Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

11 hours ago, amnesiac. said:

Ne znam je li komentator slijep jer je teško ne primijetiti da Alcaraz ima neki fizički problem. Serve & volley, bh slice, drop shot u situaciji kad ima otvoren teren. Nekoliko puta i bolna grimasa.

Edit: Evo konačno progovori.
 

Pravi Nadalov naslednik... Never lost when healthy... Lol...

Link to comment
Share on other sites

Norrie peta titula u karijeri..znam da ima jedan Masters..sad i 'petstoticu'..jos na zemlji..ko bi to rekao pre samo nekoliko godina? Dosta to govori i o konkurenciji danas,ali niko im nije kriv sto nisu dovoljno posveceni,sto ne treniraju vise..sto nemaju mindset..a Norrie ima sve pobrojano.

I pored ocitih igrackih limita,momak je uporan do iznemoglosti. Ne odustaje,ne gubi nadu..gura to sto ume,nepokolebljiv je..strahovito odlucan i radan. Tako je i juce preokrenuo mec..u drugom setu je bio na par poena od 0-4..to bi izvesno bio kraj,ali ne i za njega. Vratio se u set,onda se protivniku desila povreda i on je to umeo da iskoristi.

Mogli bi nasi igraci malo vise da se ugledaju na njega. Ne bi im stetilo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja inače volim velike radnike, ali iz nekog razloga Nori mi od početka nije simpatičan i to se ne menja. Nekako nemam za šta da se uhvatim kod njega, nit smrdi nit miriše i veći deo vremena se ne setim ni da postoji.

 

Kecmanović i Šapovalov razmenjuju brejkove, Miomir je došao do servisa za set i na najboljem je putu da i to prospe.

Link to comment
Share on other sites

Meni je jako zanimljivo da ako se vratimo nazad i pogledamo ovu trecu renesansu Djokovica i izuzmemo Nadala, najvise se mucio i gubio setove i meceve u prvim susretima sa novim protivnicima.

 

Ove godine prvi mec sa Kordom, lose odigran mec, izgubio set. Na AO najgori mec protiv Kakadua, prvi mec, izgubio set.

 

Prosle godine poraz od Runea u Parizu, drugi mec, izgubio set na USO od njega u prvom mecu. Van Rajthofen izgubio set na W. Prvi mec protiv Alkaraza - poraz.

 

Ako dodamo i meceve sa novim protivnicima i skor u prva tri meca, gubio je i od Cicipasa i od Medvedeva, i od Kirjosa, plus tu neki nebitni tipa Veseli, Davidovic Fokina itd, samo u poslednjih par godina.

 

Osim tih poraza gubio je gotovo iskljucivo od Nadala i Medvedeva 😄

 

Neverovatno.

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Možda dolazi do izražaja odsutnost Vajde :classic_sad:

 

Nego, ovo me sinoć istripovalo skroz:

https://www.tennis.com/news/articles/842nd-ranked-jacopo-berrettini-joins-big-brother-matteo-acapulco-second-round

 

Sofascore mi kaže da je Beretini igrao dva meča u razmaku od par sati i oba su mu protivnici predali :smiley5: nije mi palo na pamet da pogledam inicijale pa sam počela da razmišljam je li to bila neka kiša i odlaganje pa su morali da igraju po dva meča dnevno, ali kontam rano je još da se nagomila tako... i tek danas ukapiram da to nije isti Beretini :ajme:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Novak crn Marko plav. Mateo crn, Jakopo plav. Da li je to formula za uspesnu i neuspesnu bracu?

 

Ako imas dva sina, crnog na tenis, plavog na plivanje.

Ili sto kazu makedonci:

Prvi neka bude ministar, drugi nek je ziv i zdrav 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alcesta said:

Sofascore mi kaže da je Beretini igrao dva meča u razmaku od par sati i oba su mu protivnici predali :smiley5: nije mi palo na pamet da pogledam inicijale pa sam počela da razmišljam je li to bila neka kiša i odlaganje pa su morali da igraju po dva meča dnevno, ali kontam rano je još da se nagomila tako... i tek danas ukapiram da to nije isti Beretini :ajme:

 

Isto i kod mene jutros, nista mi nije bilo jasno, samo nisam pomislio na kisu nego da je zabagovao softver :classic_biggrin: . Tek iz treceg pokusaja primetim da je pocetno slovo imena drugacije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Promakle su mi pobede Lajovica i Djerea u Santijagu. Turnir je bas u prilicnoj senci Akapulka i Dubaija.

 

Rutinirali obojica. Lajovic okruzen Argentincima u zrebu, oko njega sve plavo belo.

 

Tim sinoc izgubio od Garina. Prvi set je proleteo pored njega, a u drugom kao i u Riju u TB napravio je veliki broj gresaka i ubedljivo ga izgubio. Na ova 3 turnira u Juznoj Americi samo 1 pobeda, pre toga u DC poraza od Corica i Goja, u Australiji bez pobede. Bas los pocetak sezone i najava da ce tesko biti ikakav faktor ove sezone.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...