Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

16 minutes ago, NikeAir said:

Mi se zalimo da ce Oli imati domacinsku atmosferu u Bg a ne racunamo da cemo je i mi imati u Pireju :wink2:

Oli je jak ove sezone,rutinitali su Krasnodar koji je izbacio Porto.Bajern je svakako slabiji od Sitija,PSZ-a i Liverpula tako da smo solidno prosli u prvom sesiru.

Isto vazi i za drugi sesir,Totenhem je slabiji od Reala,Dortmunda,Atletika...

Sve u svemu nismo lose prosli.

Nije to sa Krasnodarom bilo realno, 3 gola su im dali u poslednjih 10 minuta u Pireju, klasican raspad.

 

Nije realno da budemo treci, ali imamo sansu. Oly je imao dobrih izdanja i u jacim grupama od ove (2014. su zamalo izbacli Juve iz grupe, Juve igrao finale LS te sezone), ali ne znam kakvi su u poredjenju sa tim ekipama. 

 

I oni imaju jak domaci teren, nije nerealno da otkinu bodove nekome, isti slucaj sa nama, tako da ce biti nezgodno i Spursima i Bayernu. Mi ako zelimo nesto moramo da dobijemo Oly kod kuce, ali o tom potom. Treba uzivati, nadam se da cemo odigrati malo vise fudbala, ali sa druge strane i uzeti neke bodove, pre svega zbog koeficijenta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oly je protiv Krasnodara imao 1:0 do negde 70og i to su Rusi imali 2 mrtve sanse na taj rezultat. A na 0:0 je bio penal ček, možda da prokomentariše neko ko se malo bolje razume u nova pravila, meni je ono penal.

 

Krasnodar je glupo primao golove, sta tek reci za one na svom terenu, početnički.

 

Oly deluje kao brza ekipa koja se lako transformiše iz odbrane u napad i dosta napada iz drugog plana. Nimalo nisu statični, što nama ne odgovara. Podence i Ranđelović baš izgledaju opasno, a Gerero i El Arabi onako, nije ih nemoguće sačuvati. Dvomeč koji bi Milunović mogao da iskulira.

 

Ne deluju uverljivo pozadi, sa još jednim krilom možemo mnogo problema da im napravimo. 

Link to comment
Share on other sites

Има Оли фину екипу, овог Поденсеа Португалца, Валбуену, овог новог шпица што су довели, али далеко од тога да су непобедиви. Усудио бих се рећи екипа квалитета Салзбурга отприлике, јачи од Копенхагена и Јанг Бојса.

Као што рекох, Бајерн је Бајерн, и њима се никада не прети, али далеко од тога да су и они непобедиви. Ковач им је рак рана, атмосфера натегнута већ неко време и прошле сезоне је била надомак тачке пуцања, међутим успели су узети дуплу круну највише јер се Борусија епски распала. Треба још екипа да се утегне, нису ни они баш најбоље кренули, кикснули од Херте на старту првенства... Утакмица на Маракани је наша шанса.

И за крај Тотенхем, дефинитивно екипа која нам најмање одговара од ове три. Довели су Ло Селса, Ндомбелеа и Сесењона од звучнијих појачања овог лета, статус Ериксена је још неизвестан.. Као што рекох, очекујем да ове сезоне направе осетни пад, јер прошла година у Европи им је била баш преко свих очекивања, а и ту неку своју дозу среће су верујем испуцали.

Моја нека реална прогноза је једна победа уз два ремија, што ће рећи 5 бодова. Све преко тога је успех. Верујем да би се са 6 или 7 могло проћи са трећег места у ЛЕ, али доста тога зависи од Бајерна и Тотенхема који морају 3 од 4 пута да добију Олимпијакос. 

 

пс: Заборавих да напоменем. Довели су баш данас у Олију и Бензиу из Лила, занимљив играч. Очекујем и ми да се појачамо, прича се последњих 24 часа увелико о томе. Видећемо 

Edited by Боги
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako dođe Sale Katai, ja mislim da možemo da se pošibamo sa drugo ili treće mesto. Odličan žreb, baš odličan.  

 

Apsolutno najbolji momenat u skorijoj istoriji za Bajern i Totenhem u grupi.

Edited by Dzistrou
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan zrebom.

 

Bayern je u padu, nije to ni blizu ekipa koja je ranije bila strah i trepet i slabiji su od PSG, a opet preveliko ime i magnet za publiku i veliki mec.

Tottenham je sjajna ekipa, ali je Liver bolji.

Sa "bracom" se moze igrati.

 

Otvorite wiki, neko je izbrisao grupu u kojoj je Zvezda. :classic_blink:

 

Grupa A bi bila bombona, kao i Grupa C (osim stvari van terena), Grupa E. Grupe D i F grupe smrti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

 

 

пс: Заборавих да напоменем. Довели су баш данас у Олију и Бензиу из Лила, занимљив играч. Очекујем и ми да се појачамо, прича се последњих 24 часа увелико о томе. Видећемо 

Bogi, mozes li da potvrdis kada je poslednji rok za prijavu ekipe za Ls tj do kad moze da se dovede pojacanje?

Link to comment
Share on other sites

Dokle prica o Kataiu... da je hteo da igra fudbal, ne bi otisao u Ameriku. Tamo se i skrasio sa porodicom, ima jak ugovor, lagan fudbal... ne zeli da se vraca, sto je najbitnije. Decko je gotivan lik, dobar fudbaler ali i flegma za fudbal. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Katai je tip igraca koji nije ni na vidiku sto se Milojevicevih zahteva tice. Krila u ovom sistemu moraju riljati i nazad, mnogo kretanja, zadataka i pracenja igre.

Katai nije taj profil i zaista mislim da nema nista od njegovog povratka. Momak jma fudbal u nogama, ali nije radnik i tesko se uklapa u trenutnu pricu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako je samo brat @Barracudadozvao Bajerna. :Hail:Bice to "Okupacija (Minhena) u 26 slika" :smiley53:. Meni Bavarci deluju kao ekipa koja predugo prolazi kroz neku tranciziju..trofeji su tu,ali izvedbe su daleko od superiornih.

Spursi? Na pocetku sezone igre su im dosta lose..uzeli su 4  boda u EPL za sada,ali kuci su Aston Vilu dobili volsebnim preokretom u zavrsnici,uzeli bod Citijy uz neuverljivu igru i izgubili od loseg Njukasla. Znali su oni da se muce po grupama u proslosti iako je Pochettino odlican strateg koji ce ih dici tokom vremena.

Olimpijakos je bukvalno jedina ekipa koju sam zeleo da izbegnemo. Nama je domaci teren jak vetar u ledja i steta je izgubiti ga u jednoj utakmici,ali..sever..jbg.

Ukupno gledajuci - mogli smo proci mnogo bolje,ali i gore. Nikako nisam hteo grupu sa Liverpulom,Napolijem i Salzburgom. Em smo sa njima igrali prosle godine,em smo im duznici. :classic_biggrin:

Ipak je utisak zreba ona slika kada Don Terza stiska pesnicu..ala materijala za kvalitetan gif :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Боги said:

Има Оли фину екипу, овог Поденсеа Португалца, Валбуену, овог новог шпица што су довели, али далеко од тога да су непобедиви. Усудио бих се рећи екипа квалитета Салзбурга отприлике, јачи од Копенхагена и Јанг Бојса.

Као што рекох, Бајерн је Бајерн, и њима се никада не прети, али далеко од тога да су и они непобедиви. Ковач им је рак рана, атмосфера натегнута већ неко време и прошле сезоне је била надомак тачке пуцања, међутим успели су узети дуплу круну највише јер се Борусија епски распала. Треба још екипа да се утегне, нису ни они баш најбоље кренули, кикснули од Херте на старту првенства... Утакмица на Маракани је наша шанса.

И за крај Тотенхем, дефинитивно екипа која нам најмање одговара од ове три. Довели су Ло Селса, Ндомбелеа и Сесењона од звучнијих појачања овог лета, статус Ериксена је још неизвестан.. Као што рекох, очекујем да ове сезоне направе осетни пад, јер прошла година у Европи им је била баш преко свих очекивања, а и ту неку своју дозу среће су верујем испуцали.

Моја нека реална прогноза је једна победа уз два ремија, што ће рећи 5 бодова. Све преко тога је успех. Верујем да би се са 6 или 7 могло проћи са трећег места у ЛЕ, али доста тога зависи од Бајерна и Тотенхема који морају 3 од 4 пута да добију Олимпијакос. 

 

пс: Заборавих да напоменем. Довели су баш данас у Олију и Бензиу из Лила, занимљив играч. Очекујем и ми да се појачамо, прича се последњих 24 часа увелико о томе. Видећемо 

 

prikocite malo sa lozenjem :classic_biggrin:

 

mislim ljudski je to ali ne treba preterivati, cuj Bajern nije nepobediv :classic_laugh:

 

Totenhem ispucao srecu a mi nismo, sve 3 sezone prolazimo kvalifikacije nerealnim userom, Krasnodar, Salzburg, pa i YB, ljudi su izdominirali u oba meca i pojeli nas fizicki, da su imali nekog kreativnijeg igraca iza napadaca (zdravog Sulejmanija na primer) dobili bi nas nasred Rajka

 

dovoljno je i ovo sto ce ekipa u kojoj ima igraca koji su tehnicki na nivou druge lige 2 godine zaredom igrati LS, to je samo po sebi ozbiljno cudo

 

da bi se drznuli da pravimo neke kalkulacije u grupi LS ipak je neophodno da se potpuno promeni transfer filozofija i da se dragoceni uefa evrici ne bacaju na roster od 40 igraca od kojih su 90 % beznadezni linglong polufabrikati vec da se kupuje manje a skuplje i kvalitetnije

Edited by SunZero
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Боги said:

Због оваквих сељака енглеских ће ми бити изузетно драго да их натрпамо на Маракани. 

 

 

Njegove smo već naguzili, izgleda da je ostavilo posledica 😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Константин said:

 

 

2 hours ago, piksi said:

Atina, Minhen, London... dobro je.

Nema zime 🙂

 

Nema, nema :D... U Minkenu neki dan susnezica 😴

 

2 hours ago, Knipex said:

Kakve njuške 😂 

 

VVKFRHX.jpg 

 

Ovog prvog sa leve strane "zabole" za sve 😄 Tu je da prima platu, smeska se i glumi fikus 😄

 

1 hour ago, tsva said:

Bezveze mi je da mi iz 4og sesira pravimo planove za prolece u evropi.

 

I da ne uzmemo ni jedan, opet je evropska sezona uspesna. Mislim da s grcima moze da se igra. Moze na bunk...

 

Najbolje za nas je da krenemo s Bajernom na Marakani jer oni se jos traze kao ekipa. 

 

 

 

Tko je hakovao TSVin nalog 😛

 

P.S: Vreme je da smenimo Kovaca 😴

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovo sto kaze vepar a 2 stavka je da li vi stvarno mislite da bi on mogao da igra krilo kod Miloja?
Samo Marko Marin ima taj luksuz (zato je i gurnut iza spica) da ne igra odbranu, krilo kod nas moraju da pomazu bekovima.

 

Istina... ali cak i Marin rilja dosta, cesto se vraca da uzme loptu i ulazi muski u svaki duel. Nije da se stedi jer mu se moze. Pravi kapiten. Stvarno je pitanje kad cemo opet imati igraca tog kalibra.

 

Ali kako se nagojio Vesli i u faci haha kao da je pre 10 godina prestao da igra fudbal.

 

Ispali PAO, BATE, AEK, sve sto nam treba jos da Steaua padne i super...

 

Sto se tice pojacanja, nadam se da ce Terza da se otvori... bar za krilo, treba nam brz igrac koji ce da krpi i nazad... znaci neki tip Filipa Kostica, Radonjica, samo desno.

 

I sta se desava sa Radojom? Jel nasao klub? Jedino domaca opcija koja mi pada na pamet za vezni red.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Боги said:

Због оваквих сељака енглеских ће ми бити изузетно драго да их натрпамо на Маракани. 

 

 

Ma dileja...

Procitaj komentare na tvit... Njegovi Englezi se sprdaju sa njim za sve pare... 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...