Jump to content

Sugestije u vezi funkcionisanja foruma

Recommended Posts

Opet @Knipex objasnio. 🙂 admin asistent.

Ne mozemo da setujemo dinamicki broj postova po stranici. Uvek je 25. Razmisljali smo da bude 20 ali onda bi bilo bas puno stranica. 30 nam pak delovalo nesto mnogo bas zbog ucitavanja stranice. 25 je neki sweet spot. 

I jos jednom, nece biti nikakvih limitiranja broja postova koje korisnik moze da napise. Osim po kazni 🙂

• Like 2
On 9/15/2021 at 8:17 AM, Knipex said:

Šta je to još ponešto?

Što se tiče broja postova po stranici koliko znam ne postoji mogućnost za to što misliš. Može samo da se izmeni taj broj. Takav je softver.

B1: Pa, palo mi na pamet nekoliko stvari, za koje cenim da bi ljudi više gotivili nego bili protiv. Napisaću naknadno na šta mislim. 

B2: Da, vidim sad. Mislio sam da može drugačije.

Ako se klikne na neku od reklama koja se pojavi na Forumu, otvara se link na koji reklama vodi, ali u istom tabu, umesto Foruma. 
Ne znam da sam još negde video da tako funcioniše, po pravilu reklama se otvara u novom tabu.
Može li se tu nešto promeniti?

10 hours ago, Div said:

Ako se klikne na neku od reklama koja se pojavi na Forumu, otvara se link na koji reklama vodi, ali u istom tabu, umesto Foruma. 
Ne znam da sam još negde video da tako funcioniše, po pravilu reklama se otvara u novom tabu.
Može li se tu nešto promeniti?

Mislim da to moras da namestis u browseru kom koristis. Mozes da da dodas neku ekstenziju, tipa bloker da uopste ni ne vidis te reklame... 

Edited by Baby

Adblock plus u Mozili me stiti od poziva "pohotnih" devojcica, gospodja, a i gopode, odavno.

Ako treba donacija za odrzavanje Foruma - uplatnica na mejl i platicu odma` kad mi legne plata na racun.:s_d: