Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 minutes ago, Green23 said:

Posle prve utakmice, 9. jula :Hail:

 

Posle 6 meseci i 9 dana...

Ovako igramo cele 2019. godine.

 

Nije do mog komentara da nam sledi raspad, to je do igrača i njihove loše igre, oni ni jednu pravu šansu nisu stvorili protiv Suduve...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je taj levi bek Beazilac ali Terzic kojeg smo prodali za đzak keompira bi strasno legao igri Marina i Ivanica. Nazalost oni trenutno nemaju saigrače za ozbiljan fudbal pa moraju da često i soliraju posto duplog pas odigrati sa Gobeljom,Rodicem, Bakulom pa i Jovančom je nemoguca misija. Štoperski tandem je valjda skockan za premijer ligu Škotske a zamena Vujadin isti takav igrač.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

Jesam li propustio nešto?

 

Propustio si jednu velicanstvenu sliku koja najbolje opisuje nasu igru veceras, Ivanica koji vuce kontru na polovini Suduve okruzen sedmoricom njihovih igraca, docim nijedan nas drugi igrac uopste nije bio u kadru. Tesko ces tako nesto videti u zivotu, bukvalno antologijska scena.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Igor028 said:

Decembarski ko ce sad da objasni ovim nasima da nam nikad nisu bile problem ove egzoticne ekipe u sezoni kupanja?

Pamtim i gora i bolja izdanja.

Generalno losa utakmica za nas,nista cudno za prvi zvanican mec u sezoni,treba izvuci pouke ,staviti Bakulu i Gobelju da navijaju sa klupe pustiti Ebija da diriguje sa Jovancom i laganih 3 komada u mrezi Suduve je realnost.

E sad,posto smo mi vrlo sujetna grupa simpatizera,imam utisak da polovina ljudi ovde jedva ceka neki nas los rezultat da mogu da pljuju do mile volje,sve sami strucnjaci s komentarima tipa,jesam ti reko,nemaci pojma,dunsteri,piksle,sisoje,pizdoje...tako se ne lece frustracije momci iz svog života.

Za mene ce Miloje uvek biti Miloje,jer nas je vratio tamo gde pripadamo pa taman vise nikad ne dobio nijedan mec sa nasim timom,a ko hoce nek ga pljuje.

Samo bilo bi fer da se pre toga pogledate u ogledalo i priznate sebi čime ste to zasluzili da pljujete trenera sa najboljim rezultatima posle Ljupka i Vladice...

A 28 godina nije malo ...

Link to comment
Share on other sites

Odigrali smo kao u finalu kupa protiv ekipe koja je mnogo gora od Savinih penzinera i amatera. Nikako da skontam koji su kvalitet Ivanica zbog kojih on glumi (lose) glavnog kreatora.
Meni se takođe Ivanic ne dopada, naročito nije bio vredan tolike jurnjave, cene itd.
Isto važi i za Milunovića. Pa ko se još pojačao iz Belorusije. Osim Hleba, niko nikada. Vidljivo je da guše igru trojica ofanzivnih veznih, odnosno guše se međusobno. Pored njih trojice nama fali završni pas, neverovatno. Bili bismo daleko opasniji da je umesto Ivanica ili Bena bio Jevtović/Jirka. Ben me opasno nervira u 2019. jer deluje zasićeno. Večeras je imao onaj dobar šut i šansu koju je morao da reši.
Isto tako se guše Jovičić i Jovančić.
Paradoksalno ali čak je ovaj prvi korisniji u ovoj taktici, žao mi je Jovančića, trudi se, dobar je momak, pokušava, čak i solidno kontroliše loptu iako to nekada izgleda nezgrapno. Jednostavno je prespor, neinventivan i sporo razmišlja. Umesto njega večeras bi za tim bilo bolje da je igrao Ebisilio. Kad je već Krle oteran.
Ako je neko pomislio da je ovo gore navedeno najlošiji deo..Nije.
Odbrana je ustvari i najlošiji deo. Štoperi neokretni, nepokretni i spori. Solidni samo kod prekida. Bekovi sa malo ponavljanja i ofanzivno jalovi.
E sad, igrali smo protiv loše ekipe ali koja se dobro brani, ima plan, gledaju da iskoriste svaku grešku i povremeno ugrožava naš gol na kontre ili prekid.
Elem, revanš se može iskomplikovati u svakom trenutku jer sa ovakvom odbranom uvek možemo primiti gol i ući u paniku, a sada već ulazimo i u situaciju kada sreća može da nam okrene leđa.
Ipak, do sada smo uvek u tim utakmicama znali da pokažemo ko je ko.


Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Decembarski said:

Pamtim i gora i bolja izdanja.

Generalno losa utakmica za nas,nista cudno za prvi zvanican mec u sezoni,treba izvuci pouke ,staviti Bakulu i Gobelju da navijaju sa klupe pustiti Ebija da diriguje sa Jovancom i laganih 3 komada u mrezi Suduve je realnost.

E sad,posto smo mi vrlo sujetna grupa simpatizera,imam utisak da polovina ljudi ovde jedva ceka neki nas los rezultat da mogu da pljuju do mile volje,sve sami strucnjaci s komentarima tipa,jesam ti reko,nemaci pojma,dunsteri,piksle,sisoje,pizdoje...tako se ne lece frustracije momci iz svog života.

Za mene ce Miloje uvek biti Miloje,jer nas je vratio tamo gde pripadamo pa taman vise nikad ne dobio nijedan mec sa nasim timom,a ko hoce nek ga pljuje.

Samo bilo bi fer da se pre toga pogledate u ogledalo i priznate sebi čime ste to zasluzili da pljujete trenera sa najboljim rezultatima posle Ljupka i Vladice...

A 28 godina nije malo ...

 

Na Ebesilija se vise ne racuna, ceka se prva ponuda da ode. A ide zato sto ce Miloje uvek biti Miloje i sto nas polako ali sigurno vraca tamo gde pripadamo. Ebesilio je celo prolece kad god bi ulazio, sto je bilo retko, menjao ritam utakmice i redovno bio medju najboljim igracima, I sad na pripremama je usao na jednoj utakmici prakticno bez treninga i odmah smo zivnuli i poceli da igramo normalan i organizovan fudbal. Posto svi to vidimo i posto se to pokazalo bar desetak puta jasno je da i Milojevic to vidi, jer ne zna on fudbal manje od nas. Ali i pored toga Ebesilio mora da ide, jer Milojeviceva sujeta jednostavno nece sebi da prizna da se ogresio o igraca koji nam treba kao 'lebac da bi gurao svoje pulene. NIje Ebesilio Bog zna kakav igrac ali je bukvalno prototip igraca kakvog nemamo, box-to-box veznjak koji ima dobru kontrolu poseda, brz i tacan pas i odlican sut sa distance.

 

Bukvalno ne postoji nijedan razlog zasto on nije standardni prvotimac osim te glupave price da moze da igra samo iza spica a to je mesto rezervisano za Marina. Na kraju se ispostavilo da Marin moze da se gurne i na krilo ali zbog Ivanica, zbog Ebesilija ne moze. Tako da je oko toga sve jasno, sikaniran je i oteran igrac iskljucivo zbog toga sto je trener isuvise tvrdoglav da bi priznao gresku.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Necemo se mi leba najesti od ove ekipe i ovih igraca. Stranci nisu vise ludi, pokupovali najkvalitenije, jedino smo zadrzali Marina. 

Nama ekipa nece nikad proigrati sa dva lazna krila jer je razloga mnogo. Ta dva ofanzivna beka moraju biti produkt Bolta i Bekelea da stignu sve odraditi. Jako mi je zao sto Miloje nije otisao i postedeo i sebe i nas ovakvih muka. Generalno, sto napisa neko gore, prva neka Sparta Prag, neki osrednji protivnik nas izbacuje lagano, bez primljenog gola.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, taliesin said:

 

Propustio si jednu velicanstvenu sliku koja najbolje opisuje nasu igru veceras, Ivanica koji vuce kontru na polovini Suduve okruzen sedmoricom njihovih igraca, docim nijedan nas drugi igrac uopste nije bio u kadru. Tesko ces tako nesto videti u zivotu, bukvalno antologijska scena.

 

Šta su radili ostali, sadili krompir?

 

Ako može neki snimak ili gif toga, bio bih zahvalan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Šta su radili ostali, sadili krompir?

 

 

Ne znam. Kao sto rekoh, nisu bili u kadru. Pretpostavljam da su se smejali glupom Ivanicu sto trci u tako kasnoj fazi utakmice a ne valja da covek trci i smeje se istovremeno. Mogao bi se zagrcnuti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vepar said:

Boaci se raspada... neverovatno je da toliko propadne za par meseci u Kini... ni fizicki nije spreman tako da mu se ocigledno ne igra fudbal.

Кад погледаш цео наш тим ком се игра фудбал? Вероватно Гобељићу али он то не зна да ради. Јевтовић на крилу, Гајић на беку барем једна страна да шпарта како ваља. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Decembarski said:

Pamtim i gora i bolja izdanja.

Generalno losa utakmica za nas,nista cudno za prvi zvanican mec u sezoni,treba izvuci pouke ,staviti Bakulu i Gobelju da navijaju sa klupe pustiti Ebija da diriguje sa Jovancom i laganih 3 komada u mrezi Suduve je realnost.

E sad,posto smo mi vrlo sujetna grupa simpatizera,imam utisak da polovina ljudi ovde jedva ceka neki nas los rezultat da mogu da pljuju do mile volje,sve sami strucnjaci s komentarima tipa,jesam ti reko,nemaci pojma,dunsteri,piksle,sisoje,pizdoje...tako se ne lece frustracije momci iz svog života.

Za mene ce Miloje uvek biti Miloje,jer nas je vratio tamo gde pripadamo pa taman vise nikad ne dobio nijedan mec sa nasim timom,a ko hoce nek ga pljuje.

Samo bilo bi fer da se pre toga pogledate u ogledalo i priznate sebi čime ste to zasluzili da pljujete trenera sa najboljim rezultatima posle Ljupka i Vladice...

A 28 godina nije malo ...

Pusti ebija da igra, uz duzno postovanje do tog dela sam citao. Ebi je otpisan jos pre nekoliko meseci na moju veliku zalost i mastanja o njemu u prvom timu nemam snage da citam.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

22 minutes ago, mister-no said:

Stvarno je scena antologijska. Vuče odlično loptu, iznosi je i ulazi među sto igrača a nijedan nije naš emoji23.png

Недостаје на крају "ни близу". Тренер то не смије да дозволи прво кроз рад на физици а друго као курцобољу. Све је до њега, до пута између Милоја и Сисоја. Џаба призивате Павкова умјесто Боћка или новајлију Томанеа ако се гледају малоприје поменуте сцене или ако 90' не знате шта хоћете на средини и по боковима. Не промијени ли се печат тренера и Марин ће доћи на ред за спрдњу наивном логиком просјечног навијача. Иначе стручњак је изјавио:
 

Quote

 

Videli smo Suduvu koju smo i očekivali, mada, iskreno nisam očekivao ovako defanzivan pristup rivala s obzirom na to da su lideri u svom prvenstvu i apsolutno dominantni u Litvaniji.

 

:classic_laugh:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao tekmu pa ne mogu konkretno da pričam o njoj, ali, zaista, čemu se vi u stvari nadate?

 

Predsednik kluba je ovajani hoštapler, oberlopov, gnjida, moralna ništica i ljudska nakaza.

 

Trener je pizda za koga je Bata Đora Tele Santana lično i personalno, sujtno govance koje se uhvatilo u kolo sa gorepomenutim, kome u timu igraju prvenstveno oni o čije procente može da se ogrebe a ne oni koji to kvalitetom zaslužuju, recimo drugi najbolji igrač tima ne igra isključivo zbog toga što mu se uvek posere na stručnost kad god kroči na teren. Sve one koji podsećaju na njegovu stručnost u sastavu i vođenju tima jer imaju veze sa fudbalom a ne sa pikslom je ili isterao ili skrajnuo zbog nekulapanja u njegovu tkz koncepciju ™ sa deset zadnjih veznih i ko krene napred damuumremajka.

 

Tim se sastoji od kombinacije menadžerskih isprdaka, poluigrača, Gardista™ i par fudbalera koji su se tu slučajno zatekli.

 

Dakle, sve osim neslavne propasti ove jadne skalamerije bilo bi vrhunsko iznenađenje jednako dobitku na lotou.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Quote

Šef struke Zvezde ističe da nema razloga za nezadovoljstvo, jer je u pitanju tek prva utakmica u novoj sezoni.
Bila je prava takmičarska utakmica. Videlo se da je Suduva u ritmu i u sezoni, dok je nama prvi meč. Nisam očekivao tako defanzivnu Suduvu, s obzirom na to da je lider u prvenstvu. Imali smo mnogo šansi, morali smo da ih realizujemo, ali šta je tu je", rekao je Milojević.

mnogo sansi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Boaci je se raspada... neverovatno je da toliko propadne za par meseci u Kini... ni fizicki nije spreman tako da mu se ocigledno ne igra fudbal.

 

Isto cete da pisete za Tomanea ako ne promenimo igru, pisali biste i za Aguera. To za sta je Boaci danas uspeo da se izbori su tri lopte koje je odlozio metiljavcima za suteve koji su zavrsili nigde i jednom je uspeo da udje u sansu i da finisra isto takvim metiljavim sutem. Nama je centarfor najmanji problem u ovom timu, igrac na toj poziciji je uvek zrtva kad nema igre ni po boku ni iza njegovih ledja. Uostalom, videli smo sta je toliko hvaljeni Pavkov uradio kad je usao, napravio je dva nepotrebna faula u napadu i to je bilo sve od njega.

 

Paradoksalno ali nama je vec duze vremena problem nominalno najjaca linija u timu, ona iza centarfora. Igramo sa dva prednja vezna igraca i laznim spicem onde gde formacija zahteva dva krila i fantazistu, a po bokovima ne dobijamo nista jer oba beka niti se pojavljuju po strani na vreme niti, i kad se pojave, mogu da pogode sesnaesterac centarsutem. Iza te trojke igraju dva igraca koji ne mogu nicim da doprinesu napadu jer nemaju pas igru a kad sutnu zatvore oci i opale pa gde ode. Tu trojicu Milojevic ne moze da menja iz razlicitih razloga a isuvise je tvrdoglav da promeni formaciju tako da moze da ih nekako uklopi.

 

Milojevic je losim izborom igraca jednostavno razgradio liniju po liniju tima, zato ovi igraci, koji uopste nisu losi, izgledaju kao totalni amateri. Danas cak ni Marin nije uspeo nista da uradi osim da doturi jednu loptu Benu na zicer i to iz polukontre, ne iz postavljenog napada. Najpre je razvaljen manevar dovodjenjem Causica i i odlaskom Krsticica, zatim je razjebana uza odbrana odlaskom Degeneka i dovodjenjem Milunovica, istovremeno je doveden i Ivanic kojeg smo besomucno jurili a nemamo pojma gde cemo s njim. Znamo samo da mora da igra jer smo ga krvavo platili, a jedini njegov ucinak je to sto je izbacio Ebesilija iz tima i sludeo Marina koji ni sam vise ne zna sta igra nego luta po terenu u zavisnosti od situacije. Na kraju je Milojevic upao u kvadraturu kruga u kojoj nedostatke u jednoj liniji pokusava da nadoknadi promenama u drugoj liniji, a tim promenama napravi problem u trecoj liniji i tako u krug. Nas zatvoriti je najlaksa stvar u fudbalu, samo skupis centralno  ispred odbrane i napravis guzvu da Marin ne moze da proturi pas i zavrsio si posao. Na pocetku utakmice smo jos i nalazili rupu tamo na desnom roglju gde smo provukli tri pasa ali je to litvanski trener video i odmah zatvorio. posle toga smo imali samo tu opisanu sansu iz polukontre. Bokove ne moraju da cuvaju uopste, kad se Rodic i Gobeljic uopste pojave na njima njihovi centarsutevi zavrse svuda osim tamo gde treba, a probojni su kao dve kornjace s Galapagosa.

 

Jednostavno smo nakrcali tim igracima koje smo mogli i hteli da dovedemo bez nekog posebnog plana, pola tima nam igra van svojih najjacih pozicija i tesko se snalaze. Ovaj sastav i ova formacija nemaju neku svetlu zajednicku buducnost, nesto od ta dva ce morati da se menja. Ne igramo mi slucajno sest meseci ovakav fudbal, tesko je poverovati da ce se samim poboljsanjem forme nesto bitno promeniti.

Edited by taliesin
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ebisilio kao da je Pogba na steroidima pa se pišu ovoliki tekstovi o njemu.U prethodnih 6-7 godina najveći klub gdje je igrao smo mi i gledaj čuda tu se ne može izboriti za prvih 11. Bio najbolji fudbaler malo opasnijeg prvenstva Kipra, a prije toga tezgario po Rusiji, Azerbejdžanu i sličnim fudbalskim silama. Da se ne govori da bi ostvarili minimalni napredak da jednog igrača u vezi zamijenimo sa drugim, dajem 10 Ebisilia za jednog normalnog krilnog igrača, i ne to nije Jirka(Srnić na steroidima).

18 hours ago, Laki21 said:

Nisam gledao tekmu pa ne mogu konkretno da pričam o njoj, ali, zaista, čemu se vi u stvari nadate?

 

Predsednik kluba je ovajani hoštapler, oberlopov, gnjida, moralna ništica i ljudska nakaza.

 

Trener je pizda za koga je Bata Đora Tele Santana lično i personalno, sujtno govance koje se uhvatilo u kolo sa gorepomenutim, kome u timu igraju prvenstveno oni o čije procente može da se ogrebe a ne oni koji to kvalitetom zaslužuju, recimo drugi najbolji igrač tima ne igra isključivo zbog toga što mu se uvek posere na stručnost kad god kroči na teren. Sve one koji podsećaju na njegovu stručnost u sastavu i vođenju tima jer imaju veze sa fudbalom a ne sa pikslom je ili isterao ili skrajnuo zbog nekulapanja u njegovu tkz koncepciju ™ sa deset zadnjih veznih i ko krene napred damuumremajka. 

 

Tim se sastoji od kombinacije menadžerskih isprdaka, poluigrača, Gardista™ i par fudbalera koji su se tu slučajno zatekli.

 

Dakle, sve osim neslavne propasti ove jadne skalamerije bilo bi vrhunsko iznenađenje jednako dobitku na lotou.

Ti si vidim bruka aktivan na KK podforumu, tamo je predsednik kluba oličenje jedne ljudskosti, poštenja i morala, mrlju jednu nema u profesionalnoj i porodičnoj karijeri, napravio sina, ljubi ga majka, koji je godinama radio na sebi i bez tatine pomoći došao do 12 nikad jače Zvezde u EL. Šta si se natovario na Milojevića i Terzića kad takve ljude imaš u KK sekciji, zavališ se tamo i svi tako visoko moralni uživate.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Kanga kancer.

Ebisilio izlazi u grad.

Kafu Brazilac.

Jirka na doradu u šNi.

 

Sve je ovo viđeno, anlizirano, ne znam šta se pojedinci sad čude i kude Zvekija.

 

Ortaci namireni, džipovi novi od Surdulice, Zlatibora... Pare za kampanju za izbore spremne.

 

Da nemamo sudije i titula bi bila upitna.

 

Yeah yeah SNS Zvezda.

 

Edited by Milijaš #10
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...