Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

Rodjen sam ko vrlo mlad u decembru,draftovan za VJ u decembru,srecno se ozenio i jos srecnije razveo u decembru (ovo drugi put u septembru se ne racuna),Zvezda postala prvak sveta u decembru...ima neka tajna veza...

P.S.Kronose opet si omasio, nije po Prosinečkom 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvedenica od prezimena (Bekrić), nastala dok smo u Studenjaku igrali FIFA-u. Jedan od drugara je iz ơale krenuo naơa prezimena da konvertuje u kontekst prezimena fudbalera iz Brazila, vremenom se su ti nadimci potpuno usvojili...

 

U originalu je nick "bekriño" ali je naravno na srpskom "bekrinjo"

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ustvari niơta spec. Adriano mi bio omiljeni igrač dok sam bio klinac, a ovaj nadimak su njemu dali dok je igrao u Italiji.

 

On 8/27/2021 at 10:38 PM, Prijatelj Mitar said:

Ja sam do sada bio:

 

1. Ludi Radonja

2. Salko Dinamitas

3. Butcher of Loverne

4. Prijatelj Mitar (vol 1)

5. Duh koji lebdi

6. Ruby Rhod koji lebdi

7. AntizemljaĆĄ koji lebdi

8. Prijatelj Mitar (vol 2)

 

 

 

Tito i Boki: "Hold my beer, bro"

 

On 8/27/2021 at 11:00 PM, Barkley#34 said:

Rispekt, matori, ozbiljna referenca. Ơta je golmana na forumu, starom i novom, ti, perkos, bio je i Janne ako se ne varam. Sad znamo koga da cimamo kad su goơe u pitanju. 🙂

 

Bio sam i ja, al samo do petlića, pa neznam dal mogu u to eminentno druĆĄtvo 😄. Na jednoj utakmici, tri golmana, a fali igrača. KaĆŸe trener, ajde ti čeĆĄ danas na desnog beka. Pobjedimo 5-0 (oni su bili krĆĄ), ja metnem 4 komada. Posle toga nisam viĆĄe bio golman 😁

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bekrinjo said:

Izvedenica od prezimena (Bekrić), nastala dok smo u Studenjaku igrali FIFA-u. Jedan od drugara je iz ơale krenuo naơa prezimena da konvertuje u kontekst prezimena fudbalera iz Brazila, vremenom se su ti nadimci potpuno usvojili...

 

U originalu je nick "bekriño" ali je naravno na srpskom "bekrinjo"

Mislio sam da si ljubitelj dobre radĆŸe ... reko, evo ga brat :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jedne davne godine sam uhvatio barakudu od skoro 2 metra. Otprilike:

 

GuineanBarracuda2.jpg.3b4c0eaeb4ed9a4e687e4e8b98f769a2.jpg

 

Kasnije mi je postalo neĆĄto ĆŸao pa sam počeo da vraćam svu ribu u more. Na kraju sam promenio i nick u Neme, skraćeno od Nemanja. :classic_smile:

Edited by Neme
  • Like 13
  • Love 3
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt sad sam tek skontao koliko sam mator.. Sećam se recimo za pavijana u mom svetu to bilo pre godinu, dve a kaĆŸe čovek 2014. Isto se i za Dropa sećam jer smo se svi drogirali sa Tessie, ja da sutra odem očekivao bih najnormalnije tu pesmu ali izgleda da je proĆĄla neka godinica viĆĄe od očekivanog. Za Bojanu sam isto znao i sećam se dosta ovih nikova... Meni to sve juče.

Mister no, strip junak ali ne ono klasičan, često izvlačio i deblji kraj ali na kraju pobeđivao, pilot, bivĆĄi marinac, voleo cugu, ĆŸenske i pravdu. Onako dobar momak.

Verovatno sam stavio zato ĆĄto se nik lako pamti. Da sad biram verovatno bi bio neki lik iz knjige, eventualno filma.. Sportski nik na sportskom forumu mi je nekako kliĆĄe, a i teĆĄko bi bilo odabrati od toliko voljenih sportista. A najbolji nikovi su mi ovi "ĆŸivotni" sa ozbiljnim bekgraundom kao Crni :)

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2021 at 12:18 AM, DameTIme said:

 

Ja sam se nadala da je osoba iza nicka Francis stvarno ĆŸena i onda bila u fazonu oopsie...

 

Hahahahaha

 

A covek dozivao za forumasicom. Mozda ste vas dvoje match made in heaven ❀

 

-----

 

augustin delgado, ekvadorski fudbal koga sam zapazio na SP 06. nikad nisam promenio nadimak za 12 punih godina na forumu. Sada je to istorija i nadimak je priznat u internacionalnom forumskom svetu kao jedan od najvecih poznavalaca nba kosarke u regionu

 

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

 

Hahahahaha

 

A covek dozivao za forumasicom. Mozda ste vas dvoje match made in heaven ❀

 

-----

 

augustin delgado, ekvadorski fudbal koga sam zapazio na SP 06. nikad nisam promenio nadimak za 12 punih godina na forumu. Sada je to istorija i nadimak je priznat u internacionalnom forumskom svetu kao jedan od najvecih poznavalaca nba kosarke u regionu

 

 

Hahaha ćuti, malo veći blam. 😁

 

Ma ne budi toliko skroman. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2021 at 9:30 PM, JoĆŸe Kuralt said:

JoĆŸe Kuralt je bio najloĆĄiji skijaĆĄ  reprezetacije u kojoj su bili KriĆŸaj, Jure Franko, Boris Strel.


Odlično si uklopio i avatar u priču.

 

(moj cale je jednom Blazica nazvao skijaĆĄem)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2021 at 11:02 PM, gggggggg said:

kako ide trudnoca. jel se zna pol deteta

 

On 8/28/2021 at 11:35 PM, Satan said:

vaznije pitanje je zna li se ko nije ćale? 

 

Mada bi najbolje bilo da se zna ko je dete, mama da promeni pol a da se ćale ne meơa. 

 

@Kooineeperk Kao prastari ĆĄtovalac finskog hardcore stvaralaĆĄtva, zapamtio sam neku pesmu od 35 sekundi, Koira on parempi poliisi (i ker je pametniji od policajca), u izvođenju plemenitih Kansan Uutiset. Od prvog dana me je kopkao tvoj nick, uz to ĆĄto si daveĆŸ. :classic_biggrin:

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Neme said:

@Kooineeperk Kao prastari ơtovalac finskog hardcore stvaralaơtva, zapamtio sam neku pesmu od 35 sekundi, Koira on parempi poliisi (i ker je pametniji od policajca), u izvođenju plemenitih Kansan Uutiset.

Ne znam ja nista finskog 😄 guglao sam sad ovo, vidim neki fini momci 😄 Ali volim tu severnu muziku, Finska, Norveska, Svedska itd.

 

7 hours ago, Neme said:

Od prvog dana me je kopkao tvoj nick, uz to ĆĄto si daveĆŸ. :classic_biggrin:

 

Davez? Aaaaaa moderacijooooo?! Report! 😄 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...