Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Samo da istaknem da sam gledao Space Jam 2 sinoc i da je King pokazao zavidan nivo glume. Mogao bi da razmisli o filmskoj karijeri u holivudu posto i za to ima talenta

@Miki28 Apsolutna preporuka ako nisi gledao. Bolje i ovo nego ovakve Lejkerse, gde se svi izivljavaju na nama. Kad pogledam kakvu sezonu igra King, cak i bacanja sutira bolje nego ikad, dodje mi da se odmah prijavim za eutanaziju. Kad bi bar moglo kao u filmu, da sa likovima iz crtaca pobedi zloce u basketu, i onda da iz tima eliminise Vestbruka!!

 

Da ublazim bol donekle gledam utakmice Majamija (pogledao gostovanja u Finixu i Atlanti recently) - poezija kako ljudi igraju i kako samo izmisljaju nove igrace. Vratio se i Gabe afro-frizura Vincent, Duncan i Herro ozbiljno prase, Strus i Caleb dobri, Dedmon udara ozbiljnu blokadu Kolinsu... izuzetna druzina, organizacija... cekaju jos Batlera i Adebaja, i da kazemo Oladipa mada od njega se i ne ocekuje nista, i da se kompletiraju. Bilo bi fino i u plejofu da naprave deep-run, ali stvarno ih je zadovoljstvo gledati/pratiti jer kod njih stvarno vazni next man up i no excuses filozofija. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado dobar si coek i sve i zato ti savjetujem iz najbolje namjere, predji da navijas za Heat ili koga god, povedi i ovog tvog.

Zaboravljas sa kim pricas, prosao sam apsolutni vrh, 3peat ( znam da ti ie to nepoznato ), prosao turbulentni period, prosao tesko rasulo sa Kwame Brown i Smush Parkerom, prosao i povratak i b2b pa opet dno i vrh tako da mani me Space jama 2 i tog tvoga.

Ima mnogo bolju ekipu nego sto rezultati pokazuju ali jednostavno nebitan je sam kao jedinka, trebaju mu bar 2 ako ne i 3 saigraca da bi dobio ocajne Kingse. Naravno u odsustvu AD. Moli se da AD bude zdrav i dobar, moli se

Edited by Miki28
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado Za koga ces da navijas kad Lebron okaci patike o obruc? Danasnje vedete kao sto su KD, Kari, CP3, Kavhi, Harden, Batler vec ulaze u zavidne godine. Od momaka koje mozes da pratis srednji period tu su ti Jokic, Janis, Embiid, a od mladjih: Luka, Tatum, Trej, Ja. (Od Ziona ne ocekujem nista konstantno, pa ga ne uzimam u obzir). 

Link to comment
Share on other sites

Kada bih ja pratio igrace umesto tima/Hjustona, ukrcao bih se na Ja Morant hype train.

 

Ali kontam da ce Delgisa prvo sacekati da vidi ko ce postati tu zagarantovano najbolji i/ili uzeti makar 1 titulu za pocetak. Cisto da ne gubi vreme na one koji ne pretenduju na buduceg GOATa u narednih 15 godina

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste se povredio. Tokom tekme nije ni bio kadar kada se ozledio, pa se nije moglo naslutiti o povredi već da je redovna izmena. Tek su posle izvesnog vremena vratili snimak sa povredom, i na snimku nije izgledalo strašno. Nadam se da nije ozbiljnije pošto je koleno u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

 

 

 

Lamelo je definitivno igrač kog ću pratiti. Što je čudno jer mi je van terena totalno neinspirativan, čak i antipatičan, ali na terenu ima to nešto 😄 U stvari bih volela da nakon Stefa tu bude još neki igrač koji se poigrava i prosto zabavlja.

Link to comment
Share on other sites

Faku je ok za NBA standarde i ništa više od toga. Nikola je primarni kreator Denvera a često se dešavalo da Kampaco koči napad svojom kreacijom. Ne deluje mi da su tu kompatibilni. Ovo će nekad prolaziti i biće super zabavno i lepo za videti. Pokazuje zašto je Faku košarkaški majstor generalno govoreći.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTIme said:

Faku je ok za NBA standarde i ništa više od toga. Nikola je primarni kreator Denvera a često se dešavalo da Kampaco koči napad svojom kreacijom. Ne deluje mi da su tu kompatibilni. Ovo će nekad prolaziti i biće super zabavno i lepo za videti. Pokazuje zašto je Faku košarkaški majstor generalno govoreći.

 

naravno, topla voda. facu je okej igrač sa klupe, kada jednom dođe murray, igraće 10-15 minuta.

samo kažem da ima još igrača koji igraju kao da se zabavljaju, nisu samo lamela i kuri. 

 

meni malo i bezveze izgleda to lamelino insistiranje na atraktivnim potezima. kada bi se uozbiljio i igrao racionalnije i ti hajlajci bi imali veću vrednost.

 

ja lično nikada nisam bio impresioniran tim "kroz noge" potezom ali kod facua ne da prolazi ponekad, nego mislim da ima jedan po tekmi.

Link to comment
Share on other sites

Lamelo mi je nekako antipatican ali zna kosarke, nema sta. Voli da se zabavlja, ima atraktivne poteze. Sinoc je imao ovu asistenciju u stilu Jamal Crawforda ali imao je jos nekoliko atraktivnih poteza.

 

Cikago protiv Netsa i GS pukao zestoko, ukupno 68 razlike. 

 

Opaaa vcrs Denver vs Lejkersi, gori forum. @delgado jel gledas? Joj sta ce da uradi Somborac ovom tvom. Morace Dwight da uskoci

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

naravno, topla voda. facu je okej igrač sa klupe, kada jednom dođe murray, igraće 10-15 minuta.

samo kažem da ima još igrača koji igraju kao da se zabavljaju, nisu samo lamela i kuri. 

 

meni malo i bezveze izgleda to lamelino insistiranje na atraktivnim potezima. kada bi se uozbiljio i igrao racionalnije i ti hajlajci bi imali veću vrednost.

 

ja lično nikada nisam bio impresioniran tim "kroz noge" potezom ali kod facua ne da prolazi ponekad, nego mislim da ima jedan po tekmi.

 

Na osnovu čega tebi Faku izgleda kao da se zabavlja? Lamelo i Stef baš imaju taj "showtime" momenat i u ponašanju, znači mislila sam na kompletnu pojavu, ne čisto poteze.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

 

Na osnovu čega tebi Faku izgleda kao da se zabavlja? Lamelo i Stef baš imaju taj "showtime" momenat i u ponašanju, znači mislila sam na kompletnu pojavu, ne čisto poteze.

 

ne zabavlja se. 

verujem da se neki igrači zabavljaju čak iako nemaju naročito flashy poteze ali facu i ima vrlo flashy asistencije & te kroz noge fazone, pa sam mislio da ga to kvalifikuje za zabavu. generalno mislim da se većina igrača zabavlja dok igra, zašto ne bi, nisu u rudniku ali sam mislio da je "zabava" u tvom postu referisala na tako neke poteze koji nisu do kraja racionalni ali su joga bonito. ja recimo mislim da se harden i durant zabavljaju, svako na svoj način. nebitno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Lamelo mi je nekako antipatican ali zna kosarke, nema sta. Voli da se zabavlja, ima atraktivne poteze. Sinoc je imao ovu asistenciju u stilu Jamal Crawforda ali imao je jos nekoliko atraktivnih poteza.

 

Cikago protiv Netsa i GS pukao zestoko, ukupno 68 razlike. 

 

Opaaa vcrs Denver vs Lejkersi, gori forum. @delgado jel gledas? Joj sta ce da uradi Somborac ovom tvom. Morace Dwight da uskoci

Bogami ako Bron bude na 5 to će biti problem za Denver. Juta ih je masakrirala sa Gejom i Bogdanovićem na 5.

Generalno se nakon eksperimenta Caoch Lua iz PO protiv Jute često koristi ta taktika sa krilom na 5 protiv dominantnih centara ( Jokić, Gober, a to možda čeka i Ejtona)

Edited by Milos 3.14
Sta uradi GS od Viginsa. To je uz timsku atraktivnu igru razlog što su mi omiljena ekipa godinama.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...