Jump to content

Pohvale


Recommended Posts

Ovde kao da su banovi "soft". Viđao sam banovane online. Pre je bilo da ne mogu ni da se uloguju dok traje ban ni da vide kako i zašto su banovani. Sam sam to video i doživeo na prošlom Forumu.

Mislim, ako je moja opservacija tačna, ovo je bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ovde kao da su banovi "soft". Viđao sam banovane online. Pre je bilo da ne mogu ni da se uloguju dok traje ban ni da vide kako i zašto su banovani. Sam sam to video i doživeo na prošlom Forumu.
Mislim, ako je moja opservacija tačna, ovo je bolje.
Samo u TT. :)


Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2019 at 2:51 PM, Yoyogi said:

Ovde kao da su banovi "soft". Viđao sam banovane online. Pre je bilo da ne mogu ni da se uloguju dok traje ban ni da vide kako i zašto su banovani. Sam sam to video i doživeo na prošlom Forumu.

Mislim, ako je moja opservacija tačna, ovo je bolje.

Nisam proveravao ali i meni bi to delovalo kao bolje resenje - posto banovani svakako dolaze da citaju barem 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ima dve opcije kod banovanja, da se zabrani samo kreiranje sadrzaja i da se zabrani login na forum.

Verovatno su moderatori koji su delili banove, chekirali prvu opciju, pa banovani moze da se uloguje ali ne moze da pise 🙂

U svakom slucaju napredak u odnosu na stari forum.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja moram da pohvalim sve koji su platili da ovaj forum funkcioniše i one koji su odlučili da baš ovo bude board platforma.

 

Što se same platforme tiče, jednostavna je da jednostavnija ne može biti..i za pisanje a verujem i za poslove admin-mod tima. 

 

Zaista je jednostavna i ponekad me začude neka pitanja ali ok..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

On 9/11/2019 at 5:28 PM, marejosip said:

Registrovao se i hiljaditi clan. :thumbsup:

🥳 1000! 🎉

 

 

On 9/11/2019 at 6:40 PM, GlennGould said:

Mora neka nagrada da padne...

Get out of jail card? 😄

 

 

On 9/11/2019 at 6:41 PM, Malkolm Brogdon said:

Ovo je fazon vec 3. hiljaditi clan. Posto se s vremena na vreme smanji broj clanova, verovatno kad neko popije trajni.

Automatski se brisu oni nalozi koji se ne verifikuju nakon odredjenog vremena.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pohvala tehničkoj ekipi, Metalheadu i Barakudi i Arseniju i masiv rispekT za podizanje foruma.

 

Hajde sada, dosta je vremena prošlo, da ga sredimo malo, damo smernice, jasnu politiku i rigidna pravila ili da ga ostavljamo da se gasi lagano kao poslednjih meseci... Medo, Dravot, Taliesin, Uini, Beo, Arsenije... jbmliga?

Link to comment
Share on other sites

A kakvu reakciju očekuješ @freethrow od ekipe koja vodi forum? Njihovo je bilo da obezbede okruženje u kome će moći da se vodi normalna diskusija među ljudima kako istih tako i izrazito suprotstavljenih stavova i mislim da su, nakon malo "štucanja", uspeli u tome ili bar idu u dobrom smeru tj. imaju dobru nameru. Imam i ja zamerke na ponašanje određenih moderatora sa Sporta jer mislim da zbog svoje pozicije (bez obzira na sport koji moderišu) moraju da pokažu veću dozu suzdržanosti i nameru da spuste loptu, a ne da potpiruju tenzije kada su neke škakljive teme u pitanju. No, i pored toga, ne vidim da je problem da se igde na forumu iznese sopstveno mišljenje, a da istovremeno strahuješ da će neka rulja da te rastrgne zato što nisi član "ekipe", kao što se dešavalo na b92 što je ipak najbitnije.

 

Ne može administracija da vuče za rukav ljude da pišu. Ja prvi više volim da čitam i mrzi me da piskaram toliko često iako sam po osnivanju ovog foruma rekao da ću se truditi da to promenim. Nažalost diskusioni forumi, kao platforme, gube bitku sa Tviterom i sličnim sajtovima. Sve je manje ljudi generalno na netu koji vole da učestvuju na forumima, kao ranije.

Od ovih koje si naveo samo je Taliesin trajno banovan. Opravdano, mada bih voleo da se razmisli o pomilovanju jer volim da ga čitam kad je u "normalnom" modu iako se oko dosta stvari ne slažemo. On iz nekog razloga voli da vodi te svoje ratove protiv moderacije i nekih članova i da testira strpljenje onih koje vode forum i mogu da utiču na njegovo prisustvo ovde, a imajući u vidu da ima dobru zaleđinu u vidu velikog broja forumaša koji ga podržavaju. Često je to u svrhu dokazivanja neke poente ali potpuno bespotrebno. Prosto, ako ti se ne sviđa mesto na kojem pišeš prestaneš da pišeš. Ne moraš da ga đubriš i činiš nečitljivim ostalima.

 

Ostali su, koliko sam ispratio, samoinicijativno prestali ili smanjili svoje prisustvo. Arsenije pretpostavljam zato što je supermoderator pa oseća obavezu da meri svaku svoju reč da mu neko ne zameri šta je napisao, za Dravota ne znam (možda nisam ispratio neki sukob sa moderacijom), uini i medo zbog dešavanja za vreme SP-a u košarci, Beo je tu, samo manje piše..jbm li ga, ljudi se nekad i smore pa hoće malo da iskuliraju...

A možda je jednostavno bio preveliki zalogaj da se napravi novi forum koji će pokriti sve nekadašnje PDF-ove jer nema toliko ljudi koji hoće da pišu. Možda ćemo se vratiti na ono stanovište da je najviše imalo smisla da Vox92 bude primarno sportski, sa nekim "svaštara" temama gde bi se razgovaralo sporedno o politici, muzici, filmu...a opet, možda mu samo treba dati vremena da zaživi i privuče još ljudi...

 

Voleo bih da čujem na kakve si smernice, jasnu politiku i rigidna pravila mislio?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Želeo bih da pohvalim angažovanje forumaša na topiku Put do Bele Kuće, ali iznad svega ažuriranje jer mislim da nigde u regionu nije bilo bržih i tačnijih rezultata. Šokantno ali istinito, bili smo (odnosno "ste") brži i od svih medija. 

 

Svaka čast! :Hail:

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...