Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Kad se setim ove tekme: https://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=143&seasoncode=E2013#!boxscore

 

Dule rešio da muči Tea od početka, svaki napad ga postuje Bogdan. Ovaj stavi Fridzona na Bogija, naši blok, svič, opet Bogi leđima na Tea. Naravno, Teo se smorio posle 15 minuta, odigrao užas.

 

Sa druge strane Krle, kao da mu život zavisi od te tekme...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

 

koja je pozicija u partizanovom sazvežđu?

 

za mene je 

1 sale

2 željko

3 dule v

 

prof aca nikolić i kića na prvom ili četvrtom mestu, što je nebitno u suštini

 

 

iako me mnogi doživljavaju opravdano kao natkurnjaka, želim da bacim ritopek ovom prilikom velikanima partizana koji su ujedno i velikani srpske košarke i mog bball života pa ih stoga i pominjem. 

 

( :

Što se mene tiče, nemam potrebu za pravljenjem redosleda. Pre sam za to da postoji grupa onih koji najjače sijaju (ekipa koju si nabrojao, plus još neka imena) a ispod njih je druga grupa malo slabijeg (ali neizmerno važnog) sjaja i tako dalje.

 

Skroz mi je bezveze da premeravam Saletovu trojku, Danilovića koji je pokidao taj F4 i doprineo da dođe to te trojke, Žoca, profesora koji nas je častio delićem svoje genijalnosti, Duletovu dinastiju koja je ko zn akoliko ljudi nepovratno zaljubila u KKP, Kiću koji je nemerljivo doprineo kao igrač i kao kreator ekipe koja se popela na vrh ili još neke velikane pre njih. 

 

Dok je nama nas. :wink2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

 

koja je pozicija u partizanovom sazvežđu?

 

za mene je 

1 sale

2 željko

3 dule v

 

prof aca nikolić i kića na prvom ili četvrtom mestu, što je nebitno u suštini

 

 

iako me mnogi doživljavaju opravdano kao natkurnjaka, želim da bacim ritopek ovom prilikom velikanima partizana koji su ujedno i velikani srpske košarke i mog bball života pa ih stoga i pominjem. 

 

( :

Na prvo mesto treba staviti Genex, koji je početkom sedamdesetih počeo da sipa pare u tada četvrti klub u Beogradu.

Onda je došlo sve ostalo.

 

  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:
Ovaj stavi Fridzona na Bogija, naši blok, svič, opet Bogi leđima na Tea

 

 http://youtu.be/JsTjWx9GVOs

 

Nego, ne reče niko ništa za alternativu večeras za nas paore koji nemamo taj Manč... ovaj Media United?

 

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam par utakmica njih ove sezone i nisu me nesto odusevili. Sto opet ne znaci da cemo pobijediti. Kod njih je Teo Alfa i Romeo i Doxa i Omega. Mislim da je vrijeme za neku mantru ...kako ono bjese bitno je primiti jedan poen manje od protivnika...ili sto je Darby govorio ajte momci dajte jedan razlog da čiča popije koju vise veceras....

Saleta ispoštovati al neka se uči na nekom drugom brate.

Napred Partizan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

 

koja je pozicija u partizanovom sazvežđu?

 

za mene je 

1 sale

2 željko

3 dule v

 

prof aca nikolić i kića na prvom ili četvrtom mestu, što je nebitno u suštini

 

 

iako me mnogi doživljavaju opravdano kao natkurnjaka, želim da bacim ritopek ovom prilikom velikanima partizana koji su ujedno i velikani srpske košarke i mog bball života pa ih stoga i pominjem. 

 

( :

Dule legenda broj 1. Ostali neka se poređaju kako im volja.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

 

koja je pozicija u partizanovom sazvežđu?

 

za mene je 

1 sale

2 željko

3 dule v

 

prof aca nikolić i kića na prvom ili četvrtom mestu, što je nebitno u suštini

 

 

iako me mnogi doživljavaju opravdano kao natkurnjaka, želim da bacim ritopek ovom prilikom velikanima partizana koji su ujedno i velikani srpske košarke i mog bball života pa ih stoga i pominjem. 

 

( :

a Čubrilo nista, ah ? 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

napokon tekma na koju se mozemo naloziti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...