Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

tebi izgleda kao da je to sve mogla da počini usput gradeći početak karijere?

plus je u srednjoj išla u školu pevanja, što je sjajna podloga za filologiju i pravo

 

edit @Kronostime

Neces verovati, ali slusao sam je jos davne 1979. u Baskim Vodama kod Makarske i znam pricu za 2 faxa....

Ostaje pitanje: Koji ce  qrac i njoj, a i Vesni da se blamiraju na ovaj nacin?

Gagic je budaletina - to niko ne spori.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

 

Ostaje pitanje: Koji ce  qrac i njoj, a i Vesni da se blamiraju na ovaj nacin?

Gagic je budaletina - to niko ne spori.

 

uvek ima nekog biznisa gde treba malo da se progleda kroz prste, verujem da je cist racun duga ljubav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

neda ukraden je počela svoju profi karijeru pevačice sa 17 godina, tj 1967, a uspela da završi pravni i filološki faks.

brao nedo 🙃

..trebalo je da ide na three-peat  : i

 

I na kraju takva gromada gleda u leđa jednom Gagiću, ovaj odborniku Gagiću.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bila jednom kampanja "Karijera posle sporta" pa je u Telenoru bio nas vaterpolista Slobodan Soro (tada, bese pocetkom 2010ih, redovni reprezentativac), sedeo je sa timom Analitike i zaista ucio sta se tu radi i dobijao zadatke 🙂 Covek je zavrsio matematiku/informatiku inace. 

 

A sada, jebes karijeru posle sporta, stavi se samo na neku politicku listu (Udovicic, Borkovic) ili pokreni svoju (Sapic)... 

Link to comment
Share on other sites

Gagić je inovator, on karijeru pravi dok je koš u sportu. Zamisli startnu poziciju kad bude završio karijeru.

 

S druge strane ne bih ja sve stavljao u isti koš. I politika je vrsta karijere i zanimanja. To što su nam je ovde ogadili opskurni likovi druga je stvar. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Južni said:

Gagarin je viđen za ministra sporta, lep a glup, da se nastavi na postojećeg : ) 

 

Čovek nas je uništavao dok je igrao za nas - zamisli šta će tek biti kad mu narede da nas vezuje za ruke i noge

 

 

 

 

Edited by Luchifer89
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nije ovaj klip najbolji primjer ali što sam stariji sve više kontam koliko je Danilović bio zajeban igrač. Toliko široka napadačka lepeza + odlična odbrana ne vidja se tako često, možda 1 u 20 godina. 

 

 

 

Da ne bude zabune uvjek mi je bio favorit. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...