Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

MJ nema longevity, plus to je timski sport, imao je dosta sreće da mu se saigrači nisu povređivali, a nije igrao protiv supertimova.

 

Mesi dolazi iz velike reprezentacije, što nije fer u poređenju sa Ronaldom, takođe mnoge Mesijeve zlatne lopte su dosta upitne. Ne smatram ga većim od Ronalda.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Legenda lik. Brljavi u grupi i onda rutinira na kraju. Viđeno mnogo puta kod njega. Nisam vjerovao da je moguće da dođe do 100 titula ali evo i to je blizu. 50 pobjeda na završnom mastersu, 810 pobjeda na velikim turnirima (Gs, masters i finalni masters) čime je prešao Federera i 71 turnir na hardu izjednačio se Federerom na prvom mjestu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Brian Setzer said:

@berti

Mislim (a možda i grešim) da je NĐova motivacija u tome da se "odvoji" od Nadala i Federera, da (na kraju) ne bude trećina od Big3.

 

Nedelje na prvom mestu su tu (godinu dana duže od Federera i duplo duže od Nadala je dostižno), znači ostaju slemovi.

 

Ja bih, skromno, još dva Vimbldona i dva USO, onda može da izgubi motivaciju.

Mala ispravka... Dve godine duže od Federera a ne jednu 😏

8 hours ago, Brian Setzer said:

@berti

Mislim (a možda i grešim) da je NĐova motivacija u tome da se "odvoji" od Nadala i Federera, da (na kraju) ne bude trećina od Big3.

 

Nedelje na prvom mestu su tu (godinu dana duže od Federera i duplo duže od Nadala je dostižno), znači ostaju slemovi.

 

Ja bih, skromno, još dva Vimbldona i dva USO, onda može da izgubi motivaciju.

Mala ispravka... Dve godine duže od Federera a ne jednu 😏

8 hours ago, Brian Setzer said:

@berti

Mislim (a možda i grešim) da je NĐova motivacija u tome da se "odvoji" od Nadala i Federera, da (na kraju) ne bude trećina od Big3.

 

Nedelje na prvom mestu su tu (godinu dana duže od Federera i duplo duže od Nadala je dostižno), znači ostaju slemovi.

 

Ja bih, skromno, još dva Vimbldona i dva USO, onda može da izgubi motivaciju.

Mala ispravka... Dve godine duže od Federera a ne jednu 😏

8 hours ago, Brian Setzer said:

@berti

Mislim (a možda i grešim) da je NĐova motivacija u tome da se "odvoji" od Nadala i Federera, da (na kraju) ne bude trećina od Big3.

 

Nedelje na prvom mestu su tu (godinu dana duže od Federera i duplo duže od Nadala je dostižno), znači ostaju slemovi.

 

Ja bih, skromno, još dva Vimbldona i dva USO, onda može da izgubi motivaciju.

Mala ispravka... Dve godine duže od Federera a ne jednu 😏

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, orionbre said:

Ja se nadam da će da osvoji zlato u Parizu i penzioniše se tog dana.

 

Mislim da bi to zaokružilo njegovu karijeru i da bi na najbolji način otišao u legendu, dok je još na vrhu a ne zato što mora.

 

Jezik pregriz'o.

 

Biće olimpijsko zlato, ali iz Los Anđelesa.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Čvarkov said:

24 40 7 98 406 8

Ovo kao oni brojevi iz Losta :classic_biggrin:

26 minutes ago, berti said:

Novak, MJ i Mesi.

Taman da kažem jao nemoj, sad će da se javi neko s Ronaldom, i naravno in due course... :classic_tongue:

 

Ne bih bila mnogo razočarana ni da je izgubio, ali ne mogu reći da sam iznenađena :classic_cool:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kad se samo setim:

Ako se on uopste ne nervira, a sto bih se ja nervirao. 

Najvise me nervira kada je mrzovoljan, kada mu se ne igra uopste... Koji mu je djavo više

Jebo ga Pepe Imaz, neka grli drvece sada do kraja zivota.

Neka se najede mesa, jebale ga travuljine

Neka se sada lepo odmori, pa da uzjase biciklo, pa na trening po ceo dan

....

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Novak je najveci sportista ikada sto se tice pojedinacnih sportova. To sto nema zlato na OI ravno bi bilo osporavanje Mesija kao najveceg fudbalera da nije u Pekingu uzeo zlato.

Ekipni sportovi... Messi i MJ.

Izdvojiti jednog od ove trojice? Nenoguce, a i nekorektno prema ostaloj dvojici iz velike trojke.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni je biti uspešan u pojedinačnim sportovima daleko teže nego li u ekipnim, posebno je teže u tenisu jer tu nema ugovor pa legne platica kako god odigraš. Ne, sve se krvnički zarađuje a od tenisa živi 200-300 njih.

 

Od fudbala samo u jednoj jakoj ligi živi 500 njih.

 

A o samim trofejima da i ne govorim. Koliko puta se desilo da tim odigra dobro umesto prve zvezde ekipe. A u tenisu opet đokica, moraš sam.

 

Tako da, Nole, pa nekoliko praznih mesta pa ostali kako god se poređaju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Po meni je biti uspešan u pojedinačnim sportovima daleko teže nego li u ekipnim, posebno je teže u tenisu jer tu nema ugovor pa legne platica kako god odigraš. Ne, sve se krvnički zarađuje a od tenisa živi 200-300 njih.

 

Od fudbala samo u jednoj jakoj ligi živi 500 njih.

 

A o samim trofejima da i ne govorim. Koliko puta se desilo da tim odigra dobro umesto prve zvezde ekipe. A u tenisu opet đokica, moraš sam.

 

Tako da, Nole, pa nekoliko praznih mesta pa ostali kako god se poređaju...

Istom logikom moze da se kaze da je lako Noletu kad ima samo Noleta ne terenu. Nema 10 Lajovica, Karenja, Hurkaca itd. na terenu koji mogu da mu upropaste poen. Generalno je besmisleno uporediti sportiste, pogotovo ako je jedan pojedinacan a drugi timski sport. Za timski sport je vec skoro nemoguce i da se kaze ko je najbolji svih vremena samo u tom sportu.  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...