Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Ne znam sta je francuzima sad su poceli da hvale Novaka naveliko, nisam navikla 😀 

Vrlo cesto se sada istice njegova inteligencija i  navodi se kao dodatak uz njegovu neverovatnu fizicku spremu i mentalnu jacinu koju vec dobro poznajemo... 

Povodom njegovog ucesca na turniru na Maiorki samo u dublu kao kul priprema za W - komentari su da je to fenomenalna ideja, uvezbava voleje i smecovanje a ne trosi se itd itd. 

Sve se nesto plasim da ga ne izmalerisu, nekako smo navikli oni pljuju a Novak pobedjuje 😀

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ciao said:

Ne znam sta je francuzima sad su poceli da hvale Novaka naveliko, nisam navikla 😀 

Vrlo cesto se sada istice njegova inteligencija i  navodi se kao dodatak uz njegovu neverovatnu fizicku spremu i mentalnu jacinu koju vec dobro poznajemo... 

Povodom njegovog ucesca na turniru na Maiorki samo u dublu kao kul priprema za W - komentari su da je to fenomenalna ideja, uvezbava voleje i smecovanje a ne trosi se itd itd. 

Sve se nesto plasim da ga ne izmalerisu, nekako smo navikli oni pljuju a Novak pobedjuje 😀

 

Pricali smo o ovome pre nekih 5 godina, dobro se secam... doduse, nisu bili Francuzi u pitanju, ali ne menja mnogo pricu. Ti nisi verovala da ce mu ikad "zapad" priznati velicinu, ja jesam.

 

Djokovic ce, potpuno zasluzeno, biti upamcen kao legenda tenisa i jedan od najboljih ikada (za mnoge i najbolji).

 

Kako ga ko percipira zavisi od toga sta se cita.

 

Meni je oduvek delovalo da su ocene njegovih igrackih i svih drugih kvaliteta potpuno realne, u najvecoj meri. Neobjektivnih hejtera i fanova uvek mora biti.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boxy said:

za sebe gine, a za Srbiju ga mrzi da igra :kece:

 

Za Federea gineš, a za Srbiju te mrzi da navijaš na OI..  🙂

17 hours ago, Jakovljevic said:

Znaci, Gaske .

 

On, Federer i Vavrinka mrtva trka..

Samo da nije Djoković...  🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Ne znam kako dodjoste do toga da je Vavrinkin bekhend lep.

Meni jeste, ali ne znam je li u redu da ga hvalimo na ovoj temi :lol_2:

 

Inače je jedno vreme bilo kuknjave kako nestaje jednoručni bekhend, ali mislim da su ga ovi mlađi oživeli solidno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...