Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Turci se dobro drže. Grci ih kanda potcenjuju. 

 

Ozbiljni udarci su izostanci Moermana i Foxa za njihove selekcije. Verujem da bi Moerman bio idealan partner Gobertu pod košem, a za Foxaru sam mislio da bi mogao da bude ozbiljan problem svima zbog svoje supersonične brzine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Crnogoraca kad sam ih gledao, zajedno su sa klupe igrali Lessort i Poirier. Sada kada nema Moermana i Labeyriea tek ne znam ko ce to moci da im pokrije.

Izostanak Moermana im je veci udarac nego sto bi bio recimo De Coloa.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ove 18min hajlajtse. Ameri igraju jako dobro , trojka kemba , Donovan i Midlton će nositi ovaj tim. Tu je i Bruk Lopez, njega sam zaboravio , biće to ok. Kuzma i jayson će koristiti visinu i brzinu za lake poene . Lakoća kojom Midlton trpa pleni , podseća me na Rej Reja, i on je trpao po Viskonsinu. Španci nemoćni , par magičnih trojki mgasola pred kraj, neke šmekerske Rudija i ljulja, oni su generacija u padu i sad je samo gotivno gledati te stare majstore.

 

 

  Ameri pod Popovićem i Kerom, a poveli su ok momke i dobre saigrače, timske igrače i prašinare... Ne vidim ko može išta. Pa ovaj tim bi osvojio ligu . Apsolutno mi je nejasan optimizam da mogu da se povede . Ovo može da ispadne baš zdrava priča i da recimo Mičel bude MVP i pokida sl. Sezonu kao što se dešavalo nekim igračima tipa kajriju . Tarner /Lopez/plumi je bedem pod košem. Bruk je sigurno fizički najjači igrač lige a ovde može da kampuje u reketu, pritom je odigrao dobru deff sezonu.   

 

 

@uini upalio sam malo strim France Brazil . Vido sam ti frenčija, najelpši je na terenu 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Spanija iz najboljih dana bi oduvala ovu americku reprezentaciju. Americke ekipe koje su bile za tri klase jače od ove sadasnje njihove selekcije , sa KD,  LBJ ,  Brayantom  iz 2008 i 20012  su jedva dobijali Spance. Rutinirali bi ovo Spanci.

 

Mi smo mnogo blizu kvalitetu Španaca iz tog perioda,  dok su Ameri mnogo udaljeni od americkih ekipa iz tog doba. Amere ce biti moguce dobit sad i ko zna kada opet za 15-20 god. Nikad slabija selekcija!

 

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Koju ligu bi osvojila ova ekipa Delgi, ne zezaj molim te, nikad ligu nije osvajala rotacija od 12 igraca. Nemaju ni pribliznog superstara u ekipi, imaju 1 all stara koji je plejof video turisticki i dva granicna. 

 

sto ne znaci da nece uzeti SP. Ali ligu ni pod razno. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bojdo said:

Spanija iz najboljih dana bi oduvala ovu americku reprezentaciju. Americke ekipe koje su bile za tri klase jače od ove sadasnje njihove selekcije , sa KD,  LBJ ,  Brayantom  iz 2008 i 20012  su jedva dobijali Spance. Rutinirali bi ovo Spanci.

 

Mi smo mnogo blizu kvalitetu Španaca iz tog perioda,  dok su Ameri mnogo udaljeni od americkih ekipa iz tog doba. Amere ce biti moguce dobit sad i ko zna kada opet za 15-20 god. Nikad slabija selekcija!

 

 

španija iz najboljih dana je jedna od najboljih repki svih vremena.

 

bold 2: nismo. pre svega zato što nismo u ovom sastavu još odigrali jednu takmičarsku tekmu a onda i zato što jednostavno nismo.

da je teo zdrav i da kalina igra, opet bi bilo neumesno porediti nas

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Beonegro said:

Mi smo mnogo blizu sadašnjih Španaca, ali ajde da kažemo da je realno da to mnogo blizu ipak pretegne na našu stranu.

 

ja samo mislim da ova aktuelna ekipa prvo treba da odigra nešto pa da sudimo.

one špance možemo da ne volimo, jer su prvi krenuli da nas lemaju i praktično preuzeli taj dinastija-primat od nas ali ne bi bilo lepo da ihh potcenjujemo. po meni su oni nivo onih nekih sfrj ekipa (mada znam da će sada svi da popadaju u nesvest). stavio bi ih ya stepenik ispod samo yato što su povremeno kiksirali ali sada je i konkurencija veća nego onomad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mnogi potcenjuju sada "onu" Španiju. Ne samo da su uzeli gomilu medalja, igrali na nož dva puta sa najboljim USA timom, već su igrali prelepu uptempo košarku i većinu rivala, pa i direktnih, razbijali dvocifrenom, pa neretko i 20+ razlikom. 

Jaki ko crna zemlja. Finale OI sto kaze Manu je jedna od najboljih utakmica koje sam gledao a da nije igrala nasa reprezentacija

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Koju ligu bi osvojila ova ekipa Delgi, ne zezaj molim te, nikad ligu nije osvajala rotacija od 12 igraca. Nemaju ni pribliznog superstara u ekipi, imaju 1 all stara koji je plejof video turisticki i dva granicna. 

 

sto ne znaci da nece uzeti SP. Ali ligu ni pod razno. 

 

Imaju 2 allstsar igrača - kemba i khris, a Donovan će najverovatnije biti sledeće, a komotno je blizu tog nivoa. Bruk/Tarner i još plaži je strašna centarska linija. Jokić npr će morati da izlazi na bruka sharpshootera, uvlačiće ga konstantno u pik kemba ili Mičel.

 

  Tatum, brown i Kuzma od prospekata uopšte nije loše. Moći će na šampionatu da iskoriste svoje fizikalije i dolaze do lakih poena. Smart/white koga god povedu tu je ta jaku odbranu. 

 

 Da su Srbiji zdrav i spreman Teodosić, ne ova olupina koja je propala po La, Kalina , mačvan, Nedović, Micov ili bar neko od njih.. imali bi šanse za pristojan poraz, ovako ako se dogegate do finala, odučićemo vas od basketa.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...