Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

4 minutes ago, Baby said:

 

Ne znam Andjo, moraces da se zalis njima, ja sam samo postar.

 

Razumem, isti su ok. Znaci problem nije u anti-semitizmu, i pozivu na nasilje, nego samo ko to radi, pa su jedni "nashi" a ostali su "oni drugi"

I to su ljudi koji imaju tu moc...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim patnja se ne stišava... neka, neka, treba izbaciti čemer iz sebe. Januarski detox [emoji106]

Nego...
Meni je pobednik nedelje...ma godine - onaj tip što je poginuo tako što je držao tejzer u džepu dok je krao slike i onda se više puta samotejzovao u jaja dok nije dobio srčani udar.

Jeste da je ta ekipica više-manje slepo crevo evolucije, ali batica je časno zaslužio Darvinovu nagradu za 2021. već 06.01... Što je svojevrstan rekord :s_d:

Sent from my phone using their app

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Razumem, isti su ok. Znaci problem nije u anti-semitizmu, i pozivu na nasilje, nego samo ko to radi, pa su jedni "nashi" a ostali su "oni drugi"

I to su ljudi koji imaju tu moc...

 

Ne znam sta hoces da kazes, da li prebacujes nesto meni ili sebi? Nije ni bitno. Nezadovoljna si pretpostavljam jer ti nekako bliza tema Portland a niko o njoj ne prica vise. Jedva cekam da ovaj nestane i odvede svo djubre sa sobom. Koliko vidim procesuirace ga, mozda se preseli u Srbiju, tamo ima potpunu podrsku. 

Edited by Baby
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Videcemo posto im deonice opadaju u zadnjih dva dana, sad vec preko 3%

 

Pa valjda znas sta se desavalo pre dva dana, ko je isprovocirao, naredio, a ko odradio... On je tek danas ucutkan. 

Inace vec par meseci se prica naveliko mesecima da ce berza da ljuljne negde s proleca. To sledi pa sledi, desilo bi se i Trampu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Baby said:

 

Ne znam sta hoces da kazes, da li prebacujes nesto meni ili sebi? Nije ni bitno. Nezadovoljna si pretpostavljam jer ti nekako bliza tema Portland a niko o njoj ne prica vise. Jedva cekam da ovaj nestane i odvede svo djubre sa sobom. Koliko vidim procesuirace ga, mozda se preseli u Srbiju, tamo ima potpunu podrsku. 

Znam da nisi razumela sta hocu da kazem, nije ni bitno, cak nemas neko specificno misljenje o tome. 

U Portlandu zadnji update je da otkako je gradonacelnik rekao da ce se obracunati sa Antifom, dobio pesnicu u lice, bukvalno.

Videcemo kako ce se demokrate "obracunati" sa politickim nasiljem. Spremila sam kokice :classic_smile:

Ti obicno samo kazes "ali..." i tu je nasa razlika, ja recimo imam zero tolerance za politicko nasilje, kod tebe zavisi ko ga cini.

 

nezadovoljna sam - zato sto sam protiv politickog nasilja. 

 

3 minutes ago, Baby said:

 

Pa valjda znas sta se desavalo pre dva dana, ko je isprovocirao, naredio, a ko odradio... On je tek danas ucutkan. 

Inace vec par meseci se prica naveliko mesecima da ce berza da ljuljne negde s proleca. To sledi pa sledi, desilo bi se i Trampu. 

Kakve to veze ima sa licemerjem Twittera kome padaju akcije? Nije berza pala, nego Twitter :classic_biggrin:

Savrseno ti je ok da nikad nisu uklonili accounte onih sto su palili i pozivali na nasilje cele 2020, ali ti je sad sve potaman - to sto Homeini na twiteru poziva na unistenje Izraela je ocigledno ok po njihovim kriterijumima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Licemerje twittera? 🙂

Pa sigurno posle cetri godina slusanja nekih koji kazu sistem ce sve da resi, sad vise ne mogu vise. Morali su ludaka da banuju. Nece da nose poslesice ako bolesnici detoniraju neke bombe, ubijaju nevine ljude u narednih dana.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Licemerje twittera? [emoji846]
Pa sigurno posle cetri godina slusanja nekih koji kazu sistem ce sve da resi, sad vise ne mogu vise. Morali su ludaka da banuju. Nece da nose poslesice ako bolesnici detoniraju neke bombe, ubijaju nevine ljude u narednih dana.
Vidi, da ne raspravljamo o Trumpu. Jasno je da ne treba da je na slobodi. Da li ti ova akcija tweetera i FB ne liči na 1984 i velikog brata koji odlučuje šta ćeš da radiš?.
Deluje kao da FB i tw imaju veću moć od zakona.
Još jednom ponavljam da ne pričam o DT, samo o servisu javnog medija.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, kao neko ko je mazao govnima Trampa i želeo da mu vidi leđa, moram da kažem da je sramno ovo što je tviter uradio. I na koncu kontraproduktivno. Ovo svakako neće smiriti tenzije i sprečiti narandžastu budalu da lupeta i tvituje tako da potpaljuje mase svojih degenerika. Samo će naći alternativne kanale. Da ne pričamo koliko je zapravo monopol nad istinom loš i koje sve belosvestske bitange i dalje slobodno pišu po tviteru. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Svi koji pozivaju na nasilje moraju biti banovani. To vuče korene od onog slučaja kada su sevale tužbe protiv čini mi se FB-a što su dozvolili ISIS propagandu. BLM nikad nije pozivao na nasilje, nasilje se jednostavno dešavalo na ulicama nekad izazvano od strane njih a nekad od strane policije i trampovih "dobrih ljudi". Neke ANTIFA grupe jesu banovane na društvenim mrežama jer su pozivale na nasilje, sasvim opravdano.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@NMX

Slazem se, ovo je preklizav teren u domenu slobode govora.

Mozda je danas i ok da se uradi damage control za Trampa, a sta cemo ako se za 10 godina izmene rukovodstvo, interesi, političari i krenu da selektuju istinu po svojoj meri, jednom kad se osladi i postane norma, za 3 meseca postaješ Vučićlend.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

@NMX

Slazem se, ovo je preklizav teren u domenu slobode govora.

Mozda je danas i ok da se uradi damage control za Trampa, a sta cemo ako se za 10 godina izmene rukovodstvo, interesi, političari i krenu da selektuju istinu po svojoj meri, jednom kad se osladi i postane norma, za 3 meseca postaješ Vučićlend.

 

Apsolutno. S druge strane, ti imaš po tviteru razno razne vucibatine i bitange koje sam sa zadovoljstvom prijavljivao na desetine puta. Primer Jovana Stojković. Hajde da uzmemo to i uporedimo. Žena AKTIVNO poziva protiv vakcina. Izbije epidemija morbila, imamo mrtvu decu. Da li bi sprečavanje takve osobe da priča bilo loše ili poželjno iz aspekta javnog zdravlja? 

 

Baš klizav teren i vrlo verovatno put u nekošeno. Pa ko se kako snađe.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

Jbg, kao neko ko je mazao govnima Trampa i želeo da mu vidi leđa, moram da kažem da je sramno ovo što je tviter uradio. I na koncu kontraproduktivno. Ovo svakako neće smiriti tenzije i sprečiti narandžastu budalu da lupeta i tvituje tako da potpaljuje mase svojih degenerika. Samo će naći alternativne kanale. Da ne pričamo koliko je zapravo monopol nad istinom loš i koje sve belosvestske bitange i dalje slobodno pišu po tviteru. 

Bold je problem odavno samo se sada probilo u širu javnost zbog Trampa. Radikalne feministkinje se banuju zbog izjava da su trans žene biološki muškarci, umerenjaci poput Brett Weinsteina zbog bezazlene inicijative da se politički sistem promeni. Nije tu problem samo u vlasnicima i njihovim željama nego i u tome što su im zaposleni dobrim delom radikalizovani mladi ljudi koji svoje biase prenose u  algoritme i pravila za banovanje.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ters said:

Vrijeme je da Biden uvede mandatory diversity training program za sve Amerikance da bi se prevazisle razlike izmedju strana...

You cannot be serious.

 

Kako god, ne brini, juče sam u prolazu uhvatio da su neredi i odgovor policije zvanično prebačeni na rasni teren. Biće to visoko na agendi. Videćemo da li će i tačnost i radna etika doći na tapet kao znaci toksične belačke kulture.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nonick said:

 

Ni Parleru ne ide dobro danas, Google i Apple ih skida.

U znak solidarnosti sa predsednikom Trampom i sam cu otvoriti Parler nalog a tvitter i nalog i aplikaciju zauvek deaktivirati. U odnosu na admine i vlasnike Twittera Dragan J. Vucicevic je zasluzio Pulicerovu nagradu za novinarstvo. 

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Clovis said:

U znak solidarnosti sa predsednikom Trampom i sam cu otvoriti Parler nalog a tvitter i nalog i aplikaciju zauvek deaktivirati. U odnosu na admine i vlasnike Twittera Dragan J. Vucicevic je zasluzio Pulicerovu nagradu za novinarstvo. 

Pozdravi i Djuku i Raduleta, kad si vec tamo.:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Angelia said:

Znam da nisi razumela sta hocu da kazem, nije ni bitno, cak nemas neko specificno misljenje o tome. 

U Portlandu zadnji update je da otkako je gradonacelnik rekao da ce se obracunati sa Antifom, dobio pesnicu u lice, bukvalno.

Videcemo kako ce se demokrate "obracunati" sa politickim nasiljem. Spremila sam kokice :classic_smile:

Ti obicno samo kazes "ali..." i tu je nasa razlika, ja recimo imam zero tolerance za politicko nasilje, kod tebe zavisi ko ga cini.

 

nezadovoljna sam - zato sto sam protiv politickog nasilja. 

 

Kakve to veze ima sa licemerjem Twittera kome padaju akcije? Nije berza pala, nego Twitter :classic_biggrin:

Savrseno ti je ok da nikad nisu uklonili accounte onih sto su palili i pozivali na nasilje cele 2020, ali ti je sad sve potaman - to sto Homeini na twiteru poziva na unistenje Izraela je ocigledno ok po njihovim kriterijumima.

 

 

Meni je ovo fantasticno, toliko ste se borili protiv socijalizma da vam glave dosli kapitalisti i to oni iz najvecih IT kompanija, prakticki programeri. :lol_2::lol_2::lol_2:

 

tramp.gif

 

Bijeli heteroseksualni muskarac prop'o. :roflmao: A, i zene :lol_2:

Edited by Atreid
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Atreid said:

 

Meni je ovo fantasticno, toliko ste se borili protiv socijalizma da vam glave dosli kapitalisti i to oni iz najvecih IT kompanija, prakticki programeri. :lol_2::lol_2::lol_2:

 

tramp.gif

 

Bijeli heteroseksualni muskarac prop'o. :roflmao: A, i zene :lol_2:

 

Gde je sad Djordano Piterson da nam pokaze put u ovim teskim vremenima??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...