Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 hours ago, Wesley Sneijder said:

Zasto Luka Pavicevic? Meni je ostavio bas los utisak gde god da sam ga gledao kao trenera, a pogotovo u mecevima pod pritiskom. 

 

Po meni, Uvalin pre njega.

 

4 hours ago, astrix1402 said:

Uvalin sad ili nikad.... Tog čoveka bih voleo da vidim
 

 

Taj rad.

 

2 hours ago, K.Dot said:

Ko jebe Tomića. Nikada ga nisam ni mirisao. Neko ko izjavi da je Filip najbolji srpski plej ne može da bude normalan čovek. Elem, najbolja kombinacija bi bila ako bi se Gavrilović pokazao kao neko ko se razume u svoj posao a Duda da posavetuje.

 

Ko izjavi nešto takvo, najveće je govno na planeti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I tako, covek dadnu (Pesic, prim. aut.) ostavku bez ikakvog objasnjenja navijacima zbog cega je ostavio tim na cedilu. Bukvalno je izdao saopstenje "misevi, e bas necu da vam kazem zasto ovo radim a uvicu saopstenje u takvu pateticnu i neiskrenu foliju da cete vrlo jasno prepoznati da mi skroz svira za vas". 

 

Ne iznenadjuje nista od coveka koji je takav odnos prema navijacima pokazivao izdrkavajuci se na novinare i svojim sturim izjavama. 

 

Bravo Milane, i hvala ti za sve. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Fact 1: Duda je rođen tokom plej-ofa Pete ofanzive...da nam je živ i zdrav sto godina.

Fact 2: Nebojša, Filip i Duda ne idu zajedno ni u politikinom zabavniku.

Fact 3: Sve i da idu: ''Filip baca bidermajer pas...Duda prelazi aut liniju i davi ga golim rukama... ali stvarno.''

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam očekivao ovako brz rasplet sa Tomićem. Daleko od toga da mislim da je vrhunski stručnjak ili bilo šta približno, ali sam iznenađen. Ispade da možeš davati predsjednikovom sinu 20 minuta po utakmici i svejedno dobiti pedalu. 

 

Možda je i bila njegova želja, nisam ispratio u potpunosti.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, prijatelji, braćo, sestre i drugovi. Prvo, hvala vam što mi pomažete, iako to verovatno ni ne znate, ovde u gasterbajterstvu tokom strahovitog otvaranja sezone.

 

Drugo, mnogi su ovde pominjali kako "samo nas desetak ovde na forumu" misli da je Filip Čović ne-igrač/jako loš igrač, dok je nekoliko hrabro pisalo o zviždanju, pa čak i o transparentu (ubedljivo najbolja ideja).  Žao mi je ako vas iz daljine smaram, ali verujte, kao što sam među retkima u sali prošle sezone kad dođem kući a igra se tekma zviždao Čoviću kad ulazi i izlazi iz igre, tako sad umirem od želje da dođem prekosutra u Pionir i zviždim FČ3-u kad god lopta dođe u njegove ruke.
Verujte u sebe i probajte iz sveg glasa zviždati. Čuo sam preko EON-a na svoje sluške da je već bilo protiv Fenera, u Pioniru protiv Barse i na svakoj sledećoj može 100 puta glasnije. Na transparent bih već svršio od sreće 😄 Uzdam se u Lakija, Fendera, NMX-a, ali mnoge mnoge druge od vas. Ne odustajte, nebitno šta rade Dileje. Ne možemo kao navijači samo kukati i žaliti se. Uvek se nama navijačima daje veliki značaj za svaku pobedu na domaćem terenu (ili kao što se ovde već prošle sezone zaključilo da smo postali prava Domaćica), možemo i treba da damo sve sebe da imamo značaj i za preživljanje tima, kao što je već i bilo tokom istorije ovog konkretnog kluba.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da li smo mi toliko autisticno drustvo koje ignorise nesto jako bitno sto se desilo danas.Da li moguce da cak ni ovde,prastajte ako sam propustioo.Apsolutno niko ne komentarise pomoc drzave klubovima.Generalno nas je strpao u kos sa taxistima,Borom Corbom,Zaduzenim u chf i raznim kojima je on kupio,sredio,odlucio ili pak KUPIO EGZISTENCIJU.Te se setim kako kaze KOLIKO TREBA DA DAM DA NE BI VIKALI ....Ljudi,on nas svrstava u botove,sve zajedno koji bastinimo ljubav prema klubu i ovima sto vole gradskoga rivala.Nepotizam u nasem klubu je samo proizvid svega ovog nezdravo sto nas prilicno nagriza.

P:S:Znam da je van teme.

UPOZORENJE   HOLANDJANIN PREZIMENA vAN PARA SE LAZNO PREDSTAVLJA KAO SPORTISTA....OPREZ

Edited by placebo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Duda kažete.... :lol_2:

 

Ajd što je SF, nego što bih bukvalno išao da nađem one mandrile koje je Čović lično poslao u Vršcu, da sede iza klupe Efesa i pljuju Dudu i igrače. Ne verbalno, nego šlajmarama. Pa je tako naš sadašnji igrač D.Brown sa jednog TO krenuo nazad na teren sa šlajmarom koja se razvlači u kosi a Dudin sako je posle tekme imao cirka pola litre pljuvačke u sebi. 

 

O pretnjama, uvredama (sve sa bukvalno dva metra razdaljine) da ne pričam. Jebanja majke na svakom TO, vređanja Dude, "sedi pičko matora", "šta gledaš matori" i slično. CIljano poslata ekipica imbecila da teroriše klupu Efesa. 

 

Tako da ako gospodin Duda makar i u magnovenju pomisli na tako nešto, odoh da ga podsetim na ove događaje i ko ih je organizovao. 

  • Like 6
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Realno je bolji ovaj duks, glupo da ga primoravaš sa dresom da ga okači. Možda je i ovo naš poklon preko Najka😂

 

Ma sprdam se...slikaće malca garant u našem dresu...samo ako se usude da malac uopšte dođe preko bare :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se Duda valjao u ovom mulju....a i oprostio se. Politicki je nepodoban, suvise razloga "za ne"

 

Ali bi svakako bio moj prvi pik na draftu. Pik broj 2 Blat, treci Paskval (mada je on uzet izgleda vec) pa Barcokas...svi ostali su nebitni po redosledu, jer nemaju reputaciju, jedina nada za ostale je da nadju neku henmiju...

 

Sale Obradovic excluded osim ako nema neku top izlaznu kluzulu 

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Bogi se ne stidi da još uvijek insajderiše 🤮

 

Na ove matore strance legao bi jedino neki trener sa velikim imenom, koji je friendly raspoložen prema igračima, koji ih neće zlostavljati na treninzima a la Ivanović, a koji će ih opet motivisati da mrdnu guzicom kad je bitno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Tako da ako gospodin Duda makar i u magnovenju pomisli na tako nešto, odoh da ga podsetim na ove događaje i ko ih je organizovao.

 

Ovaj tvoj ceo upis se zove: klanje vola zarad kila mesa.

 

Nije da nismo poznati po tome, od kad znam za sebe, to je našem društvu rak rana. Sve se radi metodom: drži vodu, dok majstori odu. Ništa planski, dugoročno... o-ruk i sad za odma, a šta će biti kad "izlapeli golubar" napusti Efes i kad se vrati u BG 'ebeš to... bitno je u tom trenutku završiti posao, pa kako bilo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baron23 said:

Ovaj Bogi se ne stidi da još uvijek insajderiše 🤮

 

Na ove matore strance legao bi jedino neki trener sa velikim imenom, koji je friendly raspoložen prema igračima, koji ih neće zlostavljati na treninzima a la Ivanović, a koji će ih opet motivisati da mrdnu guzicom kad je bitno. 

 

 

Ma da, poznato je da blejica treninzi donose rezultate :lol_2: Koja glupost jebote :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...