Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

25 minutes ago, NMX said:

ali kako nepogrešivo ovi Čovini gutači botuju...svaka čast...supergutač u epizodi kako istovremeno pohvaliti Čovu i opljuvati Radonju

 

 

Ali nikad i nije bila najbolja vec druga najbolja iza Makabija

Sada je cetvrta najbolja. Makabi - Barsa - Real - KKCZ - CSKA....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ovde sam procitao da se prizeljkuje povredjivanje i lincovanje igraca KKCZ, i nailazi na odobravanje.

 

Kraj price. 

Daj bre ne lupetaj.

Sta je tvoja svrha bivstvovanja na ovom forumu?

Da izvlacis ono sto niko nije rekao i predstavljas kao cinjenice?

Ne treba nam Dragan J.

Report moderatorima, ovo je vec 3-4 put da ovaj lik to radi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šarac u ulozi forumskog šaptača i tumača snova. 

 

ovo ubacivanje Đenke u spin o famoznom linču je identično umetanju Gista u spin o zviždanju timu na KZN.

 

u stvarnosti je jako prosto:

budeš Lorenzo - ideš 5,

budeš Gist iz prvog poluvremena sa Olijem - dobiješ keca pa se javiš u drugom poluvremenu da popraviš. budeš  Filip - ajde ti lepo kod direktora...ohh, wait :smiley60:...ipak na kukuruz.

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pero_Cameron said:

Izgleda Martin nece igrati u ponedeljak. Odlicne vesti ako su istina.

U ponedeljak bih bio zadovoljan samo zive glave da se izvuku odozdo. Mnogo je zajeban trenutak za gostovanje.

 

Po meni je veliko pitanje da li ce se zavrsiti ili uopste odigrati utakmica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ovde sam procitao da se prizeljkuje povredjivanje i lincovanje igraca KKCZ, i nailazi na odobravanje.

 

Kraj price. 

 

Kada budu kanonizovali svete velikomučenike Filiposa i Nejebojšu ti ćeš da pevaš tropar i celivaš ikone.

Edited by Laki21
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Da pitate bilo kog protivničkog trenera šta bi poželeo sebi i klubu za novu godinu odgovor bi u 90% situacija bio petorka Čović - Dženkins - Davidovac - MJK - Štimac što je duže moguće na terenu.

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Kada budu kanonizovali svete velikomučenike Filiposa i Nejebojšu ti ćeš da pevaš tropar i celivaš ikonu.

 

 

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Ovde sam procitao da se prizeljkuje povredjivanje i lincovanje igraca KKCZ, i nailazi na odobravanje.

 

Kraj price. 

Prijatelju, nemoj ni da si pomislio da napuštaš forum. Iako ja non stop kenjam po Filipu, mislim da mora da se čuje i druga strana. Kao što sam već napisao, tebe izuzetno cenim i volim da čitam šta pišeš. Ne možeš da se porediš sa botovima sa "onog drugog foruma", kao što su Šone Ilić, red white i ovaj novi što se pojavio posle Zenita i nick sam mu zaboravio. Oni dođu da troluju, dok su tvoji postovi pismeni i obrazloženi. Naravno da imaš pravo da ne zvizdiš igračima i da ih braniš. Ovi napred navedeni nas teraju ne samo da jedemo govna nego hoće i kuvara da hvalimo. Sve najbolje i iskoristiću priliku da ti prvi čestitam Novu godinu.:15:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Apropo sledeće utakmice. Šansa je da im vratimo brejk. Imamo bolji tim. Ujedno, mislim da će tata da zaštiti svinjogojstvo od žestoke pljuvačine, te tako očekujem da se "povredi". Šteta što navijači Zvezde ne mogu na meč. Mislim da bi bio jedinstven slučaj u istoriji košarke da navijači oba tima pljuju jednog igrača. Šta više, mislim da bi bila žestoka borba ko je glasniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

neko je bese pisao na tu temu i mislim da nije bez osnova, a to je da mi totalno izgledamo drugacije na utakmicama ABA lige za razliku od EL, verovatno ima i do istrosenosti igraca ali ima nesto u tome da se nasi glavni igraci i ne cimaju previse u ovoj manje vrednoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Šarac je veoma namazan lik. Svaka njegova rečenica je u stilu: "Da, slažem se sa vama, sve je tačno ALI".

 

 

Satro je blokirn na rsb forumu, ne bi me cudilo da je dosao po zadatku. Posle Zadra kad je bila frka i najzesce prozivke  i kada ga je prozvao ga neko, javio se i  kaze mene Zvezda ne interesuje, imam pametnija posla, cim smo pobedili eto ga ponovo da nam prosipa fore sa Vesninog foruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...