Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ne može nam niko ništa

Jači smo od sudbine

Mogu samo da nas mrze

Oni što nas ne vole

 

:lol_2: bog te jebo

 

Edip:

 

U tvome telefonu
moga imena nema
moj je broj, a musko je ime
da te ne provali zena

I kad ti poruke pisem
pisem u muskom rodu
da tako budem ti blize
kad s tobom biti ne mogu

Govorio si mi da volis me ludo
da ti je sa njom k'o sa najboljim drugom
da srce ti je tamo, uvek tamo
gde sam ja, al' ne vredi

Edited by Whitnail
Link to comment
Share on other sites

Od poznatijih rokera Bajaga stvarno ima neke rime da ne poverujes da covek 20+ godina ono izda, od ostalih utisak ostavljaju KKN

koji se naliju rakije, neke lose, uzmu bombone i onda izvlace iz sesira random reci i sastavljaju tekst..sto i ne bi bilo lose da to nisu uvek iste reci, 

nebo, volim, slike, ja trazim, grad, dani, video sam, ti si pogledala/rekla/ucinila/dosla...

 

 

Socijalno, svakome dovoljno
ti si digla noge na sto
a ja volim da te gledam

I palim sva svetla nad ulicom
sijaju kafane i rokenrol
Nina Simone, Simone de Beauvoir
drugi pol

 

ili Djura Jaksic stajl

 

Cim sam te video
dala si mi deveti zivot i caj
tih dana su svi govorili
da mi je dosao kraj

Nasla si me kad sam se krio
kad sam u haosu bio
i svaki tvoj osmeh mi
se u cvet pretvorio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BattleBender said:

Šta je beše Fenderinho pričao za Mick Jaggera 😄

 

 

Da je najprecenjeniji pevac ikada. Blamantno ga slusati uzivo. Da se razumemo slusam ja Stonse pustim po koji album, al onda naletim na 

njih uzivo... jad beda i uzas... nesto poput RHCP i Entoni Kidisa, s tim da ostatak benda barem svira, Stonsi imaju 12 sesn muzicara koji sviraju pesmu a dva fosila na gitarama 

popunjavaju sa dva tona u tri minuta. 

 

 

Zadnjih dana se vrti Brus Springstin...kakav predstavnik radnicke Amerike tokom 30 godina... poslednjih 10 izuzimam...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tamburinjo said:

 

 

Da je najprecenjeniji pevac ikada. Blamantno ga slusati uzivo. Da se razumemo slusam ja Stonse pustim po koji album, al onda naletim na 

njih uzivo... jad beda i uzas... nesto poput RHCP i Entoni Kidisa, s tim da ostatak benda barem svira, Stonsi imaju 12 sesn muzicara koji sviraju pesmu a dva fosila na gitarama 

popunjavaju sa dva tona u tri minuta. 

 

 

Zadnjih dana se vrti Brus Springstin...kakav predstavnik radnicke Amerike tokom 30 godina... poslednjih 10 izuzimam...

 

 

Mik Dzeger je tu gde je, apsolutno zasluzeno. Svaka mu dala... svaka mu je i dala 😄
Verovatno najkul persona rockstar-pop kulture. THE ROCKSTAR.
Operisan od sujete, harizma na max. Stonsi su Stonsi, i nema tu prdenja...


Bruce je boss poštenog radnog naroda, i verovatno je za status običnih građana SAD-a, sa mukama koje imaju i svi ostali, više učinio nego sve diplomate te države.
Približio je Svetu američku raju, kao nešto što je dojmivo i srodno i ostalim ljudima, iako su iz zemlje koja je svojom pompeznošću i imperalizmom trn u oku velikoj većini svetske populacije. Na upečatljiv način je imao fascinaciju životima običnih ljudi, common people, nešto nalik Orvelu sa britanskom običnom rajom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...