Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, K.Dot said:

Mogla bi moderacija da prebaci ovo na Filipov topik, odosmo u off. I da banuje sve vas koji spominjete Filipa, ne može se kvalitetan košarkaški post pročitati od vas. Filip je tu, ne možete mu ništa, ko hoće da gleda ekipu neka gleda, ko ne želi ne mora da komentariše Filipa.

 

Takodje bi mogla moderacija i da sve postove o drugim klubovima prebaci na temu odgovarajucu za to (najbolje na temu ABA liga).

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vredni mrav said:

Mene Volden nije impresionirao, a Gordic ako se nesto posebno ne podigne u odnosu na proslu sezonu, sva je prilika da ce Fića sam da ih školuje kao onomad bez Raglanda.

...to jeste realno ali samo ako im Filip uplati neki Megatrend.

Ne bi ja čačkao Gordića, posebno u ovoj situaciji gde nam je trenutno  takav bekap samo wet dream.

Za Lorenca nam je bitnije da ga ne istrošimo i dovedemo do granice ispadanja iz stroja nego što je pitanje da li smo u stanju da ga uklopimo i izvučemo maksimum iz njega, jer teško da će neki njegov operativni optimum biti dovoljan.

Nažalost raspored prvih 4-5 rivala u EL nam taj posao dodatno otežava. Bukvalno smo najteži zadatak i najveću odgovornost poverili igraču na poziciji 

''Alisa u zemlji čuda''...ali je i to uprava napravila sa predumišljajem, tako da je stanje redovno. Projekat ulazi u završnu fazu. Zaključ katanac.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, K.Dot said:

Ali veoma je interesantno da smo mi ove sezone jedina ekipa u jadranci i uopšte na svetu rekao bih, koja ima samo jednog pleja u rosteru, koji usput prvi put igra u Evropi. Sve druge ekipe imaju po dvojicu, neke čak i trojicu igrača na toj poziciji.

Imamo i mi dva playa al dzabe kao sto je sinu ciga objasnjavao koja je razlika izmedju besplatnog i dzaba

Link to comment
Share on other sites

Sto puta prezvakani ali covek i dalje da ne poveruje. Ulazes tolike pare, imas velike ambicije, dovodis pojacanja.... I na kraju imas Filipa na tako kljucnoj poziciji. Kako kada bi PSG na mesto centarfora drzao nesrecnog Ozegovica. Kako da se ne bude besan i nervozan. Jos i ova goveda sa kartama za ligu sampiona... Osecas se kao tele jer si dao tolike pare a oni ce uz burek da poklanjaju sutra karte.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laki21 said:

Izvrsno, ekipa sa glavom i repom, mladi, željni dokazivanja, uz to peglaju perfektnu odbranu (Birča excluded).

 

Odmah da ti najavim Laki, čuvam ovaj post za april/maj.

 

Da vidimo kako u praksi izgledaju glava&rep :classic_wink:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Ne kapiram, misliš da će lošije izgledati tada nego sada?

 

Meni ova njihova ekipa nema glavu i rep. Prošlogodišnja upgrade ekipa. Kada dođe stani pani, videćemo kako će to izgledati. Neki insekt mi kaže da će nešto skuplje prodati kožu nego prošle godine ali da to neće biti dovoljno (pričamo o ABA PO).

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NMX said:

 

Meni ova njihova ekipa nema glavu i rep. Prošlogodišnja upgrade ekipa. Kada dođe stani pani, videćemo kako će to izgledati. Neki insekt mi kaže da će nešto skuplje prodati kožu nego prošle godine ali da to neće biti dovoljno (pričamo o ABA PO).

 

 

Laki je napisao samo ono sto je svako kome radi očni aparat video, a to je da su skupili tvrdu ekipu, gde nijedan igrač (osim Pejdza) nije defanzivni minus. Da imaju brzinu, skocnost i peglaju solidnu odbranu. Da je Tomas ocito EL kvalitet, koga su ne sumnjam i platili po toj tarifi.

 

Vise nego dovoljno na kraju "sezone kupanja".

 

Do tekmi kad se budu delili pravi trofeji ima puno i sve može da se preokrene, ali iskreno nisam očekivao ovakav presek stanja na superkupu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...