Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Postoje dve stvari tu - Rafa nikada nije tipovao na taj rekord, tako da je njemu licno nebitan, a drugo, taj rekord je generalno nebitan.

 

Secam se kad je Fed pod stare dane ponovo dosao na broj jedan, da nije bilo okruglo 300 i malo preko, pa mu najki pravio patike specijalne, pa torte i gluposti ne verujem da bi tu bilo neke vece pompe, a takodje se secam i posprdnih komentara Rafinih i Djokovicevih fanova na takvo slavlje i pompu oko "nebitnog rekorda".


Sad kad teniser za kojeg se navija obara taj rekord on postaje jezicak na vagi za GOATa, nije to nista neocekivano.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, stray_cat said:

Nego kako se vama čini, 'oće li se Noksa pelcovati ili će izbegavati dok god može, šta ako na OI bude pod obavezno...

Mislim da sam ga slusao u jednom intervjuu da ce se vakcinisati tek kada to bude bilo obavezno i ne bude moglo da se igraju turniri bez toga. A to nije toliko ni bitno, Novak je jedna od najvaznijih licnosti u Srbiji i svetu sporta i ako zatrazi potvrdu o vakcinaciji, sigurno ce je i dobiti i bez primanja. Nije bitno sta se radi, vec sta se kaze, tako to funkcionise u politici.

Link to comment
Share on other sites

Kako nije bitno, ako se opet zarazi nevakcinisan. Ono, može da se zarazi i vakcinisan, ali opet...

Doduše tu ne bi bio u gorem položaju od svojih kolega koji hoće vakcinu a nisu na redu. Ako hoće da se solidariše i da rizikuje, ko mu je kriv.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ciao said:

jel se zna koju vakcinu je primila Simona?

najverovatnije Pfizer (eventualno Moderna, mada ne verujem, njih isporucuju u minimalnim kolicinama), mislim da kad se ona vakcinisala AZ jos nisu isporucivali Evropi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ciao said:

Po meni Novak ako se bude vakcinisao to ce biti kineska jer je prirodna, klasicna i koliko sam shvatila preporucena od njegovog druga Nestora. Jel se zna koju je Srki primio?

 

...bo ga dr Nestorović. Kakav je "nejčrfrik" izbegavaće Noksa vakcinu koliko god može.

 

Videćemo i šta će ostali Top10 durade.

Link to comment
Share on other sites

Ja se sve nadam da je primio kad i Srki u ovom periodu posle AO, to bi bilo najpametnije, ne bi valjalo da bude pozitivan napr na RG u

pogotovo sto su i testovi donekle nepouzdani pa nikad ne znas. Ovako imas papir da si vakcinisan i miran si. Ne treba mu da izgubi jos neki GS zbog idiotluka tipa loptica i sl

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2021 at 3:56 PM, CheshireCat said:

 

Ja kontam da je 315+ mnogo veće od 209. (1,5+)

Nasuprot tome 20 je nedaleko od 18. (1,11)

 

I Rafa sigurno to tako vidi i nije srećan.

 

Rafin odgovor na pitanje Ozma je ocekivano šablonski i korektan.
sigurno bi volio da je razlika po broju nedelja u odnosu na najvece rivale manja od trocifrene, ali šta je tu je..

  • 316 Djokovic
  • 310 Federer
  • 286 Sampras
  • 270 Lendl
  • 268 Connors
  • 209 Nadal

Novak je prvi put zaseo na Atp tron sa 24 god.

Federer, Lendl i Nadal sa 22,

a Sampras i Konors sa 21.
sve ih je prešišao uprkos nepovoljnoj startnoj poziciji i cinjenici da su mu za to vreme glavni rivali uglavnom bili stacionirani na koti 2 i 3,

ali naravno, to je sve nebitno..

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, ciao said:

Ja se sve nadam da je primio kad i Srki u ovom periodu posle AO, to bi bilo najpametnije, ne bi valjalo da bude pozitivan napr na RG u

Mislim da nije ni bio u Srbiji kad su se njegovi vakcinisali, a i da jeste ne verujem da bi to nešto promenilo. Ako bude pozitivan na nekom slemu zbog izbegavanja vakcine to bi bilo još idiotskije nego na USO; ono je bio maler i delić sekunde a ovo bi bio idiotizam s predumišljajem.

Quote

Videćemo i šta će ostali Top10 durade.

Mislim da je Medvedev rekao da neće vakcinu iz medicinskih razloga, ali nisam baš razumela je li zbog neke njegove medicinske situacije ili zbog medicinskih nuspojava vezanih za same vakcine.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Medvedev je sad kad se bude oporavio miran bar 6 meseci a mozda i godinu. I Novak jos uvek mozda ali nece jos dugo, vec je valjda godinu dana od kad je bio fasovao

3 minutes ago, ciao said:

 

Sem u Srbiji mislim da za sada i ne moze da se vakcinise, ne ispunjava uslov godina a nema za sada nista za sportiste koliko ja znam

 

U Fra gde bi on pripadao po mestu boravka su tek sada spustili na 55+ godina

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Novak bi mogao da vidi da se Filipu nista nije desilo (nece mu izrasti rogovi, nit ce iznenada poceti da prima signale iz svemira preko "cipa" :classic_rolleyes: ) pa bi lepo mogao da se vakcinise Fajzerom sad posle turnira u BG, pa onda da se revakcinise odmah posle RIma i imao bi dovoljno vremena da se spremi za RG (uz sve odmaranje od dan-dva posle vakcinacije).

Ali ne verujem da ce to uraditi, previse je tvrdoglav i cekace poslednji sekund (kao sto je cekao i s operacijom) :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam - u slucaju da Novak objavi da se vakcinisao u srbiji napali bi ga iz sve snage da koristi privilegije i slicno i prednost u odnosu na druge igrace koji nemaju mogucnost da se vakcinisu itd itd - Simonu nisu pljuvali zbog vakcinisanja ali Novaka bi sto posto; jedino ako ponudi svima koji hoce tokom srbija open vakcinaciju

 

A mozda on kontrolise antitela koja ima, mozda ih ima jos uvek, to ne znamo

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Zato sto on u toj zemlji ne placa porez i zvanicno ne zivi u toj zemlji - naprimer to bi bio sasvim dovoljan razlog pljuvacima

 

a sem toga da se ne lazemo - njega pljuju znamo ko i zasto zbog svega, nece ovakav zicer da propuste

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima gde zivi, kad je drzavljanin Srbije?

Evo moja drugarica dolazi u petak iz Milana i prvo sto ce pokusati je da se vakcinise, vakcinisali smo silne ljude iz regiona, a mozda i sire i sad bi kao bio problem sto se Djokovic vakcinisao. :ajme:

 

Bilo bi super kad bi se vakcinisao, posto je uzor mnogima, ali jbg. njemu je ortak Nestorovic :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pa kad i sam zna da će se uvek naći neko da ga opljune baš zato treba da gleda prvo svoje zdravlje a ne šta će ko da kaže. Dolaze sa sve 4 strane sveta u Srbiju stranci i gastarbajteri da se vakcinišu pa može valjda i on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...