Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, 12Laki said:

Ajde da ne trazimo izgovore.Previse je derbija proslo da bi bilo slucajna ova nasa igra.Prvo da pogledamo sebe i svoj klub pa onda da seremo kako zadrzavaju vreme ili sta sudija sudi.Da smo mi pravi bilo bi nas bas briga za sve ovo.To bi bio najmanji problem i kod nas i komsija.

 

 

Kakvi crni izgovori. Pricam samo o cinjenicama. Derbi smo igrali uzasno, nema uopste dvojbe.

Link to comment
Share on other sites

Ako izuzmemo onaj period u eri Lukica i Adzica, odavno se u istom vremenu nije zateklo vise neznalica i bezmudasa u ovom klubu. Jebenih 100 minuta smo odigrali bez ikakvog smisla, bez pasa, bez kombinatorike na sredini terena.Napucava se lopta sto dalje i jace od gola. 

 

Njegos ne smije da se okrene cijeli mec, igra kao sisa najveca, svaki pas nazad. Milunovic samo rusi redom ljude, pravo je cudo kako je zavrsio ovaj mec. Ivanicu dzaba milion novih tekstova na portalima sirom interneta. Vukanovic je uzasno glup igrac,  Boaci je u stanju fizickog raspada. 

 

Zao mi jedino Bena. On je pokusavao nesto, napravio je barem par fudbalskih poteza. Gavric zasluzio klupu vjerovatno jer se ne uklapa sa ovim balvanima. 

 

Postaje mucno gledati ove derbije, svaki derbi je novo lose iskustvo.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nekada si imao Milijasa da resi ovo jednim potezom a sada imas ovog Njegosa koji je rekorder po dodavanju odbrani.

Ben nijedan derbi nije odigrao kako valja.Ne valjaju Jirka i Garsija aki zato dolazi Spiridonovic

Link to comment
Share on other sites

Zadnji derbi koji smo odigrali dobro i to samo prvo poluvreme bio je onaj kada smo poveli golovima Radonjica i odmah zatim Pesica, pa su oni smanjili u finisu na 1-2, na JNA. Pa me podsetite kad je to bilo.

 

Sve od tada tragicno.

 

EDIT: Nasao sam. 157. derbi, nije na JNA, na Mari je bilo.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

nije moglo bednije od ovoga, igraci slika i prilika trenera, najjaci utisak ovo napucavanje poslednjih 15 minuta gde Partizan dobija svaki od 50 vazdusnih duela a Stankovic ni ne pomislja da se proba nesto po zemlji

vec sam zaboravio kada smo na derbiju uputili vise od jednog suta u okvir gola iz igre kao rezultat neke akcije, sa Marinom je otisao poslednji nagovestaj fudbala iz ove ekipe, jednostavno vapimo za nekim u veznom redu ko ima bilo kakve veze sa zivotom, neko tipa Kange ili Sume vredi vise nego 10 domacih menadzerskih cepanica

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

U ovako zestokoj konurenciji to mi se cini kao far-fetched. Kolicina drvne gradje u nas je impozantna.

 

Nategnuto ili ne, jadnik je preskupo plaćen, čak otkupljen ako se ne varam, a bukvalno ne zna baš ništa. Jedna ogromna ništica na terenu, ne samo nedostatak znanja i veštine, već potpuna fizička inferiornost. Spor, trom, nesposoban da dobije BUKVALNO jedan jedini duel sa protivničkim igračem. Puno drvne građe je igralo kod nas ali je skoro svako od njih uspeo makar nešto korisno da uradi tokom meča, dobije neki duel, čak i jedan Tutorić Đorđe je ponekad uspevao da ima neku funkciju na terenu. Ovaj trupac apsolutno nema nikakvu funkciju sem da uzima pare.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 12Laki said:

Ajde da ne trazimo izgovore.Previse je derbija proslo da bi bilo slucajna ova nasa igra.Prvo da pogledamo sebe i svoj klub pa onda da seremo kako zadrzavaju vreme ili sta sudija sudi.Da smo mi pravi bilo bi nas bas briga za sve ovo.To bi bio najmanji problem i kod nas i komsija.

 

Jel ne smemo da pričamo o klimatskim promenama zato što postoji i problem siromaštva?

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Kaže Deki biće analize, idemo dalje. Dejane moj, ako se ovo izanalizira treba da se raspusti ceo klub. Od Toze Mijailovića pa do onih što kose travu. Jadan, bedan, FKCZ. Toliko.

Bem ti sunce sta da se analizira,Moj klinac od 8 godina koji trenira i voli fudbal kaze mi posle prvog poluvremena da palimo pes ovo je mnogo dosadno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Nategnuto ili ne, jadnik je preskupo plaćen, čak otkupljen ako se ne varam, a bukvalno ne zna baš ništa. Jedna ogromna ništica na terenu, ne samo nedostatak znanja i veštine, već potpuna fizička inferiornost. Spor, trom, nesposoban da dobije BUKVALNO jedan jedini duel sa protivničkim igračem. Puno drvne građe je igralo kod nas ali je skoro svako od njih uspeo makar nešto korisno da uradi tokom meča, dobije neki duel, čak i jedan Tutorić Đorđe je ponekad uspevao da ima neku funkciju na terenu. Ovaj trupac apsolutno nema nikakvu funkciju sem da uzima pare.

 

Ma jesi ti sve u pravu za njega, ali ako samo zamenis prezime i ubacis bilo koje drugo iz sadasnjeg tima - opet bi pasovovalo.

PoJenta je da ovakvu raspasanu bandu dripaca nismo imali nikad na okupu. A sve ih je doveo JEDAN COVEK (ne, ne taj na kog prvo pomislimo, vec onaj koji je sad dobio novi ugovor).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Nategnuto ili ne, jadnik je preskupo plaćen, čak otkupljen ako se ne varam, a bukvalno ne zna baš ništa. Jedna ogromna ništica na terenu, ne samo nedostatak znanja i veštine, već potpuna fizička inferiornost. Spor, trom, nesposoban da dobije BUKVALNO jedan jedini duel sa protivničkim igračem. Puno drvne građe je igralo kod nas ali je skoro svako od njih uspeo makar nešto korisno da uradi tokom meča, dobije neki duel, čak i jedan Tutorić Đorđe je ponekad uspevao da ima neku funkciju na terenu. Ovaj trupac apsolutno nema nikakvu funkciju sem da uzima pare.

 

jos se u nekom inetrvjuu u Portugaliji zalio na kvalitet fudbala i lige :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Aj ovako.

 

Jel biste se radovali pobedi u ovakvom derbiju?

 

Ja bih, ali da me pitas zasto, ne bih znao da odgovorim.

 

Nekada je bilo talentovane dece u nasem derbiju. Danas? Ja ne mogu tri kvalitetna igraca u oba tima da nabrojim. U nasem ni jednog u startnoj postavi. Gavric mozda, ali jos on ima mnogo da uci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze ovo da bude do trenera, kad mi ovako igramo vec 4,5 godina. Precenjujemo ans tim jer dobijamo Indjije i Surdulice i ocekujemo da ce i Partizan da skine gace protiv nas. 

 

Nama toliko fale kvalitetni fudbaleri da je Gavric iz Graficara nas najbolji igrac. Uz to smo se nakrcali igracima koji nemaju glavu da igraju ovakve tekme, vec su standardno najgori. Tu naravno mislim na Njegosa i Jovancica koji su tradicionalno najgori igraci na svakoj bitnijoj tekmi. 

 

Fali nam i vodja. Ben je super igrac, ali on nema tu lidersku crtu, ne uzima odgovornost, dozvoljava da bude sporedan igrac, itd.

 

Sramota. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sramota Dejana Velikog Stankovića.

Izgled sa je zaboravio energiju na konferencijama za štampu.

Deki igrao kao i kod Miloje večiti derbi, bez energije.

 

Nije sve u priči i ubacivanju dva špica u igru, ima nešto i u igri, taktici, postavci tih igrača, znanju i enregiji na terenu. Nije ovanzivna igra ako igraš sa dva špica, već ako napadaš i stvaraš šanse bez obzira sa koliko napadača igraš.

 

Sramota je Više gledati ovakve večite derbije.

 

Link to comment
Share on other sites

Deki je pogresio i sa startnom postavom i jos vise sa izmenama. Da ne ispadne da ga nesto branim,ali bezveze mi je svu kritiku svaljivati na njega.
Moj glavni utisak je sledeci: Zvezda nakon jednog ucesca u grupnoj fazi Lige Evrope i dve Lige sampiona izgleda igracki svetlosnim miljama daleko od tima iz prve Milojeviceve sezone. To je umetnost..svaka cast Terzi i Mrkeli na ovakvom pothvatu..zaista za to treba poseban talenat. :ajme:

Nama na leto treba generalni remont.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...