Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

To radi i radio je za svoje pulene Nike i Adidas, pisao naprimer Agasi u svojoj autobiografiji, da je to obicaj za sve njihove pulene a pogotovo ove vaznije - dele karte, majice vezane za odredjene igrace (u Agasijevo vreme kacketi se nisu nosili 😁) a zauzvrat se ocekuje intenzivno navijanje. 

Priznajem da ne volim kao ni ovu Novakovu ideju , ako je to istina, i ne razumem sta mu je sada, ceo svoj teniski zivot je proveo sa publikom protiv sebe, uvek je imao nikovce i adidase protiv sebe itd i sta mu sad odjednom smeta publika i jos mi je gluplje sto Ozmo prica o tome a on jos nije ni otputovao

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je baš Agasi nosio kačket....

No, nebitno, on sad vodi tenis, nisu vesti deca i ostali, nego "serbian superstar"..

Moguće je lako i da se ponovo uvede zabrana, ništa ja više nikom ne vjerujem...

Ali da igra vrhunski, igra..

 

Što se pak tiče ovih koji bi da se ploča menja, žao mi je, ali vi ste vjerniji pratioci ovog topika od mene i drugih fanova :classic_biggrin:

A kad smo kod fanova, gde je Milica?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Ja mislim da je baš Agasi nosio kačket....

No, nebitno, on sad vodi tenis, nisu vesti deca i ostali, nego "serbian superstar"..

Moguće je lako i da se ponovo uvede zabrana, ništa ja više nikom ne vjerujem...

Ali da igra vrhunski, igra..

 

Što se pak tiče ovih koji bi da se ploča menja, žao mi je, ali vi ste vjerniji pratioci ovog topika od mene i drugih fanova :classic_biggrin:

A kad smo kod fanova, gde je Milica?

Bila je banovana vise puta ne znam da li i definitivno ili joj dosadilo. Nema ni wwww ni keire ...  hejteri su uspeli ponovo da ubiju ovaj pdf - cestitike

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Novaku je bas ovakav meč trebao. Ovaj intenzitet nije imao od Vimbldona. Medvedev u idealnim uslovima za njega - beton & hala. Bitan je ovaj meč bio i zbog predstojećeg AO. 
Fritz, Rud, Rubljov nisu ta klasa i ne očekujem neke veće probleme do kraja. 
Za AO očekujem da mu smeste pakao od žreba kao i onomad na U.S. openu a i još ko zna koliko puta do sada. Tada ćemo i videti kome će sponzori čistiti drugi deo kostura, amortizovanom Nadalu ili njegovom nasledniku na mestu prvog narkomana svetskog tenisa - Alkarazu. 

Edited by Ćira
Typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ne preterujmo, impresivno jeste bilo na terenu ali sam meč je bio skoro pa nebitan po značaju, ne može kao takav u istoriju :classic_smile:

 

https://www.atptour.com/en/news/djokovic-turin-2022-family-support

Quote

“My son is playing tennis, he's eight years old now and he's aware of what is happening, who is who,” Djokovic said. "He just loves going around, getting signatures, playing some tennis, assisting Goran with the ball picking, then coaching on the warmup sessions and training sessions when I'm on the court.

:heart:

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...