Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Neme said:

 

Simpatično.

 

 

Za ponovljeni prekršaj raste i dužina kazne.

9.4. Prekomerno ili konstantno licno vređanje - 5 - 10 dana zabrane postovanja i 1-2 WP,
zavisno od težine prekršaja. Ban može biti i direktno izrečen u privremeno udaljavanje sa
Foruma, u zavisnosti od stepena uvrede. Ponavljanje prekršaja povlači 10 dana zabrane
postovanja uz 2-3 WP, u zavisnosti od težine prekršaja.

E sad nisam pravnik ali malo i vi od pravilnika sopstvenog odstupate,  razlog ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Misterija Organizma said:

9.4. Prekomerno ili konstantno licno vređanje - 5 - 10 dana zabrane postovanja i 1-2 WP,
zavisno od težine prekršaja. Ban može biti i direktno izrečen u privremeno udaljavanje sa
Foruma, u zavisnosti od stepena uvrede. Ponavljanje prekršaja povlači 10 dana zabrane
postovanja uz 2-3 WP, u zavisnosti od težine prekršaja.

E sad nisam pravnik ali malo i vi od pravilnika sopstvenog odstupate,  razlog ne znam.

Pitas za sebe ili?  :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Misterija Organizma said:

9.4. Prekomerno ili konstantno licno vređanje - 5 - 10 dana zabrane postovanja i 1-2 WP,
zavisno od težine prekršaja. Ban može biti i direktno izrečen u privremeno udaljavanje sa
Foruma, u zavisnosti od stepena uvrede. Ponavljanje prekršaja povlači 10 dana zabrane
postovanja uz 2-3 WP, u zavisnosti od težine prekršaja.

E sad nisam pravnik ali malo i vi od pravilnika sopstvenog odstupate,  razlog ne znam.

 

Quote

Primeri: lakše uvrede tipa budala ili glup se u žaru diskusije tolerišu do određene granice, dok teže uvrede rezultiraju banom bez prethodnog upozorenja.

 

Zašto ovo npr. nisi kopirao?

 

Prethodni prekršaj mu je bio banalan. Pre toga je dobio kaznu pre godinu dana 

 

Za uvredu za mizeriju nije dobio jer je trpeo iste uvrede i od tada toga nema više. Čini mi se da je on bio u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

 

 

Zašto ovo npr. nisi kopirao?

 

Prethodni prekršaj mu je bio banalan. Pre toga je dobio kaznu pre godinu dana 

 

Za uvredu za mizeriju nije dobio jer je trpeo iste uvrede i od tada toga nema više. Čini mi se da je on bio u pitanju.

Zato što u pravilniku ne piše ne važi se povratni prekršaj ako je banalan već da povlači teze sankcije u zavisnosti od prekršaja, po tvom tumačenju može 10 puta da se neko uvredi sa budala ili glup a samo jednom jadan si i to nije isti prekršaj. Malo bzv zvuči, a za prvi prekršaj takozvanog proganhanja ide 10 dana, izvini ali nije mi logično mozda tebi jeste al tvoje pravo. Skontao sam da imate neke svoje ljude koji su valjda duže tu pa se i malo gleda kroz prste i to je vasa stvar samo eto morao sam da primetim, svako dobro.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Misterija Organizma said:

?Koji sam prekršaj napravio, uvredio nekog? Opsovao?, zaista ako možeš pojasni , ono red je bar, čime sam te uvredio?.

 

Realno, smaras opasno sa tim neki isterivanjem "pravde". 

Svi smo mi "teski" na neki nacin, ali ti brate ubijas.  

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Realno, smaras opasno sa tim neki isterivanjem "pravde". 

Svi smo mi "teski" na neki nacin, ali ti brate ubijas.  

 

Da, zato što niko nikad nije "isterivao pravdu" na ovoj temi i prozivao moderaciju... Ne vidim zašto je on problem, čovek hoće da razume pravilnik i lepo pita da mu se pojasni.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Hvala. Eto, naučih nešto i o starom Rimu.

 

Znam ja da me neće poslišati ali tema je generator nepoštovanja ljudi na forumu koji ima potencijal da bude normalan.

Nakon danasnjeg citanja Tate, naginjem da se slozim s tobom. 


Ja sam imao o Tati neki drugaciji pojam, ali ocigledno ga nemaju svi. Ono danas je 🤮

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...