Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

@NROX

Ne znam šta on ima da vežba, čovek igra dekadentan fudbal i zato će mu vrh karijere biti Kina ili Arabija.

 

Ja mislim da bi on najradije odstranio Marina ali ne može. Njemu Kanga nije valjao, Kafuu nije dao šansu, Srnić mu igra veznjaka pre Ebisilija u Napolju.

 

Marko Rose je u Salzburgu igrao isto i protiv Linca i protiv Dortmunda, Marselja, Lacija, Napolija...

Visoki presing, brži igrači, mnogo trke i ramena pasova.

Zato je Rose u Menšu sad a sutra u Junajtedu.

 

Ne liči ovo na fudbal, nismo napredovali ni za pedalj.

Link to comment
Share on other sites

Kakav Simeone ili Murinjo igraju fudbal? Ne poredim Milojevića sa njima, samo nije trenerska filozofija isključivo na gol više i nisu svi treneri Klop ili Rose.Čovjek ima najbolji rezultat u poslednjih 25 godina, najuspješniji je trener u jednoj trećini Zvezdini istorije i onda dođe neki random forumaš i napiše govance, pizdoje i glavonja. Ne znam šta ti ljudi očekuju od jednog FK u Srbiji ali očigledno nisu baš realni. A ovo što Milijaš hinjski provlači kako Miloje zlostavlja strance je odvratno na više nivoa ali će naravno proći bez brisanja ili kazne. Pokojni Kafu nije igrao nigdje od Ludogoreca ništa, možda je i do njega dio odgovornosti. Ben i Boaći trebaju žuljati klupu već odavno pa su u prvih 11 non stop, čovjek očigledno ima miljenike, ali sigurno ih ne razdvaja po domaći/stranci principu nego po nekom svom rezonovanju.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Milijaš #10 said:

@NROX

Ne znam šta on ima da vežba, čovek igra dekadentan fudbal i zato će mu vrh karijere biti Kina ili Arabija.

 

Ja mislim da bi on najradije odstranio Marina ali ne može. Njemu Kanga nije valjao, Kafuu nije dao šansu, Srnić mu igra veznjaka pre Ebisilija u Napolju.

 

Marko Rose je u Salzburgu igrao isto i protiv Linca i protiv Dortmunda, Marselja, Lacija, Napolija...

Visoki presing, brži igrači, mnogo trke i ramena pasova.

Zato je Rose u Menšu sad a sutra u Junajtedu.

 

Ne liči ovo na fudbal, nismo napredovali ni za pedalj.

Zato Marko Rose sa Salzburgom i nije mogao da prodje  plej of za LS  i pitanje je da li bi opet usli da sad preko koeficijenta lige ne ulaze direktno.

Rezultati se pisu ,lepota fudbala je za izumtlu vrstu dinosaurusa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za ovu fazu takmicarske sezone 55 minuta korektnih...i Jovicic za divno cudo i Jovancic su ucestvovali u organizaciji napada na zadovoljavajucem nivou...prosto ne koristimo livade koje ostavljaju Ben i Marin svojim ulascima u sredinu, bekovi moraju mnogo bolje i konkretnije...Rodic trosi poslednje kredite a Gobeljica ce Gajic zameniti cim pre...Da smo tu bili na nivou Boaci bi izgledao mnogo bolje a i ovako nije toliko losu utakmicu odigrao kakvih izdanja je imao proletos. Zadnju liniju moramo da stabilizujemo, u ovom sistemu je iznimno vazna, u dosta slucajeva i stoperi moraju da organizuju igru kad bekovi ostanu visoko...Babic to moze, Milun tesko, valjda cemo nesto videti i od Pankova.

Vecinu drugog poluvremena smo usli u neku jurnjavu kao sto vec rekoh, iz koje su ekipe poput Suduve jedino i opasne, oni kontinuiran napad ne rade ni na treningu niti su u stanju da ga izvode...To je dovelo i do energetskog pada, nismo jos spremni za 90 minuta visokog tempa...Bice to bolje u Bg-u, uci ce i novajlije u neki ritam treninga sa ekipom, treba nam sveze krvi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Decembarski said:

Zato Marko Rose sa Salzburgom i nije mogao da prodje  plej of za LS  i pitanje je da li bi opet usli da sad preko koeficijenta lige ne ulaze direktno.

Rezultati se pisu ,lepota fudbala je za izumtlu vrstu dinosaurusa.

Pogledaj samo kakve je igrače taj isti Rose napravio i kakve je rezultate ostvario! Ljudi su razbili Napoli kući, imali su dvije fantastične kampanje u LE i izbacili su dosta jakih ekipa. Mi smo protiv njih imali neverovatnu sreću, bili su daleko bolja ekipa u svim fudbalskim segmentima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, AgroUrban said:

 

 

Jel ostalih 9 momaka ostalo da čuva šesnaesterac i rezultat ili ih mrzelo da isprate saigrača?

Ima malo do toga da smo tek izasli iz priprema, a i do toga da smo generalno spora ekipa.

Meni je ovde najjaci komentator:  " Ide Mirkooo, kao vihor..!" Kao da se ponadao da ce da ga metne Ivanic.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Liska Manjina said:

Pogledaj samo kakve je igrače taj isti Rose napravio i kakve je rezultate ostvario! Ljudi su razbili Napoli kući, imali su dvije fantastične kampanje u LE i izbacili su dosta jakih ekipa. Mi smo protiv njih imali neverovatnu sreću, bili su daleko bolja ekipa u svim fudbalskim segmentima.

Imali smo i mi dvije fantastične kampanje u Evropi i izbacili baš taj Salzburg sa baš tim Roseom. Ljudi su imali 180 minuta da nas oduče od fudbala sa tim bajnim stručnjakom pa su opet poduvali za LŠ. Nevjerovatno koliko će se daleko ići samo da se omalovaži rezultat pod Milojevićem. Čuj nevjerovatna sreća, pa nisu to penali nego 180 minuta fudbala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, prolup said:

Imali smo i mi dvije fantastične kampanje u Evropi i izbacili baš taj Salzburg sa baš tim Roseom. Ljudi su imali 180 minuta da nas oduče od fudbala sa tim bajnim stručnjakom pa su opet poduvali za LŠ. Nevjerovatno koliko će se daleko ići samo da se omalovaži rezultat pod Milojevićem. Čuj nevjerovatna sreća, pa nisu to penali nego 180 minuta fudbala.

 

Mi smo u tom dvomecu imali neverovatnu srecu i Salcburg nas jeste ponizavao u vecem delu utakmice u Austriji, ne znam zasto je problem to priznati. Sreca je sastavni deo rezultata u sportu. Nas problem nije to, bilo pa proslo, nas problem je to sto su od cetvorice igraca koji su nas proneli kroz taj dvomec u klubu jos uvek samo golman Borjan i neuporedivo slabija verzija Bena.

Edited by taliesin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, prolup said:

Imali smo i mi dvije fantastične kampanje u Evropi i izbacili baš taj Salzburg sa baš tim Roseom. Ljudi su imali 180 minuta da nas oduče od fudbala sa tim bajnim stručnjakom pa su opet poduvali za LŠ. Nevjerovatno koliko će se daleko ići samo da se omalovaži rezultat pod Milojevićem. Čuj nevjerovatna sreća, pa nisu to penali nego 180 minuta fudbala.

Ti ili si glup ili nas sve kompletno zajebavaš.

 

Prošli smo na čistu jebenu sreću, dali smo dva gola, a ni sami ne znamo kako, a uz sve to Borjan je na kraju izvadio dvije čiste lopte. Da ne pričamo o tečnosti u igri! Taj isti Rose je napravio igrače koji nedavno odučiše naše "mlade zlatne momke" od fudbala, i to je sve radi sa momcima iz omladinske škole koji su potpomognuti sa par iskusnijih igrača. Da ne pričamo da je taj čovek za dve sezone napravio više dobrih igrača nego cela naša jebena omladinska škola za 20 godina. Mi njih nismo dobili sine mili, mi smo samo imali sreću da postignemo dva usrana gola, a ne primimo više od toga.

 

Ljudi ulažu u talentovane mlade igrače, a mi ulažemo u Čaušoglua kako bi se pare oprale i izvukle iz kluba. U tome je razlika!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Ti ili si glup ili nas sve kompletno zajebavaš.

 

Prošli smo na čistu jebenu sreću, dali smo dva gola, a ni sami ne znamo kako, a uz sve to Borjan je na kraju izvadio dvije čiste lopte. Da ne pričamo o tečnosti u igri! Taj isti Rose je napravio igrače koji nedavno odučiše naše "mlade zlatne momke" od fudbala, i to je sve radi sa momcima iz omladinske škole koji su potpomognuti sa par iskusnijih igrača. Da ne pričamo da je taj čovek za dve sezone napravio više dobrih igrača nego cela naša jebena omladinska škola za 20 godina. Mi njih nismo dobili sine mili, mi smo samo imali sreću da postignemo dva usrana gola, a ne primimo više od toga.

 

Ljudi ulažu u talentovane mlade igrače, a mi ulažemo u Čaušoglua kako bi se pare oprale i izvukle iz kluba. U tome je razlika!

 

 

Ili se ponašaj pristojno ili mi se otkači od nogavice, i to sine mili isto ostavi za neke pećinke iz svoje bliže okoline. Igrala su se se dva meča, u prvom totalni egal, u drugom mi svoje šanse iskoristili oni svoje polovično. Po pisanju bi čovjek zaključio da je Borjan uhvatio volej u 90+7 i smjestio ga u 90'. Uključi malo mozak pa vidi odakle je Red Bull, odakle je Zvezda, ko je sponzor jednom ko drugom, ko ima najrazvijeniju mrežu skautinga a kome kumovi gledaju PLS da vide na kome će se ugraditi. Pa kad sve to sabereš i oduzmeš vidi koliki je uspjeh napravio Milojević što je izbacio tog nenadjebivog stručnjaka Rosea.

Link to comment
Share on other sites

Znaci Miloje dunster izbacio nenadjebivog Rosea i usput prcnuo i Klopa.

Čudo se ne zove Srecko.

Koga briga sto smo sezonu pre oducili Arsenal u Londonu od fudbala kad nismo pobedili?

Sta imamo od tih stvorenih i propustenih sansi?

Nista.

Edited by Decembarski
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rose igrao 1/2 LE gde ga najstrašnije pokrali protiv OM.

Ove godine opet dobri.

Igraju s decom koja vrede zajedno 200 miliona. Samaseku, Haidara, Volf, Pogančić, Ćaleta Car, Minamino, Svang, Dabur, Daka... I tek dolaze ti klinci.

 

Čovek preuzeo Borusiju Menhengladbah, bio u priči za Junajted.

Ali nema majstor Gardiste, piksle, do duše nema ni Masu Terzić i njene prohteve.

 

Miloje će u Kinu pa u FSS.

 

Mi ne možemo raspali Partizan na Marakani da pobedimo a pričamo o Roseu koji lomi s decom Dortmund, Lacio, Sosijedad, Napoli, OM...

 

 

Mi imao suđenje kakvo nema nijedan klub u Evropi, neko ih nezgodno pogleda odmah penal.

 

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

Rose igrao 1/2 LE gde ga najstrašnije pokrali protiv OM.

Ove godine opet dobri.

Igraju s decom koja vrede zajedno 200 miliona. Samaseku, Haidara, Volf, Pogančić, Ćaleta Car, Minamino, Svang, Dabur, Daka... I tek dolaze ti klinci.

 

Čovek preuzeo Borusiju Menhengladbah, bio u priči za Junajted.

Ali nema majstor Gardiste, piksle, do duše nema ni Masu Terzić i njene prohteve.

 

Miloje će u Kinu pa u FSS.

 

Mi ne možemo raspali Partizan na Marakani da pobedimo a pričamo o Roseu koji lomi s decom Dortmund, Lacio, Sosijedad, Napoli, OM...

 

 

Mi imao suđenje kakvo nema nijedan klub u Evropi, neko ih nezgodno pogleda odmah penal.

 

Gardisti opalise tih 200 miliona.

Sta znaju deca sta je Red Bul.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milijaš #10 said:

Rose igrao 1/2 LE gde ga najstrašnije pokrali protiv OM.

Ove godine opet dobri.

Igraju s decom koja vrede zajedno 200 miliona. Samaseku, Haidara, Volf, Pogančić, Ćaleta Car, Minamino, Svang, Dabur, Daka... I tek dolaze ti klinci.

 

Čovek preuzeo Borusiju Menhengladbah, bio u priči za Junajted.

Ali nema majstor Gardiste, piksle, do duše nema ni Masu Terzić i njene prohteve. 

 

Miloje će u Kinu pa u FSS.

 

Mi ne možemo raspali Partizan na Marakani da pobedimo a pričamo o Roseu koji lomi s decom Dortmund, Lacio, Sosijedad, Napoli, OM...

 

Jeste, jedina razlika između nas i RBS je Miloje sa jedne i Rose sa druge strane. Kakve budalaštine ne vjerujem.I možeš li ikako prestati spominjati tuđu djecu na ovoj temi, neviđeno je gadno, jadno i odvratno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

Punoletna su ta deca.

A sto se tice ovog konkretnog deteta, silikonska punjenja po strani, nema tu mnogo gadnog i odvratnog. :59:

Kakve veze ima što su punoljetna i još važnije kakve veze ima sa temom Maša Terzić. Dno dna pa još ispod tog je ovakvo pisanje, informer style 100%. I da zlo bude veće dolazi od lika koji je za Filipa u fazonu dajte boljeg domaćeg pleja a ovamo Mašu ničim izazvanu malo malo ubacuje u priču. Možda se očešao o nju pa se ponadao da će biti nešto a ona ga odjebala, paćenika kakav jeste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...