Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 hours ago, Kankkunen said:

Vuče tu povredu skočnog zgloba, plus ga i virus dokačio ... pa i mašina se pokvari kad se preforsira.

Nema potrebe lupati glavu oko toga ... :classic_smile:

 

Zato smo ga vukli u Moskvu ko mečku  umesto da ostane u Bgdu i oporavi se. I ovde je bilo stručnjaka koji su objašnjavali da ne radi u rudniku.

 

5 hours ago, Vamos Laki said:

Bukvalno skolski prikaz nesavesnog upravljanja klubom.

Ovo i da pokusavas, tesko moze uspeti.

Teranje inata sa igracima, trenerima, sujeta..Sramota teska.

Sad se ima za pleja.

Karma je kucka, a odgovorni ce dobiti sto zasluzuju.

 

Odgovornima neće faliti dlaka s glave, jedni koji će najebati smo mi, kojima je do kluba stalo.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Vamos Laki said:

Bukvalno skolski prikaz nesavesnog upravljanja klubom.

Ovo i da pokusavas, tesko moze uspeti.

Teranje inata sa igracima, trenerima, sujeta..Sramota teska.

Sad se ima za pleja.

Karma je kucka, a odgovorni ce dobiti sto zasluzuju.

 

Kako ne kapiras da smo sada zaradili na dovodjenja ovog pleja u ovom trenutku. Da smo ga doveli ranije bili bi u minusu. 

😎

Link to comment
Share on other sites

Ok, osvajamo sve kod nas, jedino pitanje mozemo li u top 8 nakon zilion kikseva do sada.

Evo ne znam, bogu mi (sto se kaze), da li si ti ispratio KK Crvena Zvezda od nove godine.

Ovi se bore za plejof ABA lige, a ti juris top 8 koji nikome u klubu ocigledno nije na spisku. Šakota ima vece sanse da zavrsi na aromatherapy i tretmanu kurjih ociju u banji Koviljači nego na top 8.

Da i dalje postoji, Nikad Izvini bi mogao da napravi vrhunsku epizodu povodom stanja u klubu.

Imas mamu, tatu, sina (Sido, rodila si idiota), zeta, Kostunicu i ostale nusprodukte DB-ovske "Znam ja ko zvizdi sa tribina" fekalne druzine.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

 

Odgovornima neće faliti dlaka s glave, jedni koji će najebati smo mi, kojima je do kluba stalo.

Verovatno.

Ja sam nekako vec napravio odbrambeni mehanizam. Prilicno sam se pokajao sto sam kupio sezonsku.

Sad treba jedino videti kakav ce biti damage control.

Gazda je sve uspeo da rasturi zbog sujete, da se nadamo da je dovoljno pametan da ima neki plan B.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Cavani said:

 Nigde novih domacih igraca i trenera, niti jedan novi talenat nije izbacen kod oba kluba za ove dve godine, ovi postojeci ili stagniraju ili nazaduju.

ima istine u ovome, ali realno je pitanje gde lezi najveci deo krivice

klub, struka, roditelji/strikani, igrac, menadjeri, video igrice...

 

evo sta bi ti npr uradio sa jednim borisom?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

ima istine u ovome, ali realno je pitanje gde lezi najveci deo krivice

klub, struka, roditelji/strikani, igrac, menadjeri, video igrice...

 

evo sta bi ti npr uradio sa jednim borisom?

Treba im prevashodno obezbediti kvalitetne trenere koji ce raditi sa mladim igracima, umesto sto se dovodi na kilo. Sako i Trinkijeri to nisu, a ni Gavrilo, Top i ostali. Groznicavo se juri EL i kod nas i kod njih a rezultati bi bili isti i sa po 2-3 klinca u rosteru. Konkretno mislim da smo mogli bezbolno Lazica da zamenimo vec ove godine, umesto Filipa je trebao isto neki klinac biti pri prvom timu. 

Ovako licimo na FK gde je Miloje isto zapostavio mlade igrace na ustrb polovnjaka od 27-28 god istog ucinka.

Cinjenica je da manjka talenata trenutno, ali meni je licno nedopustivo da mi u prvih 18 nemamo ni jednog igraca ispod 20 godina, najmladji je Borisa sa 21-22, pa ko onda, Davidovac sa 25 ili ko vec. Nije Borisa problem, on ce imati sansu jos ove i eventualno sledece godine da ne zavrsi u Manresi ili jos gore, sa njim je klub uradio manje vise sta je mogao. Trebalo bi poceti od saveza i videti sta tu ne valja, od kad su zajahali Danilovic, Rakocevic ili ko vec, novih klinaca ni za lek.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knjizevnik_Laki said:

ima istine u ovome, ali realno je pitanje gde lezi najveci deo krivice

klub, struka, roditelji/strikani, igrac, menadjeri, video igrice...

 

evo sta bi ti npr uradio sa jednim borisom?

bacio ga lavovima:default_coffee:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. gde su mladi tu je i shala :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Treba im prevashodno obezbediti kvalitetne trenere koji ce raditi sa mladim igracima, umesto sto se dovodi na kilo. Sako i Trinkijeri to nisu, a ni Gavrilo, Top i ostali. Groznicavo se juri EL i kod nas i kod njih a rezultati bi bili isti i sa po 2-3 klinca u rosteru. Konkretno mislim da smo mogli bezbolno Lazica da zamenimo vec ove godine, umesto Filipa je trebao isto neki klinac biti pri prvom timu. 

Ovako licimo na FK gde je Miloje isto zapostavio mlade igrace na ustrb polovnjaka od 27-28 god istog ucinka.

Cinjenica je da manjka talenata trenutno, ali meni je licno nedopustivo da mi u prvih 18 nemamo ni jednog igraca ispod 20 godina, najmladji je Borisa sa 21-22, pa ko onda, Davidovac sa 25 ili ko vec. Nije Borisa problem, on ce imati sansu jos ove i eventualno sledece godine da ne zavrsi u Manresi ili jos gore, sa njim je klub uradio manje vise sta je mogao. Trebalo bi poceti od saveza i videti sta tu ne valja, od kad su zajahali Danilovic, Rakocevic ili ko vec, novih klinaca ni za lek.

previse ti je to opsta prica, sa nedovoljno uporista u realnosti

ajmo redom:

1. dobri treneri. ovi nisu kazes? ajde da se slozimo. koji to jesu? koliki je taj broj? onda dalje, koliko njih, iz tog nekog pool-a trenera koji dobro rade sa mladim igracima, zeli da radi u kkcz/kkp za neredovnu platu i psiho nadredjene?

2. za lazica se slazem, ali kapiram da je ostavljen da "drzi svlacionicu"...nakon svega sto se desavalo u nelimpije sezoni. sa te strane, odluka da se ostavi ima rezona...sad sto se nama svima ovde smucio zbog batlerisanja je drugi par opanaka

3. klincu u rosteru. da, mozda bi moglo da ih bude vise...nekad ih je bilo mnogo vise...ali odnosi u kosarci danas nisu isti kao pre 15-20 godina. uostalom, zvezda danas upravo i ima fmp, kako bi talentovani klinci dobili dovoljno prostora i minuta da pokazu kako se nose sa seniorskom konkurencijom. barem bi tako trebalo da bude na papiru

4. talenti. da, nema ih. plus se pogresno radi godinama unazad. mladje kategorije biraju akceleratore, forsiraju takticku pripremu...sve kako bi se uzimale medalje. umesto da se jasno izdvoje talenti i ciljano radi na njihovom razvoju. to je jedan od razloga zasto se godinama cudimo kako nam ne izadje nijedan pravi igrac iz generacija koje su  se toliko sampionata i juniorskih EL  naosvajale

5. koga smo to jos trebali da imamo u 18 ove godine? radanov/lazarevic umesto lazica i uskokovic umesto filipa? posle koliko minuta uskokovica bi se malom jebalo sve sto apsolutno nije dorastao konkurenciji?

6. stranci vs. domaci. da, super, i ja sam za domaci core od 5-8 formiranih igraca i 3-4 stranca se ekstra kvalitetom. ali koji su to domaci igraci koji odgovaraju kvalitetom, i zele da igraju u srbiji? ajde sastavi ti ekipu od 15, koja odgovara tvojim gore navedenim parametrima, i ima neko uporiste u realnosti

7. stranci vs. domaci part 2 - zo brown je jeftiniji od pefija i jovica npr

 

bottom line, iz mog ugla je inicijalna selekcija bila sasvim ok, uz naravno izmenu na poziciji tatinog sina

verovatno je moglo bolje i na poziciji 4, ali to je sve naknadna pamet. brown jeste bio najbolji igrac na pripremama, dok ga nije sastavila hronicna povreda

promasaj je nazalost i djenka, koji vise nije u stanju da vodi 2nd unit i sveo se na ulogu upgrejdovanog b. lazica

 

Link to comment
Share on other sites

@Knjizevnik_Laki Sam si sebi odgovorio u sledecem postu, eto ti taj Simonovic npr, a ni on sigurno nije jedini nas talenat mimo FMP-a. Jos konkretnije, ne mora da bude uopste taj talenat srpski igrac, ukoliko je extra kvalitet i visegodisnji ugovor.  Vujosevic je svojevremeno imao Bertansa, Lovernja, Vestermana, igrace koji i dan danas osecaju taj klub kao svoj. 

Treba poceti od saveza i videti zasto nema dovoljno talenata, maknuti klimace glavom.

Ne bih se slozio ni da je bila ok selekcija u startu. U ekipi imas nosioce po 34-35 godina Gista Stratosa, DBrauna, Fajea.. 

U vreme DR i Vujosevica imao si glad u  mladoj ekipi koja je rasla kroz EL i koja je bila najbolja pri kraju sezone.

Nasa prezrela ekipa nikako nije mogla da bude bolja u aprilu nego na pocetku sezone, izmorena putovanjima i utakmicama.

Edit. Tek sad vidim da pucamo od Mege.

Eto ti primera mladosti protiv "iskustva".

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...