Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Deo javnosti sumnja u njegovu povredu.

"To ostavljam njima. Tim ljudima koji sumnjaju. Neka sumnjaju i dalje. Interesantno je da se samo u moju povredu sumnja, a kada se neko drugi povredi, to utiče na njih. Onda su oni žrtve, a ja sam igrač koji se pretvara. To je vrlo interesantno. Znate o kome se radi tačno".

 

Padaće mnoge maske. Pogotovu maske koje su se stvorile u poslednje dve godine sa ovim situacijama koje su se stvorile tokom pandemije. To me baš interesuje šta će budućnost da donese, ne samo u sportu".

 

De Minor ga je prošle godine kritikovao tokom problema sa vizom.

 

"Nemam ja nikakav odnos sa njim. Poštujem ga kao rivala, kolegu, kao što i svakog poštujem. Nemam nikakav problem da mu se javim, čestitam itd. Ali bilo kakav drugi odnos nemam. Nikakvu komunikaciju nemam s njim. On je prošle sezone pokazao šta misli o tome".

 

Mislim da Rubljev posle ovoga zahvaljuje Bogu što nema dug jezik 😄

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak Djokovic hit a milestone and made history on Rod Laver Arena on Monday night, beating Alex de Minaur, 6-2, 6-1, 6-2, to extend his Australian Open winning streak to 25 matches in a row.

He’s now the first man in the Open Era to record multiple winning streaks of 25 (or more) matches in a row in Melbourne.

LONGEST MEN’S WIN STREAKS AT AUSTRALIAN OPEN IN OPEN ERA:

26: Andre Agassi [2000 to 2004 SFs, l. to Safin]

25: Novak Djokovic [2011 to 2014 QFs, l. to Wawrinka]

25: Novak Djokovic [2019 to 2023, still going]

20: Ivan Lendl [1989 to 1991 F, l. to Becker]

19: Roger Federer [2006 to 2008 SFs, l. to Djokovic]

Djokovic’s winning streak in the country of Australia is now at 38 matches in a row—that streak also includes going 8-0 at the ATP Cup in 2020 and 2021, and 5-0 to win Adelaide this year.

https://www.tennis.com/news/articles/novak-djokovic-extends-australian-open-winning-streak-to-25-matches-in-a-row

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nicklord said:

Kad ovako odigraju Nadal ili Đoković kao matori je sa po dvestaosamdesetšesti put oduševim nivoom tenisa koji su big3 dostigli. Ovaj Đoković ne bi mogao set da uzme Đokoviću iz 2015. a i dalje su nedostižni za sve ostale kad su iole zdravi.

Ovaj Djokovic bolje servira od Djokovica 2015, i ima vezanu butinu da mladjeg Djokovica razjebe mentalno. Djokovic 2023 bi dobio 3:1 u setovima na Rod Lejveru.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, diego said:

Ovaj Djokovic bolje servira od Djokovica 2015, i ima vezanu butinu da mladjeg Djokovica razjebe mentalno. Djokovic 2023 bi dobio 3:1 u setovima na Rod Lejveru.

 

I to sve ćopajući posle svakog slučajno izgubljenog poena. Ovaj mlađi bi tražio sočiva po terenu koliko bi bio raznesen u paramparčad.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ih kuda vi odoste, pa nije ni 2015. on bio toliko mlad, treba se vratiti dosta ranije :classic_laugh:

Edit: ja sam izgubila potpuno iz vida tu priču oko vakcine i De Minaura od prošle godine, više se i ne sećam šta je to tačno bilo.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Instinkt said:

Deo javnosti sumnja u njegovu povredu.

"To ostavljam njima. Tim ljudima koji sumnjaju. Neka sumnjaju i dalje. Interesantno je da se samo u moju povredu sumnja, a kada se neko drugi povredi, to utiče na njih. Onda su oni žrtve, a ja sam igrač koji se pretvara. To je vrlo interesantno. Znate o kome se radi tačno".

 

Padaće mnoge maske. Pogotovu maske koje su se stvorile u poslednje dve godine sa ovim situacijama koje su se stvorile tokom pandemije. To me baš interesuje šta će budućnost da donese, ne samo u sportu".

 

De Minor ga je prošle godine kritikovao tokom problema sa vizom.

 

"Nemam ja nikakav odnos sa njim. Poštujem ga kao rivala, kolegu, kao što i svakog poštujem. Nemam nikakav problem da mu se javim, čestitam itd. Ali bilo kakav drugi odnos nemam. Nikakvu komunikaciju nemam s njim. On je prošle sezone pokazao šta misli o tome".

 

Mislim da Rubljev posle ovoga zahvaljuje Bogu što nema dug jezik 😄

 

47 minutes ago, Instinkt said:

Deo javnosti sumnja u njegovu povredu.

"To ostavljam njima. Tim ljudima koji sumnjaju. Neka sumnjaju i dalje. Interesantno je da se samo u moju povredu sumnja, a kada se neko drugi povredi, to utiče na njih. Onda su oni žrtve, a ja sam igrač koji se pretvara. To je vrlo interesantno. Znate o kome se radi tačno".

 

Padaće mnoge maske. Pogotovu maske koje su se stvorile u poslednje dve godine sa ovim situacijama koje su se stvorile tokom pandemije. To me baš interesuje šta će budućnost da donese, ne samo u sportu".

 

De Minor ga je prošle godine kritikovao tokom problema sa vizom.

 

"Nemam ja nikakav odnos sa njim. Poštujem ga kao rivala, kolegu, kao što i svakog poštujem. Nemam nikakav problem da mu se javim, čestitam itd. Ali bilo kakav drugi odnos nemam. Nikakvu komunikaciju nemam s njim. On je prošle sezone pokazao šta misli o tome".

 

Mislim da Rubljev posle ovoga zahvaljuje Bogu što nema dug jezik 😄

Odakle je ovo?

Nije mi u maniru Novaka...

Doduše, nije ličilo ni da javno kritikuje ES.

Link to comment
Share on other sites

Pa očigledno su ga naši o tome pitali. Kako bi izgledalo da ga pitaju drugi, mogu da zamislim :classic_rolleyes:

Očigledno mu je popustio filter, svašta se nakupilo od prošle godine a Australija sad možda može da ispadne i dobra psihoterapija posle svega, homeopatska tako reći :classic_tongue: samo da noga izdrži do kraja, pu pu pu.

Ovo Ozmo prenosi, njemu verujem:

https://sportklub.rs/tenis/grand-slam/australian-open/novak-samo-se-u-moje-povrede-sumnja-drugi-su-zrtve/

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Pa očigledno su ga naši o tome pitali. Kako bi izgledalo da ga pitaju drugi, mogu da zamislim :classic_rolleyes:

Očigledno mu je popustio filter, svašta se nakupilo od prošle godine a Australija sad možda može da ispadne i dobra psihoterapija posle svega, homeopatska tako reći :classic_tongue: samo da noga izdrži do kraja, pu pu pu.

Ovo Ozmo prenosi, njemu verujem:

https://sportklub.rs/tenis/grand-slam/australian-open/novak-samo-se-u-moje-povrede-sumnja-drugi-su-zrtve/

Ozmo je izgubio kredibilitet, kupio je uniklovov duks :wicked:

 

 

 

:lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni jedino nije jasno zasto jednostavno ne ucuti?! Iskuliraj brale..daj neki bezvezni odgovor eventualno i teraj dalje..ali,ne..mora da isteruje neku pravdu. Fascinantno je kako ume da pokaze osobine koje vecina naseg naroda ne poseduje (pozitivne,dakako),ali da istovremeno pronadje i one najgore..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je sjajno sto je krenuo da nadusava pacere. 15 godina te prozivaju da si folirant, nepristojan, los lik i to trpis do momenta kad si vise nego siguran da si najbolji svih vremena i da razni Rotenberzi, novinari ES, rules are rules licemeri mogu samo da ti pljunu pod pozor.

Bravo Novace, da jos vise u narednim godinama prozivas indijance i da ih jos vise nerviras titulama

Edited by drperce
  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Meni jedino nije jasno zasto jednostavno ne ucuti?! Iskuliraj brale..daj neki bezvezni odgovor eventualno i teraj dalje..ali,ne..mora da isteruje neku pravdu. Fascinantno je kako ume da pokaze osobine koje vecina naseg naroda ne poseduje (pozitivne,dakako),ali da istovremeno pronadje i one najgore..

Pa možda zato što se posle godina i godina raznoraznih provokacija van terena pritisak akumulira i onda negde jednom pukne. Koliko je samo puta bio dostojanstven i oćutao kojekakvim Kirgiosima, Rotenberzima i Eurosportovima, stvarno ne mogu da ga krivim da nekad za promenu pusti jezik makar i u nevreme. Samo mi je žao što učešćem u PTPA sebi dodatno pojačava takav tretman, ali šta da se radi. Ne vidim u tome nikakve najgore osobine našeg naroda, ima ih on na drugoj strani, ovo je samo odgovor na stalne provokacije. 

 

Edit: drperce brži

Edited by alcesta
  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sto ne ostane dostojanstven do kraja? Do sada je vec morao da prihvati cinjenicu da,koliko god trofeja osvojio i rekorda oborio,nikada nece biti prihvacen poput Feda i Rafe. Guraj svoj tenis,osvajaj titule i kraj..i zasto je uopste morao da aludira na Nadala ovde? Sta ce mu to tacno doneti?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

 

De Minor ga je prošle godine kritikovao tokom problema sa vizom.

 

"Nemam ja nikakav odnos sa njim. Poštujem ga kao rivala, kolegu, kao što i svakog poštujem. Nemam nikakav problem da mu se javim, čestitam itd. Ali bilo kakav drugi odnos nemam. Nikakvu komunikaciju nemam s njim. On je prošle sezone pokazao šta misli o tome".

 

 

 

Quote

Alex de Minaur has vehemently denied a report that he is being investigated for purchasing a falsified Covid-19 vaccination certificate in Europe. The Australian men’s No 1 player took to social media on Thursday to make it “100% clear” that his two vaccination shots were “valid, accurate and true”.

https://www.theguardian.com/sport/2022/feb/18/alex-de-minaur-denies-covid-19-vaccination-status-allegations-made-in-spain

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Posle 15 godina dodovaravanja se konacno sjetio. Ipak nije jos kasno pa jos ako osvoji AO ovo ce dobiti na znacaju. Usled poraza bice jebeno

Ne vidim kakvu bi razliku napravila jedna titula manje ili više. Ako ga ne poštuju ni posle 9, zašto bi se to promenilo posle desete.

 

A sad malo vedriji tonovi...

 

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Drug Crni said:

Sto ne ostane dostojanstven do kraja? Do sada je vec morao da prihvati cinjenicu da,koliko god trofeja osvojio i rekorda oborio,nikada nece biti prihvacen poput Feda i Rafe. Guraj svoj tenis,osvajaj titule i kraj..i zasto je uopste morao da aludira na Nadala ovde? Sta ce mu to tacno doneti?

Aludira na onog ko se (i koga neko) prepozna. To nije njegova krivica.

A što se tiče bolda odavno je on to batalio. 

Da su njega prihvatili kao ovu pomenutu dvojicu oduzeli bi mu najjače oružje. 

spacer.png

 

Edited by Gojko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drug Crni said:

Sto ne ostane dostojanstven do kraja? Do sada je vec morao da prihvati cinjenicu da,koliko god trofeja osvojio i rekorda oborio,nikada nece biti prihvacen poput Feda i Rafe. Guraj svoj tenis,osvajaj titule i kraj..i zasto je uopste morao da aludira na Nadala ovde? Sta ce mu to tacno doneti?

Ako mu to donosi da razara kao danas, neka nastavi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...