Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

On 10/6/2021 at 8:18 PM, Betolingar Misdongard said:

7a098ccdb6b90987ba7580d0e636331d.jpg

Ovo će da bude spektakl. Izbušiće ga Vanja, ali Katnić je neuništiv, mogu misliti kakve će sve odgovore da daje sjutra.

Zgazila Vanja ovu bubasvabu Katnica.

Lik je slika i prilika privatne drzave familije Djukanovic. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije sramota biti seljak, živjeti na selu, pričati seljačkim jezikom, ali ovaj Katnić je STD. Kako je moguće da čovjek na njegovoj poziciji nema baš nimalo elokvencije? Nikakvi izrazi, nikakva retorika. On ne poznaje padeže, govori nekim arhaičnim jezikom. Ja sam svaki put šokiran njegovim nastupom. Čovjek se nalazi na jednoj od najvažnijih pozicija u državi, a priča kao neki nepismeni seljak koji nije vidio ni škole ni knjige.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Katnić.... pa ne znam, mene je iskreno sramota što živim u državi u kojoj je onakav lik na čelu tužilaštva.

 

Ako nekom do noćas nije bilo jasno, da nam je specijalni državni tužilac postavljen na to mjesto samo sa zadatkom da zataška i spriječi istrage poslovanja krupnih riba iz DPS-a, nadam se da mu je noćas jasno. Ko kaže da ne misli to jednostavno laže.

 

Nego moram vas malo pecnut....

 

Ova budala makar priča.

 

Jel iko čuo glas Zagorke Dolovac?

 

Možete li zamisliti Zagorku Dolovac u debati sa nekim iz Krika ili Insajdera?

 

Kod nas je to normalno, i uvijek smo imali televiziju sa nacionalnom frekfencijom na kojoj se neko istovari argumentima po glavi nekog od DPS predstavnika institucija. Kod nas nije bilo moguće da se prećuti neka krupna afera, a kod vas o 24 stana na nacionalnim frekfencijama ni riječ.

 

Kratka horor priča za laku noć....

AV ima samo 51 godinu.

 

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bejbl said:

Pa kako vam onda 30 godina trebalo da smenite vlast pored takvog festivala demokratije na nacionalnim frekvencijama? 🙂

Milo nije pao ranije samo zato što su opozicioni lideri gledali samo svoju guzicu i nije imao ko da ih ujedini.

Link to comment
Share on other sites

Pa kako vam onda 30 godina trebalo da smenite vlast pored takvog festivala demokratije na nacionalnim frekvencijama? [emoji846]
Jer su kupovali ljude, kupovali lične karte, ucjenjivali, vršili pritiske na zaposlene.... monstruzni sistem "sigurni glas".

AV je taj sistem dobio na ruke od DPSa, unaprijedio ga (brutalnije ga sprovodi), plus ima SVE medije sa nacionalnom frekfencijom.









Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zato je pričam koliko je bitno što Vijesti nijesu pale pod kontrolu Vučića. Puštite vi Miška Perovića i Željka Ivanovića, na Vijesti su se uvijek pretresale razne neugodne teme, i mogla je da se čuje riječ svih ljudi koji su relevantni za društveni i politički život CG. Ko se to bavio državnim udarom, raznim aferama, zakonu o slobodi veroispovjesti? Da nije možda RTCG? Oni su konstantno ignorisali protest "Odupri se", ignorisali su litije. Da nije bilo debata na televiziju Vijesti teško da bi se oslobodili. Da ih je Vučić kupio nastao bi medijski mrak u CG.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ja, ispitivala me svojevremeno na pravosudnom ispitu. Da je nisam čuo i video svojim očima ne bih verovao da postoji ta osoba.

Koleginica je 12-e polagala i za nju je imala samo reči hvale. Kaže jako razuman i korektan ispitivač 😄

 

Bem li ga, ne znam kakav je tvoj utisak.

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2021 at 12:59 PM, Kimmi said:

Jer su kupovali ljude, kupovali lične karte, ucjenjivali, vršili pritiske na zaposlene.... monstruzni sistem "sigurni glas".

AV je taj sistem dobio na ruke od DPSa, unaprijedio ga (brutalnije ga sprovodi), plus ima SVE medije sa nacionalnom frekfencijom.









Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

 

Ma pusti ti medije sa nacionalnom frekvencijom. Pomisliću da vi tamo u CG još uvek vrtite "riblju kost".

 

Eto mi ne znamo šta se dešava u Srbiji, ako ne jave Pink i RTS.

 

Cenim ja tvoj entuzijazam zbog prve demokratske i istorijske smene vlasti, ali brate do juče vas se hapsilo ako direktora policije nazovete "prdnjavom".

 

Link to comment
Share on other sites

Dok jedni Srbuju i slikaju se sa popovima, a u isto vrijeme ne dozvoljavaju da se Katnić smijeni, a drugi Crnogorče i brane šefa i Katnića... dešavaju se sljedeće stvari:

 

1) Jedan od bivših šefova ANBa nađen mrtav u stanu.

 

https://www.vijesti.me/v/571021?utm_source=vijesti_android&utm_medium=app_android&utm_campaign=vijesti_share_counter

 

2) Zet ubijenog urednika Dana optužio Meda i Demokrate da opstruiraju istragu o ubistvu jer su leakovali da je Dritan išao u zatvor u Spužu na poziv zatvorenika koji je htio da da informacije o ovom ubistvu.

 

https://www.vijesti.me/vijesti/571016/pavicevic?utm_campaign=vijesti_share_counter&utm_medium=app_android&utm_source=vijesti_android

 

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kimmi said:

Dok jedni Srbuju i slikaju se sa popovima, a u isto vrijeme ne dozvoljavaju da se Katnić smijeni, a drugi Crnogorče i brane šefa i Katnića... dešavaju se sljedeće stvari:

 

1) Jedan od bivših šefova ANBa nađen mrtav u stanu.

 

https://www.vijesti.me/v/571021?utm_source=vijesti_android&utm_medium=app_android&utm_campaign=vijesti_share_counter

 

2) Zet ubijenog urednika Dana optužio Meda i Demokrate da opstruiraju istragu o ubistvu jer su leakovali da je Dritan išao u zatvor u Spužu na poziv zatvorenika koji je htio da da informacije o ovom ubistvu.

 

https://www.vijesti.me/vijesti/571016/pavicevic?utm_campaign=vijesti_share_counter&utm_medium=app_android&utm_source=vijesti_android

 

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

Kimmi, bio sam u septembru u tvojim krajevima. Mou ti reci da sam se lijepo proveo. Poslije duzeg vremena sam jeo prave smokve. Da napisem nesto pozitivno. I da ovo nije samo iz pristojnosti vec stvarno onako kako sam dozivio.Naravno ima i kritike ali ne ovakve kao od nekih vajnih forumasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...