Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

Nastao u mojim prvim dodirima sa internetom jos u srednjoskolskom dobu, kada covek nije u potpunosti svestan sebe, pa sam tad mislio jelte da sam mnogo romantican, brkao neke pojmove a posle se nik odomacio pa mi dodje kao drugo ime, otud ga i nisam menjao.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Trigger said:

Najbolji sporedni (glavni) lik u najboljoj seriji svih vremena. Neponovljivi Trigg.

Imao sam kolegu koji je isti Trigger. Nije glup, naprotiv, ali izgled, pokreti i tako neka smušenost, original. Jednom prilikom pre desetak godina je jedan englez bio u firmi da servisira neke kamere, inače mnogo gotivan lik. Elem čuo kako zovemo kolegu i pita onako sa osmehom kako je dobio nadimak. Kad sam mu objasnio smejao se jedno 10 minuta bez prestanka i posle svaki put kad bi ga video bi umirao od smeha :lol_2:

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Knipex said:

Imao sam kolegu koji je isti Trigger. Nije glup, naprotiv, ali izgled, pokreti i tako neka smušenost, original. Jednom prilikom pre desetak godina je jedan englez bio u firmi da servisira neke kamere, inače mnogo gotivan lik. Elem čuo kako zovemo kolegu i pita onako sa osmehom kako je dobio nadimak. Kad sam mu objasnio smejao se jedno 10 minuta bez prestanka i posle svaki put kad bi ga video bi umirao od smeha :lol_2:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:


Ima već ovakva tema na Razno, ali neka ostane ova za košarkaški pdf.

A možete i na toj saznati nešto.  🙂

 

najjače da ću da napuštam okvire basket-tora. ovde u getu makar neću da naletim na privileged društvo kojima se dopušta podmetačina i promocija anticivilizacijskih stavova zbog običaja koji su ustanovljeni pre drugog sveckog rata

..možda odem ponekad da opljačkam pumpu ili slomim izlog nekog malog privrednika da ukradem patike i to je to

  • Like 11
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Profesor fizickog dok smo radili neke vjezbe aludirajuci na to kako sam elastican veli ti bi odlican bio u Twisteru, kako nijesam bio upoznat sa tom igrom kasnije smo malo istrazili i kroz drustvo mi ostade to kao jedan od nadimaka i u CS 1.6, ostalo je istorija.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po nikad prezaljenom Marku Guduricu...ne mogu da zaboravim njegovu prvu sezonu kod nas, ta old school tehnika beka, taj ulaz gde krije loptu pod miskom,  taj mekani sut levicom i ta muda koja se vuku po podu,  kad iako rookie uzme loptu, ostali se sklone,  a on resava utakmicu...mislio sam posle te prve sezone, da Srbija ima novog Danilovica, ali avaj, negde se posle Gudura zagubio malo, ipak...i dalje moj omiljeni igrac. 

P.S. Dosta krivim Radonju, sto ga je negde ugusio druge sezone, i sto mu nije opusteno dao kljuceve tima u ruke...

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni said:

Ja sam stavio Nik "Crni" jer mi je tata radio u Tivtu.

 

Meni ćale pravio najbolje čvarke u selu. A i zlobnici bi rekli da sam tako gradjen.

 

Naravno, istina je nešto drugo. Manekenska gradja i ovaj bogotac je kriv.

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

U periodu kada sam se registrovao na b92 Srbija je u sklopu priprema za SP 2014. igrala 2 prijateljske sa reprezentacijom Novog Zelanda, sto me je podsetilo na legendu iz mog nicka. A i bio je i pomocnik u strucnom stabu.

 

 

A onda sam video i da imam dvojnika na forumu 😂 

Takoreci, odgovoran sam za 2 nicka na forumu ( prim.aut Obrnuti)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U vreme kada su počinjali B92 komentari, često smo u društvu koristili to "realno". U smislu "hoćemo li naručiti klopu.... pa realno".

Dodao inicijale i počeo tako da pišem.

 

Onda je te 2007. ili 2008. vaskrsao B92 forum, jako puno ljudi sa komentara se prebacilo tamo i većina je zadržala nick-ove, pa tako i ja.

 

Avatar mi je, čini mi se, isti evo već 13-14 godina :D

Edited by realno *w
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nadimak u okruženju bio Shone, a kao osnovac se istripovao na nekog hakera iz pojma nemam koje serije/filma čiji je nick bio Wizard, i tako je došlo do ove genijalne kombinacije, koja se dodatno učvrstila na CS 1.6 [emoji16]

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shonewizard said:

Nadimak u okruženju bio Shone, a kao osnovac se istripovao na nekog hakera iz pojma nemam koje serije/filma čiji je nick bio Wizard, i tako je došlo do ove genijalne kombinacije, koja se dodatno učvrstila na CS 1.6 emoji16.png

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 

 

Ako primetis da je na CSGO neko iz Srbije imao taj nick, da znas da sam to ja 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Shonewizard said:

Nadimak u okruženju bio Shone, a kao osnovac se istripovao na nekog hakera iz pojma nemam koje serije/filma čiji je nick bio Wizard, i tako je došlo do ove genijalne kombinacije, koja se dodatno učvrstila na CS 1.6 emoji16.png

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 

Sa CS-a znam jednog Wizarda iz Arilja :classic_biggrin: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...