Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

4 hours ago, Drug Crni said:

Nema nikakvih "informacija" tipa insajder. Otprilike sam mislio na ovo što je Berti opisao u prvom delu svog posta - on bukvalno ne može da planira sezonu, pa samim tim ni da se priprema za nju kako treba. 

Nema sumnje da je Novak zadovoljan ostvarenim u karijeri. To niko i ne dvoji. Samo, očito je da želi da nastavi, a to je sada kompromitovano u velikoj meri. Pa, neka sam vidi šta će i kako će dalje. 

 

Pogledah intervju u kojeg je dao Viškoviću. Malo je reći da sam razočaran njegovim tokom, sadržajem i trajanjem. Jedno veliko ništa. Viško pokušavao da nešto pita, Novak uglavnom držao neke monologe, miksajući u njima sve i svašta. Tresla se gora, rodio se miš. 

Thanks za objasnjenje .

Priznajem da sam pomislila da su tu i neke druge dodatne stvari, privatno ili zdravstveno, znaci nije, ovo je ipak bolje u smislu kako smo se nadali ...

Za intervjue koje daje sada - pomenuo je negde (mislim bas u tom itv kod viska ne secam se tacno) da se konsultovao sa vise PR iz celog sveta tako da po meni on sada prica pricu koju su mu oni rekli da prica i da ne talasa previse.

Po onome koliko ja vidim po francuskim "novinama" to jeste uspesan proces, posle AO je bila katastrofa, odmah posle bbc a je bilo - najvaznije mu je da s ene vakcinise bas ga briga za turnire medjutim to se promenilo, sada sve vise pisu o njemu kao teniseru, steta za tenis da on ne igra, citira se podrska Mareja, rafe itd koji su sada ipak rekli nesto u smislu da je steta za tenis ako on ne igra bez obzira na vakcinu itd. Narativ se definitivno promenio, nadam se trajnije.

Licno, racunam na kraj pandemije i skidanje vakcinalnog passa i slicno uskoro

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novak Djokovic je svakako veoma cudan covek. Ti idioti oko njega su mogli da ga ubede da npr primi kinesku vakcinu koja je pravljena na tradicionalni nacin i da od nje sigurno nista ne moze da mu bude, ako se plasi drugih vakcina. Covek u njegovoj poziciji bi mogao za par minuta i da kupi potvrdu o vakcinaciji i time na prljav nacin zavrsi vec jednom ovu pricu.

 

Njemu je očigledno veoma stalo da svi znaju da on nije, i nikada nece biti vakcinisan. Jedino cime to mogu da objasnim je da su on i njegova vise nego cudna zena clanovi neke sekte. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

Ja mislim da je sad istekao i da nece da produze.

To je već mnogo razumljivije. Sigurno troše velike pare na njega, i ne isplati im se još jedan višegodišnji ugovor ako nije sigurno da će u dogledno vreme igrati barem većinu velikih turnira.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

To je već mnogo razumljivije. Sigurno troše velike pare na njega, i ne isplati im se još jedan višegodišnji ugovor ako nije sigurno da će u dogledno vreme igrati barem većinu velikih turnira.

 

Ne tvrdim, ali meni tako lici.

Mozda treba videti kad je potpisao sa njima i da li je to bio neki mart, april, onda moze bolje da se zakljuci.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Borko said:

Novak Djokovic je svakako veoma cudan covek. Ti idioti oko njega su mogli da ga ubede da npr primi kinesku vakcinu koja je pravljena na tradicionalni nacin i da od nje sigurno nista ne moze da mu bude, ako se plasi drugih vakcina. Covek u njegovoj poziciji bi mogao za par minuta i da kupi potvrdu o vakcinaciji i time na prljav nacin zavrsi vec jednom ovu pricu.

 

 

Opekao se kada je muljao sa potvrdom za test pa verovatno nece da rizikuje sa kupovinom potvrde za vakcinu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za sada nista zvanicno od Peugeota - nagadjanja koja sam videla su vise u smislu da Peugeot ocekuje finansijsku krizu u narednom periodu (valjda vezano za Rusiju) i da pokusavaju da naprave ugovor sa Novakom za bitno manje pare - pitanje je da li ce Novak da pristane - ovo je sve nezvanicno.

Izjasnice se oni uskoro

 

Koliko sam shvatila oni nemaju neki ugovor sa Novakom konstantan u vremenu i parama nego naprave nesto veliko onda kada imaju u planu da izbace novi model i onda im je Novak vrlo bitan maneken

Link to comment
Share on other sites

Ovo sponzorstvo Pezoa je najmanje bitno, vec je zaradio toliko para da ne moze da ih potrosi, ali sve ostalo je problematicno.

Americku martovsku turneju preskace, sljaka u Evropi je takodje pod znakom pitanja i ne vjerujem da ce moci igrati, tako da bez turnira, cak i ako ga puste na RG, nema neke velike sanse i naci se vec neki Veseli da ga eliminise. Igraci su svjesni u kakvoj je on sada poziciji i na taj nacin dobivaju samopouzdanje.

Tuzno je ovo sve, cak nadrealno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...