Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

43 minutes ago, Miki28 said:

@Manu nisam se nadao ovakoj nedelji. Bas su brutalni bili moji igraci.

Srecno u nastavku sezone

 

Cestitke Miki i ukljuci se malo u temu u nastavku sezone, imas ekipu koja ako se dokopa PO-a moze svakog da dobije. Srecno i tebi.

 

Ove nedelje bi stvarno trebalo da me ocekuje lak posao protiv @tRash-a osim ako Ben ne podivlja sa TD-om u svakoj utakmici

Link to comment
Share on other sites

Inace...

 

On 12/4/2019 at 10:48 PM, Drakaris said:

Stefi stabilno drzi prvo mesto, nema sta, radio preko leta i napredov'o. Vidim da je tu i Vlado odmah pri vrhu. Sad vidim, Tauns, Lilard, Dzru, WCJ. Auuuu, ovo ni ja nisam imao prosle sezone, a imao sam jaku ekipu. Nazalost Stefi, moraces biti zadovoljan i sa drugim mestom. 

 

maxresdefault.jpg

 

diJyDiO.png

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

samo da izjavim da ja ne priznajem ovaj rezultat i ovaj poraz. skandalozan raspored poslednja dva dana. ja ovo u zivotu nisam doziveo. i tako umesto sigurne i ubedljive pobede, doziveo sam tezak poraz. 

cestitke shonetu koji nije prestajao sa provokacijama tokom cele nedelje i vrsio pritisak na svakoga redom, sto nije bas u skladu sa fer plejom. 

 

sve u svemu rezult iz not real. 

jebacu u vas sve redom samo da moji igraci popiju coldrex, prestanu kaciti stolove sa malim prstomi i sl. 

budem li imao ovakav raspored, razmislicu o istupanju iz lige. 

 

Hahahahahahhaha :roflmao:

 

Ali budim se jutros, i otvaram aplikaciju, vidim 7-5-1 i solidno zadovoljan konstatujem kako je to skroz okej poraz i kako se ni tome nisam nadao. Dolazim na posao, rekoh ajde malo da vidim raspored i sljedećeg protivnika, i prvo što vidim je da sam 13. na tabeli, to mi odmah malo čudno, i onda teeeek kapiram da sam pobijedio. Baš potpuno nerealan rezultat i preokret. 😀

 

Ove nedjelje dižem ruke, 2 meča Dončića, očajan raspored. Čestitke protivniku.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shonewizard said:

 

Hahahahahahhaha :roflmao:

 

Ali budim se jutros, i otvaram aplikaciju, vidim 7-5-1 i solidno zadovoljan konstatujem kako je to skroz okej poraz i kako se ni tome nisam nadao. Dolazim na posao, rekoh ajde malo da vidim raspored i sljedećeg protivnika, i prvo što vidim je da sam 13. na tabeli, to mi odmah malo čudno, i onda teeeek kapiram da sam pobijedio. Baš potpuno nerealan rezultat i preokret. 😀

 

Ove nedjelje dižem ruke, 2 meča Dončića, očajan raspored. Čestitke protivniku.

 

prokenjalo te. to se samo meni moze desiti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pih jebeni fake news, nema nista za FVV jos. Ako mi on gekne pechen sam.
Elem, Jbni Alex len zadnjih nedelju dana 21-vi u 9cat podesavanjima. 🙂
Mislim draftovan je bio jer ima cistu poziciju na centru, nek nastavi (naravski da nece)
Mikal takodje zivnuo, 5 tekmi 10+ poena, konacno ne coskari vishe.


Ovde je draz fantazije, prethodno kolo protiv @tRash, trljam ruke ov i ono,zavrsi se tako da se provicem kao puvonjak u posl trenutku.
Ovo kolo sa @vladaboss90 racunam podojen sam kad ono medjutimkovic. Sad pravo pitanje je da li je do @Drakaris ili prosto tak'a tura naisla.

Nista nek doticni pohvali @Davai Davai i nek igre krenu.

MTurner i Green na bloku i ovu nedelju. Sto bi rekao Giga Moravac:

Izvolite pogledati!!

 

De2FS4GW4AApUKT.jpg

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vladaboss90 said:

Inace...

 

 

maxresdefault.jpg

 

diJyDiO.png

 

 

 

 

 

 

Ma sta se zalite, bitno je da imate zdrav tim, to je jedino vazno, a sto se tice poraza, ne moze uvek ni da se pobedjuje i ja sam ih dozivljavao prosle sezone. 

 

@Squabbit Nadamo se da ce FVV biti dobro i nastaviti sa svojim 20-8 plus 2 stila partijama. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ma sta se zalite, bitno je da imate zdrav tim, to je jedino vazno, a sto se tice poraza, ne moze uvek ni da se pobedjuje i ja sam ih dozivljavao prosle sezone. 

 

@Squabbit Nadamo se da ce FVV biti dobro i nastaviti sa svojim 20-8 plus 2 stila partijama. 

 

Zašto hoćeš da nam povrediš igrače? 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, McLeod said:

 

Ja sam odavno pricao da mnogi balvani mogu da igraju u NBA, samo je pitanje kako ce ga iskoristiti i kako ce se uklopiti. Mnogi "igraci zadatka" iz EL mogu da igraju NBA u pravom timu. Lovernj se vratio, Veseli je bio visok pik i nije uspeo, ko garantuje da ne bi uspeo u nekoj drugoj ekipi, ili ko garantuje da bi neki Cikago dao sansu Jokicu iz druge runde da zaigra i postane fransizni igrac.

 

Pa od koliko je tih druga runda likova Pop napravio igrace sa 10+ sezona i sampione, da li je on bas toliki genije, ili vecina ide linijom manjeg otpora pa biraju jednog Ejtona kao prvog pika umesto zicera Doncica, da ne pricamo o trupcu Begliju.

 

E pa tako i Bertans, koji ima jednu stvar koju radi vrhunski, sad daje po 20 i kusur poena u NBA.

 

@Davai Davai dropni Bertu zbog radi ^


@McLeod se nece ljutiti, 1500 postova mozda sam se jednom nakachio na ovo, a sada mi bas treba ahahah

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...