Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Ovo se moglo i ocekivati i mozda je dobro da se malo sabere i shvati da ako ovako nastavi da je to prakticno kraj karijere i da prepusta ulogu najboljeg svih vremena Nadalu na tanjiru.

Nadal sada izjavljuje da to kao nije vazno, kao sto bogati ljudi govore da novac nije bitan, kao sto lijepi ljudi govore da fizicki izgled nije vazan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema on briga nikakvih :classic_biggrin:

Ovo sranje sa Australijom ga je ofrkestilo skroz. 

Para imau izobilju, trofeja onoliko, familiju, zdravi svi hvala Bogu, sta bi jos trebao da pozeli od zivota? 

Najvaznije od svega je da covek bude zadovoljan sobom, a on to jeste. 

Mislim da je na njegovo jucerasnje izdanje uticalo i stanje u Ukrajini. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milica said:

Nema on briga nikakvih :classic_biggrin:

Ovo sranje sa Australijom ga je ofrkestilo skroz. 

Para imau izobilju, trofeja onoliko, familiju, zdravi svi hvala Bogu, sta bi jos trebao da pozeli od zivota? 

Najvaznije od svega je da covek bude zadovoljan sobom, a on to jeste. 

Mislim da je na njegovo jucerasnje izdanje uticalo i stanje u Ukrajini. 

 

Ako se on i mrvicu potresa za Ukrajinu, izem ja govno..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko se potresa ali on je tokom bombardovanja Beograda bio tamo na licu mesta, ja mislim da se to ne zaboravlja. Ja nisam bila u Beogradu u to vreme ali mi je to ostalo definitivno kao period najvecih trauma u zivotu jer mi je dobar deo familije i prijatelja bio tamo, umirala sam od straha da ce bomba da ih zvekne

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da je to uticalo bitno na poraz, ima on jos svoje druge traume da zaleci koje su njemu licno mnogo bitnije, ali mene licno je potreslo a nisam ni bila tamo. Ne znam, vecina ljudi ovde zna to bolje od mene sasvim sigurno

Ne potresa te toliko sama ruska agresija vec neke tvoje bolne uspomene koje se razbude - pricam o meni , ne znam kako drugi

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

E tek mi je sad zao sto je izgubio od Veselog. Bio sam ubedjen da ce Medvedev osvojiti Akapulko pa je onda bilo svejedno sta ce Novak uraditi u Dubajiu, ali nakon jutrosnjeg rezultata to je sad bas velika steta. Imao je mogucnost da taj ekskluzivni klub zadrzi zatvorenim jos malo, ali je bacio to u vetar i to ne po prvi put 😞

Link to comment
Share on other sites

Svi smo pricali da Novak mora sto pre da presece. Naravno, nadajuci se da ce da primi tu jebenu vakcinu i krene dalje. Presece on lepo, bas lepo.  Bilo je mucno gledati ga u intervjuu kada kaze da je sada americka turneja, a da tamo ne moze. Veli videce pa ako definitivno ne moze, onda sledi šljaka. Pa ce valjda ako ne moze ni šljaka, onda ide trava. Ne moze tako da se trenira, priprema za meceve. Nemas pojma gde ces, kako ces... On koji je perfekcionista do najsitnijih detalja sada treba od danas do sutra da planira. Nastavi li ovako, blizi se kraj. Ne u smislu da ce se povuci, vec ce na sporadicnim turnirima da ga uvek izbambusa neki Veseli koji jurca od turnira do turnira i ful je spreman.

Drugar, kao veliki navijac Liverpula, bio onomad u Milanu. Nabasao na nekog Švabu koji je nosio Liverpulov sal i Interov dres. Kaze dosao da gleda mec dva velika kluba, nije navijac ni jednog, ni drugog. Cim je cuo da je moj drugar iz Srbije, raspalio po Novaku. Mislim se, gde nadje na mog drugara da udaras, pa taj je sto puta gori od mene po pitanju Novaka. Švaba poceo da trtlja da je Novak los covek i da je to dokazao i sada kada nije srdačno cestitao Nadalu trofej AO. Ovaj jedva docekao da raspali po Nadalu. Da se dzukacki ponasao u Australiji dok je Novak bio zatvoren, da se radovao sto Novak ne igra, da nikada ni on ne cestita Novaku... Bilo je tu jos rasprave i lepih reči.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih "informacija" tipa insajder. Otprilike sam mislio na ovo što je Berti opisao u prvom delu svog posta - on bukvalno ne može da planira sezonu, pa samim tim ni da se priprema za nju kako treba. 

Nema sumnje da je Novak zadovoljan ostvarenim u karijeri. To niko i ne dvoji. Samo, očito je da želi da nastavi, a to je sada kompromitovano u velikoj meri. Pa, neka sam vidi šta će i kako će dalje. 

 

Pogledah intervju u kojeg je dao Viškoviću. Malo je reći da sam razočaran njegovim tokom, sadržajem i trajanjem. Jedno veliko ništa. Viško pokušavao da nešto pita, Novak uglavnom držao neke monologe, miksajući u njima sve i svašta. Tresla se gora, rodio se miš. 

Edited by Drug Crni
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Medvedev brani 180 poena iz Majamija, Novak 45, plus ce valjda otpadanjem ovih 250 bodova za Marsej to znaciti 235 bodova prednosti za Novaka. Znaci, Medvedevu treba da sakupi bar 101 u IW, odnosno bar 236 :classic_biggrin: bodova u IW i Majamiju da bi ponovo pretekao Novaka.

(valjda sam ovako na brzaka dobro videla i izracunala)

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...