Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

On 9/6/2023 at 9:09 AM, Bugl Khan said:

@mr clutch upravo čitam da je Klopp ovo ljeto probao dovesti Felixa. Ali je, navodno, u zamjenu nudio Darwina što po meni nema nikakvog smisla. Koliko bi pojačao jednu poziciju, toliko bi oslabio drugu.

Meni taj rumor ne zvuci kao pouzdan. Ali nije to dobra opcija jer treba Drawina istrpeti zbog njegovog potencijala.

Link to comment
Share on other sites

Hajduk prodao 16godišnjeg stopera Vuškovića Tottenhamu za 12-14M eura (ovisi o izvoru).
Radi se o jednom od najvećih svjetskih talenata na toj poziciji. Sad, kako će se razvit, vidjet ćemo. Bitno je da igra stalno (postoji opcija da ga Tottenham ostavi u Hajduku još sezonu).

Edited by Bugl Khan
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lineker said:

Neće on pre napunjenih 18 godina u UK.

I to je prerano. Jedino ako ga ne priključe odmah prvoj momčadi. On sljedećih 4-5 godinas mora igrati stalno. Od sjedenja na klupi nema ništa. Ali Tottenham mu je navodno ponudio najbolje uvjete za razvoj (jer vidim da se dosta ekipe sprda tko odbija City da bi išao u Tottehnam). Po meni bi najbolje rješenje bilo još 2 sezone u Hajduku, i onda u London. Nešto tipa Gvardiolov transfer u Leipzig (Tottenham bi Hajduku plaćao svaki Vuškovićev nastup u prvoj momčadi). Jer bojim se ako sad ode, pa ga pošalju posudbe u kojekakve "donji dio tablice" belgijske i nizozemske klubove, da postoji prilično veika šansa da ne ispuni potencijal.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
20 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ma ovo je clickbait. Standardno od Utd kada se lose stvari desavaju pa da se masa lozi. 

 

Real ga ne bi prodao sada ni za 500 miliona. Real prodaje one koji im vise ne trebaju tako da eto mozda Utd moze da uzme Diaza, Ceballosa i tako te polovnjake ili najboljeg spica ikada, Joselua, spanskog Weghorsta.

Jedino što mogu da vidim kao neku logiku iza ovoga je da Realu fali keša za Mbapea..pa onda hoće da namaknu novac prodajom Vinija. Mada mislim da to nije slučaj.
Verujm da je Perez spremio novac za Kilijana svejedno..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Jedino što mogu da vidim kao neku logiku iza ovoga je da Realu fali keša za Mbapea..pa onda hoće da namaknu novac prodajom Vinija. Mada mislim da to nije slučaj.
Verujm da je Perez spremio novac za Kilijana svejedno..

Namaknuce oni lovu i prodajom ovih drugopozivaca ala Joselu, Diaz i oni neki klinci sto imaju.

Svi jedva cekaju da dovedu igrace iz Reala a onom Ceballosu ne bi dao da cuva ovce, toliko davi onu loptu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...