stvari.

nije bilansna faza zivota njemu niti bilo kome od njih tamo po turnirima ali nam je sve ovo svima ukazalo na bitno i nebitno ili manje bitno.

i tako, pokusavam da ga razumem :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Tako mu doslo ko zna iz kog razloga ali to i nije vazno, ko ga je mrzeo ranije i svasta mu zamerio zamerace mu i dalje, ko nije i nece.

To nece da pise kad se bude racunalo ko je goat.

Da ne malerisem ali bojim se jedne stvari a to je da ce da prekinu opet sezonu do daljnjeg citaj sest meseci, opet zamrznu renkiranje i slicno i opet moze da se slika; Ako je takva neka varijanta u opticaju a nije da bi me mnogo iznenadilo i on je u toku ne bi me cudilo da mu se slosilo

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

 

Ovo kalkulisanje nije nikako ok, ne igra sledece nedelje, dobio je sigurno milion od turnira da se pojavi, dobio 2 meca, u publici ko zna koliko nasih koji su dosli da ga vide, on ovako odigra protiv faking Sonega i jos na kraju da onakvu izjavu.

nije dobio pare (to milionce koje pominjes) da se pojavi na turniru, to je Straka izjavio pre turnira.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Da ne malerisem ali bojim se jedne stvari a to je da ce da prekinu opet sezonu do daljnjeg citaj sest meseci, opet zamrznu renkiranje i slicno i opet moze da se slika; Ako je takva neka varijanta u opticaju a nije da bi me mnogo iznenadilo i on je u toku ne bi me cudilo da mu se slosilo

 

:classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da je postojao razlog za ovo danas, a ako je stvarno samo stvar u tome da mu je dosta tenisa onda ne treba ni u Londonu očekivati neke bolje rezultate. Videćemo ubrzo.

 

Jao, Dimitrovu pored klupe piše Mačkai Grišo, nije valjda da je to na bugarskom napred? :classic_biggrin:

Skroz bi ličilo na njega da juče pobedi Cipija i danas da izgubi od Evansa.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Boxy said:

 

Ok, nije dobio milion, ali sve ostalo stoji.

dobio je odredjene uslove koje je zahtevao (specificna ishrana, trening itd.), nije trazio pare - ovo je konkretno izjavio/nabrojao Straka.

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Kad se prijavio za Beč - što se prijavio, šta će mu to, bolje Pariz, hoće samo da uzme poene da bude prvi na kraju godine...

Sad, kad je uradio ono zbog čega je i došao u Beč: što tankuje, zar mu nije žao naših ljudi koji su platili karte, bolje i da ne igra završni...

Mislim, Noksi fali jedna godina dobrog tenisa da ga samo zarez deli od fakin' Panča Gonzalesa, a ovde na forumu kuckanje o nekim nebitnim trivijalnostima 😁...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...