Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Za Kalinica sam cuo od novinara koji su bili sa repkom na EP 2015 ili OI 2016, da se mnogo prokurcio, da je bahat i bezobrazan, ali u sustini, kada dodje na teren, sve to prestaje. Pretpostavljam da je neki tihi sukob sa Saletom postojao od ranije, ali su se obojica drzala svog dela posla i radila ga najbolje sto mogu,  ali je uvek malo falilo da to eksplodira. Kalina ga je drko i snimao se, kapiram da Sale nema nista protiv toga. Ali je Kalina te snimke slao tranvestitu i na kraju je i gurnuo prst sebi u dupe, pretpostavljam da je tu Sale puko.

 

Meni je Nedovic uvek odskakao od ove nase smekerske reprezentacije, uvek sam ga nazivao jedinim fudbalerom medju kosarkasima. Ja ga prvi ne bi zvao nikad jer mi deluje kao fudbalerski sabanoti, ali sa druge strane, Salo je manje sujetan od mene i kada ga je do sada zvao, ne znam sta mu je sada puklo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Rekao mi je tada jedan trener iz Kolasina da je to ljeto Japanac imao pred-reprezentativne pripreme sa starijim bratom i ekipom iz Gorstaka u fazonu krno 4 buxne kad je bila rana zora, i jos 10 piva jer se tako mora i da mu je Kari samo rekao ajde kuci, vidi se na sta licis

 

Ovaj stih je sin od drugara (3 god) sam naucio, tako da sada kad god cujem/vidim ovo smeshak se sam instalira na lice

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Meni je Nedovic uvek odskakao od ove nase smekerske reprezentacije, uvek sam ga nazivao jedinim fudbalerom medju kosarkasima.


Iznenadio bi se koliko "fudbalera" ima u košarkaškoj reprezentaciji Srbije, tamo gde ih možda i najmanje očekuješ.

 

2 minutes ago, Bek said:

Za Kalinica sam cuo od novinara koji su bili sa repkom na EP 2015 ili OI 2016, da se mnogo prokurcio, da je bahat i bezobrazan, ali u sustini, kada dodje na teren, sve to prestaje. Pretpostavljam da je neki tihi sukob sa Saletom postojao od ranije, ali su se obojica drzala svog dela posla i radila ga najbolje sto mogu,  ali je uvek malo falilo da to eksplodira.


Prema nekim izvorima postoji tinjajući low level sukob iz 2015, ko se seća bilo je tu i zakucavanja za klupu, i nekih olajavanja po pressovima, ali nikad ništa nije izdetaljisano i posle 2016 se cenilo da je to zakopano.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Za Kalinica sam cuo od novinara koji su bili sa repkom na EP 2015 ili OI 2016, da se mnogo prokurcio, da je bahat i bezobrazan, ali u sustini, kada dodje na teren, sve to prestaje. Pretpostavljam da je neki tihi sukob sa Saletom postojao od ranije, ali su se obojica drzala svog dela posla i radila ga najbolje sto mogu,  ali je uvek malo falilo da to eksplodira. Kalina ga je drko i snimao se, kapiram da Sale nema nista protiv toga. Ali je Kalina te snimke slao tranvestitu i na kraju je i gurnuo prst sebi u dupe, pretpostavljam da je tu Sale puko.

 

Meni je Nedovic uvek odskakao od ove nase smekerske reprezentacije, uvek sam ga nazivao jedinim fudbalerom medju kosarkasima. Ja ga prvi ne bi zvao nikad jer mi deluje kao fudbalerski sabanoti, ali sa druge strane, Salo je manje sujetan od mene i kada ga je do sada zvao, ne znam sta mu je sada puklo.

 

A jbg ne mozes tako gledati. Sabanoti. Pa minmum pola vrhunskih sportista su sabani, nakurceni, prepotentni ili jednostavno bezobrazni. Jer valjda skapirali su da dominiraju u nekom segmentu i onda krece da raste ego. Skroz ljudski, na zalost.

Pusti to kakav je neko ovako, posao trenera/selektora je da se bori sa tim.

Ako nece ili smatra da je za tim bolje da nekoga nema u ekipi onda je to tako. Sad druga stvar je sto bih i ja zeleo da znam zasto su otpaljeni, no to vise nije ni toliko bitno. 
Ima dobra ledja Sale zbog dosadashnjih rezultata, nije u redu spocitavati mu nista. Za sada..

Ja cuvar vatrice jos uvek (sem ako nije politicka prica)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je Gudura potpisao za NBA nije neocekivano da nam ga "ukradu" sa priprema, ali onda ovo sa Nedovicem dobija dodatnu zagonetku zbog cega je tako uradjeno. 

 

Inace slazem se, i meni on strci i vise mi lici na fudbalera nego kosarkasa... od glave do pete. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pavaroti said:

Neda fudbaler, Kalinic voli prst u dupe i tranvestite.  Ako ne ode Bobi, reci ce da su ga USA obucavale u West Pointu..Sta se sve ovde iznosi 😃

 

Ni meni bas nije jasno sta to znaci da Nedovic fudbaler !?

 

Evo, sad sam ponovo proverio, covek se bavi kosarkom od svoje 11. godine, a poslednjih 10ak godina i profesinalno i to uglavnom na visokom nivou. Al dobro, svakakve besmislice se ovde iznose. 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da gresim ali mi nepozivanje kaline jako lici na recimo pozivanje dusana petkovica u reprezentaciju. Nadam se da ovo nece izazvati takve tektonske poremecaje u ekipi. Bas mi je zao kaline. Ako je neko vojnik tima onda je to kalina! Da ne pricam o nacinu na koji su to saznali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nate said:

Voleo bih da gresim ali mi nepozivanje kaline jako lici na recimo pozivanje dusana petkovica u reprezentaciju. Nadam se da ovo nece izazvati takve tektonske poremecaje u ekipi. Bas mi je zao kaline. Ako je neko vojnik tima onda je to kalina! Da ne pricam o nacinu na koji su to saznali.

Bukvalno gresis

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skyglider said:

 

Ni meni bas nije jasno sta to znaci da Nedovic fudbaler !?

 

Evo, sad sam ponovo proverio, covek se bavi kosarkom od svoje 11. godine, a poslednjih 10ak godina i profesinalno i to uglavnom na visokom nivou. Al dobro, svakakve besmislice se ovde iznose. 

 

 

Glava, mentalitet, ponasanje...fudbalera..

Link to comment
Share on other sites

Meni ni finale ne moze da opere ovo, ako se ne oglase iz saveza. 

Znao je Djordjevic da proziva igrace na licnoj osnovi kada otkazu zbog svojih razloga, a sada se zabio u misju rupu.

Dakle moze biti:

1. Kalina se ne uklapa- Sale prso

2. Drk afera-Sale prso

3. Sukob karaktera- zasto si ga zvao u 35, Sale prso

4. Dobio direktivu- Sale tornjaj se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hamilton said:

I Bogdanovica da cipelira. Taj je tek fudbaler, dozvolite. 

 

Jokic je najfudbaler od svih. Stalno je znao da se cuva za klub umesto da gine za reprezentaciju.  Njega odma sledeceg da najuri. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...