Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

17 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

kao mislis eto taj simonovic? imas informaciju da nam je dostupan?

razlog zasto kkcz/kkp imaju generalno manje talenta nego ranije je sto je misko stavio svoje sape gde god moze i uglavnom za njih ima planove koji ne ukljucuju jos jedan domaci klub

Naravno da nam je dostupan, ukoliko nije bas Jokic level talenat u sta sumnjam. Da se ogradim, decka nisam ni gledao do sada.

Ali da se ne zezamo, nama je jedno vreme milionce sedelo u civilu, a budzet nam je 8 miliona. Itekako ima para za mlade igrace a i prostora. 

Ovo sto igraju Gist, Stimac, Lazic i kompanija je stamotno, moralo je da bude mesta za klince.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utisci koji se ne vide u prenosu... Neverovazna nezainteresovanost Borise. Na klupi samo.sto nije zaspao. Da  mu je neko dao Sony play, jedva bi docekao. Preko kurca je i pozdravio navijace. Panter je dusa tima. Radi ono sto je Gist radio na pocetku sezone. Okuplja igrace, motivise ih, dize kada je delovalo da smo gotovi, euforicno na kraju pozdravlja publiku.

Sakota tragikomican, iznenadni izlivi besa valjda kada mu cirkulacija proradi.

Uopste se ne bih iznenadio danje Lorenzo vec nasao klub i sve dogovorio. Mozda gresim dusu, mozda je posledica te povrede ovo sto pruza igrom i glavom. Videcemo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Laki21 said:
 
Verujem i ja da ima, ali ovo što mi radimo na parketu je cirkus bukvalno.

kaze mi kolega grobar tokom tekme: '' auuu brate mili...ovo vam ni ja ne bi poželeo ''.

Gavrilo i Šakota nisu krivi jer to su samo noname Gavrilo i Šakota raspali...ali ona pobegulja glodarska koja je sa Čokijem ovo spakovala i zakuvala...

...ne najeo se leba od košarke nikad. Tako se ne počinje uspešna trenerska karijera.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

zasto bi bojkotovao zbog cega?

dokle vise idu teorije zavere

 

Ponašanje na terenu mu nije "normalno", ne umem bolje da opišem.

Kao da je odjednom prešao u mod "sad ću da radim sve suprotno od smisla i rezona".

Pad forme, bolest, povreda ne opravdava ono što radi odnosno ne radi. Došlo je do toga da je konstantno najbolji igrač prorivnika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Billy majstore,obozavam te.Moj omiljeni igrac u Zvezdi ikada.Igramo prakticno bez pleja,tako da je tesko ocekivati neku specijalnu kreativnost u igri.Nadam se da ce se sutra Lorenzo probuditi jer nam je potreban kao hleb.Dajte podrsku igracima,ne dovode oni trenere.Rekao bih da je Sakota veoma tvrdoglav,konstantno forsira neke stvari koje ne idu.Ne znam kom k...u sluze pomocni treneri,neka mu sugerisu malo,kao da su mutavi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

 

Bojkot nije.

 

Moze da bude samo pad forme ili ima dogovor vec za novu sezonu, a dosta smo ga i forsirali povredjenog, pa nece da rizikuje previse. U svakom slucaju Braunova sezona je za sada Ocaj-Sjaj-Ocaj...nadam se da ce u plej ofu biti sjaj.

i ja se najiskrenije nadam da je to to sto navodis

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 12Laki said:

A mozda je covek u drasticnom padu forme?Sto bi bilo realno koliko smo ga izraubljivali tokom sezone i plus konst pritisak jedinog pleja u rosteru...E sad sto mi nemamo zamenu bas zbog ovakvih trenutaka je druga stvar...

 

A mozda zabusava jer kasne stipendije. U vreme zadnje sezone Radonje kasnile su plate ihahaj.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ispade da je Šako nacrtao pobedničku akciju. Pogledao sam par puta taj poslednji napad i ne videh nikakve kretnje, blokove, neku uigranu akciju. Mislim da je starina ćutao 50 sekundi i rekao Biliju da uzme loptu i radi šta hoće. Srećom po njega - ušlo je. Ali definitivno ne ličimo ni na šta i to ne samo danas, već duže vreme unazad. Katastrofa nam je igra, sve se svodi na daj Panteru i to je to. Svaka čast njemu, ali ako i on zariba kao Zo, biće veoma bolno prizemljenje. Hm, pitanje... Da možete da birate da imamo ok trenera i Filipa u 12, ili Ludog Šaka bez Filipa? Šta je manje zlo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda par igrača u celom košarkaškom svetu može da drži formu i nivo igre tokom cele sezone. Zo je ima povredu skočnog zgloba, pa je posle nekih deset dana umalo obnovio istu. Nakon toga je imao visoku temperaturu usled virusa. Putuje se non stop i nema vrenena za odmor. Meni treba 2 dana da se oporavim od puta na more. Išao sam i avionom što službeno što privatno, ništa bolji osećaj. Manite se teorija zavere.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex 4 Laki said:

Možda par igrača u celom košarkaškom svetu može da drži formu i nivo igre tokom cele sezone. Zo je ima povredu skočnog zgloba, pa je posle nekih deset dana umalo obnovio istu. Nakon toga je imao visoku temperaturu usled virusa. Putuje se non stop i nema vrenena za odmor. Meni treba 2 dana da se oporavim od puta na more. Išao sam i avionom što službeno što privatno, ništa bolji osećaj. Manite se teorija zavere.

sve to stoji samo covjek izgleda kao da je jucer zaigrao basket plus toga totalno nezainteresiran bez trunka grinte 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ulicni basketas Laki said:

Ispade da je Šako nacrtao pobedničku akciju. Pogledao sam par puta taj poslednji napad i ne videh nikakve kretnje, blokove, neku uigranu akciju. Mislim da je starina ćutao 50 sekundi i rekao Biliju da uzme loptu i radi šta hoće. Srećom po njega - ušlo je. Ali definitivno ne ličimo ni na šta i to ne samo danas, već duže vreme unazad. Katastrofa nam je igra, sve se svodi na daj Panteru i to je to. Svaka čast njemu, ali ako i on zariba kao Zo, biće veoma bolno prizemljenje. Hm, pitanje... Da možete da birate da imamo ok trenera i Filipa u 12, ili Ludog Šaka bez Filipa? Šta je manje zlo?

Ово друго, без размишљања.😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...