Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Izvor, Mocart sport.

Situacija pred revanš se značajno komplikuje po Kazahstance

Fudbaler Kairata Maki Banjak, kao i još trojica prvotimaca ove kazahstanske ekipe, pozitivni su na virus korona, saznaje Mozzart Sport. I to značajno komplikuje situaciju pred revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Kairata.

Pored Banjaka, pozitivni su i Kante, Pokatilov i Abiken. Posebno je udarac za Kairat što neće igrati Kante koji je bio odličan i dao prvi gol u prvom meču. Dakle, oba strelca gola iz prvog duela su pozitivna. Takođe, prvi golman Pokatilov je pozitivan

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Kairat bez 4 igrača dolazi u Beograd zbog korone. Ne dolazi ni Banjak.

Ja sam shvatio da su oni vec u Beogradu, a da su ovi otpali na poslednjim testovima.

Na mozzartu se pominje da ce se preispitati i termin meca tj eventualno pomeranje, sto mi ne deluje realno obzirom na raspored sledeceg kola vec iduce nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Po Mozzartu, maxbetu i td.. Kairat dolazi sa C timom i golmanom iz petlica…😞 A istina je, da ne brani prvi goman i rezervista Banjak!

 

Quote

OGROMAN UDARAC ZA KAIRAT: Četiri najbitnija igrača pozitivna na koronu, lakši posao za Zvezdu!

Kako vas bre nije sramota?!

Edited by Gannicus
Link to comment
Share on other sites

Ovo sutra ce biti jako za’ebano. Ako udjemo u mec kao u prvoj utakmici nemamo sta da trazimo. Po meni prvo poluvreme odlucuje dosta toga. Ako na poluvremenu ne budemo imali prednost mislim da od prolaska dalje nema nista.

 

Ako Dejan ima mooda onda od prvog minuta da krene visoko jer da se ceka nema sta.

 

ovako bih ja izveo sastav da mogu. 
Borjan 

Gajic Dragovic Degenek Rodic

Sanogo

Falco Kanga Ivanic Katai

Ben

 

 

Ako izadjemo mlohavo zgazice nas i to e to.

Edited by Dragan Mićić
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni što su ga dovodili i plaćali obeštećenje ako nije bilo planirano da se proda neko od nosilaca: Katai, Ben, Ivanić. 

 

Bukvalno dovedeš startera da ti sedi na klupi i daješ mu šansu na kašičicu. Još sad na startu sezone ova trojica baš i nisu u formi, ali opet imaju prednost. 

 

Na dobro i nije moglo da izađe. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...