Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

46 minutes ago, uini said:

@Mairosu

 

samo da znaš da si mi ukrao božić. pa brate, snimi dve emisije pre nove godine, eto jednu sa @Chaos Is Me, bedak je da nas ostaviš na suvom kada imamo najviše vremena.

da sam ja neka vlast ti bi sad imao special xmass od satipo-dva h


kolektivni odmor a nije bilo termina nizašta. veruj mi da sam hteo da izbacim best of 2019 epizodu 3.1. ali nisam uspeo ni termin za montažu da dobijem, toliko je sve bilo pretovareno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

barrettov godfather kod b.simmonsa

 

 

Quote

Chapter 6: What’s the second-best thing you can win if you never win a title? Critical acclaim! Bill made Hall of Famer Steve Nash rewatch Game 4 of the infamous 2007 Spurs-Suns series—when the Suns were derailed by suspensions, bad luck, and one terrible commissioner decision—before breaking it all down. Did the Suns get screwed? What would Nash do-over in that series? Were the Suns way ahead of their time or not ahead of their time enough? And did Phoenix’s front office sabotage that season more than the Horry shove did?

 

 

https://www.theringer.com/2020/1/7/21054476/book-of-basketball-2-0-steve-nash-horry-shove-2007-heartbreak-the-critically-acclaimed-2004-10-suns

Link to comment
Share on other sites

evo kaže steve nash pošto je pogledao tekmu "I looked exhausted"

i to je ono što zameram d'antoniju najviše, izmori glavnog igrača u regulareu, ne nađe zamenu da igra funkcioniše bez njega

 

edit

nash je totalno za kerra i midrange vs dantonija i samo trice. dovoljno sam čuo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki pepe said:

Interesantno zapazanje, koje do sada niko nije spomenuo:

Vasa je imao problem, zapravo ga još ima, da ne može da igra male minute, a to mu je pečat iz Mege. 

 

nešto bih se zakleo da sam to pročitao ovde na forumu. ili sam samo pomislio  : i

 

uglavnom, slažem se sa tezom i mislim da je to veliki izazov za repku. za klubove i ne baš

Link to comment
Share on other sites

Kad razmislis o njemu kao igracu mozda i bude logicno zasto nije dobar u maloj minutazi. Izuzetno je izbalansiran igrac, maltene su mu svi segmenti igre na visokom nivou. Ali nijedan bas vrhunski. A tek da ima svoj go-to potez je daleko.

 

Zato mu i treba da djeluje malo iz drugog plana, ali puno sa loptom u rukama. Pa kad mu se otvori prostosr ili osjeti da moze da pogodi postaje kudikamo opasniji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da pljujete komentatore toliko a niste gledali kako onaj strucnjak sa SOS kanala prenosi na Areni ACB ligu:smiley26: Koje veze taj lik ima pa ga stavljaju da prenosi neizvesnu kosarkasku utakmicu kao prenos sahrane, sto je najgore on SVAKU utakmicu tako prenosi. ALI SVAKU.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa da, i trebalo je osamdesetih u devedesetih da vodi neki sampionski klub, a nije ni to. Sta se njemu u karijeri vidi kao najveci klub koji je vodio? Zvezda, Panionios? Cak je karijeru nesto i ozivio u Buducnosti i FMP, ali i tada mu je taj karakter smetao da napravi kontinuitet u radu. 

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, laki pepe said:

 ali i tada mu je taj karakter smetao da napravi kontinuitet u radu. 

 

slažem se sa đurom, tj mislim kao i on ili slično: koliko naših trenera ima nezgodan karakter, zapravo većina ga ima - ali su se usavršavali i apdejtovali po poitanju novih stvari, odnosno, to rade sve dok rade. iako su malo veći treneri od đurovića

 

i ja neverovatno gotivim vlada, ona priča nekog od bivših igrača zadra "kako se postaje šampion" ili slično - je urnebesna taman da ništa drugo ne znaš.

njegov rez sa zadrom protiv cibone (tj cela sezona) je jedna od onih priča koja zaslužuje neki espn 30for30

 

ali fakat je u nekom trenutku poverovao da je veći od igre ili je izgubio žar za učenjem. it is what it is.

 

edit @McLeod pa sto ne dade link ka originalnom tekstu. da bachimo respekt klikovima a i nije zgoreg saznati za neki novi (meni) portal

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...