Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

1 minute ago, Tomiprunet said:

Pa to nema veze s nama 😄 

 

Pa zasto me onda napadas i ismejavas?

Ja sam ti smao pokazala vezu, jer je moj post direktno prouzrokovan onim postom, ali ocigledno ti to ne mozes i dalje da povezes :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Pa zasto me onda napadas i ismejavas?

Ja sam ti smao pokazala vezu, jer je moj post direktno prouzrokovan onim postom, ali ocigledno ti to ne mozes i dalje da povezes :default_coffee:

Pa kako ja da znam sta ti povezujes , koji post sa kojim postem. Pogotovo ako je tvoj post koji te je naveo da tako napises na drugoj temi. Cak ne znam ni odakle , tj sa koje teme je taj Milicin post?

 

Ali dobro, ne bitno. Resili smo dilemu, ti si bila sarkasticna zbog Milicinog posta.

Edited by Tomiprunet
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Boxy said:

 

Pa zasto me onda napadas i ismejavas?

Ja sam ti smao pokazala vezu, jer je moj post direktno prouzrokovan onim postom, ali ocigledno ti to ne mozes i dalje da povezes :default_coffee:

Al sto ga ti povezujes :classic_rolleyes: :lol_2:

Onaj moj post je od pre 20sati, a ovaj tvoj od pre 21

21 hours ago, Boxy said:

Svitolina je prva trazila bojkot Rusa, nju si odmah popljuvala.

Medjutim, posto je sad narativ da opljunes Federera, onda odjednom menjas misljenje...bitno je da si ti dosledna ali u pljuvanju Federera i Nadala, u svakoj prilici, cak i sad kad pricamo o najozbiljnijim mogucim stvarima, ljudi ginu, beze, ko zna kako ce svet sutra da izgleda ali je bitno da li su tamo neki teniseri nesto rekli :ajme:  :ajme:

Moj komentar je bio reakcija na tvoj post, a ti izgleda ne znas ni  gde si sta napisala, al je bitno da si moje postove povezala :roflmao:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

a Nadal nikada nije podigao trofej u IW, a u Majamiju 2x.

 

Ajd' sad nikad nije podigao trofej. Zar nije Nadal nekoliko puta bio šampion u IW? Ja se sećam da je uzeo titulu u onom finalu sa Murrayem 2009 ili 2010, (Kad je vetar uništio potencijalno dobro finale) 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Jos nema komentara da je Novak ovo uradio da bi se dopao svetu. Podrazumeva se da je znao da ce ovo da dospe u javnost.

 

ima ispod Joseovog tvita, da je to sve PR da se opere za ono sto je "zabrljao" u Autraliji i da bi bio voljen... :classic_dry:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

"We have earned enough money to live comfortably, but 95% of the players and people in general are struggling," Djokovic said then (2020), when he was still chairing the ATP Player Council. “I consider myself responsible for the situation and not only because of my position...

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Stuart Fraser

 

Is Novak Djokovic playing in Indian Wells after all? He remains on the entry list with only 14 hours before the draw (and interestingly after the qualifying draw). A spokesman for the tournament did not respond to an email yesterday asking whether Djokovic had arrived or not.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...