Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Kakve bre povlastice kod vakcinisanja. Pa na deset punktova u BG možeš samo da dođeš i kažeš "Evo me" i vakcinišu te. Završiš za 15 minuta. 

 

edit: i još možeš da biraš. Neću ovu Modernu, neću Aleksandra Zvereva, daj Kineze ili 'ladnog Fajzera. 

Edited by We lose every week
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, We lose every week said:

Kakve bre povlastice kod vakcinisanja. Pa na deset punktova u BG možeš samo da dođeš i kažeš "Evo me" i vakcinišu te. Završiš za 15 minuta. 

 

edit: i još možeš da biraš. Neću ovu Modernu, neću Aleksandra Zvereva, daj Kineze ili 'ladnog Fajzera. 

Ja to znam ali ajd ti sad objasni to Rotenbergu i slicnim koji ce da ospu paljbu po Novaku - ko ce da cita tvoja objasnjenja i d aih publikuje - isto kao sto su osuli paljbu kad je Novak dao one sugestije drugih igraca na AO kako da se poboljsaju uslovi a svi ga napali ne znam ni sama za sta ali bio je kriv onoliko

 

Uostalom sta mi sad tu nagadjamo, mozda se i vakcinisao, mozda jos uvek ima antitela, mozda nece da kaze da se vakcinisao - vakcinisanje spada u tvoj privatan zivot na neki nacin bar do daljnjeg dok nije obavezno

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

valjda se niko i nije vakcinisao iz muskog top10. Ko ima pravo da se vakcinise ako je mladji i nije srbin ili u srbiji? Simona i ko jos?

i ako nije zdravstveni radnik i eventualno prosvetni radnik u nekim zemljama.

 

U mojoj zemlji se ni Makron nije vakcinisao  jer nije stigao na red a nece preko reda ...

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam od muskaraca je samo Filip objavio (a za Lajovica imamo izvestaj iz 2. ruke).

u sustini, jedino bi jos Ameri imali priliku da se vakcinisu, cak mislim da ni u UK sportisti jos uvek nisu na redu.

od zena verovatno su se neke sad u Charlstonu vakcinisale (nisam citala onaj tekst koji sam postavljala, moza je tu nesto pisalo).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...