Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Interesantno je da pored svih klubova u kojima je igraoni koliko je love uzeo,Marin ce dozvoliti da ga tek tako jebe ,covjeka sa takvom istorijom i imidzom.

Da se uklopim malo u crnilo, de potpisa smrkoje,srnaldo devetka, dekibsve najgore tebi i tvojima. Zivio hejt🍻

Link to comment
Share on other sites

Nebitno da li ce uci u superligu,

 

Lucic se sprda sa superligasem NP(koji nije los otkad je dosao Sivic), a i Glisic kako je proturio kroz noge Mustafu(isto naseg igraca) 

 

Šta bi tek radili omladinci Mituljikici, Motika..  

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tri Korne Penal said:

Naravno da nema

@Mozzartb224172e38c3c8c2fe6a5aefc038f7f4.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 


Stanić ili Stanković umesto Srnića, jedino što bih promenio. Srnić neka udje u drugom, da trči kad se ovi umore.

Link to comment
Share on other sites

Bacih malo pogled na igrace kojima istice ugovor, prvo me zanima koliko su realni Veljkovic (ako Erak ode) i Radoja? 

Kakav je ovaj Rosic vidim da je kapiten u portugalu, al nisam ga gledao. 

Vlalukinu iz Metalca isticr ugovor, verujem da bi mogao da bude back-up pozicija za nasu ligu.

I mislim da ce nasi pojuriti Cavrica, ali mi deluje da je ovo ocajan trenutak da ga uzmemo, nakon svih sezona u kojima smo ga prizeljkivali. 

Ima jos par nagaznih mina koje bi bilo lepo izbeci. 

A od vlaznih snova, ponuditi Jese-u da igta za najveci klub nakon neuspelih pokusaja u Realu i Psg-u, valjda mu je smor da igra drugu ligu spanije😂

Link to comment
Share on other sites

 

6 hours ago, Don Juan said:

Stanković da ima malo herca, sutra bi počeo ili sa Stankovićem ili sa Motikom, ili sa obojicom. Dobili bi bezinu i totalno bi se sjebala koncepcija Stanojevića. Ali znam da ćemo opwr gledati neko mučenje.

 

73RXYIi.jpg

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Igor_ said:

Bacih malo pogled na igrace kojima istice ugovor, prvo me zanima koliko su realni Veljkovic (ako Erak ode) i Radoja? 

Kakav je ovaj Rosic vidim da je kapiten u portugalu, al nisam ga gledao. 

Vlalukinu iz Metalca isticr ugovor, verujem da bi mogao da bude back-up pozicija za nasu ligu.

I mislim da ce nasi pojuriti Cavrica, ali mi deluje da je ovo ocajan trenutak da ga uzmemo, nakon svih sezona u kojima smo ga prizeljkivali. 

Ima jos par nagaznih mina koje bi bilo lepo izbeci. 

A od vlaznih snova, ponuditi Jese-u da igta za najveci klub nakon neuspelih pokusaja u Realu i Psg-u, valjda mu je smor da igra drugu ligu spanije😂

 

Cavric je pred potpisom za Legiju. Tako sam bar procitao negde pre par dana.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem uopšte u sastavu nego u koncepciji igre. Mi smo u ovom sastavu u prvom derbiju na Marakani dali dva gola u prvom poluvremenu. Derbi posle toga nijesmo uputili pošten šut na gol Partizana. Zato što je Stanković odlučio da ne igra fudbal. U takvoj postavci igre se gubi svaki smisao igrača kao što su Katai i Ivanić, odnosno svih igrača koji znaju fudbala. Izuzev Srnića, igra najbolji sastav i nema potreba da se priča o lošem sastavu. Ova ekipa je dokazala da zna da igra fudbal i da ima kvalitet, ali bitna je koncepcija. Ako nećeš da napadaš ili ako ti se napadi svode na duge lopte onda ti ne valja ni sastav iz 1991. Ključ je kod Dejana Stankovića, on je najodgovorniji za to kako će da izgleda naša igra danas. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
Link to comment
Share on other sites

Pravimo od Partizana jacu ekipu nego sto realno jeste, Stankovic je ostao zagljavljen u nekoj proslosti kada su komsije imale dobre timove ili dobre pojedince koji su mogli da nam pariraju. Ja sam nesto mladji pa mogu da govorim samo o prethodnih 15ak godina koliko aktivno pratim da ne pamtim da je razlika u kvalitetu izmedju Zvezde i Partizana bila toliko na strani jednog kluba. Kada pogledam Partizanov tim, cisto igracki i fudbalski naravno, ne bih pozeleo nijednog njihovog igraca kod nas. I mislim da uopste nije u pitanju moj subjektivni osecaj nego je to realnost. Zato mi nije jasno da u klubu vec jednom ne kazu da je dosta zamlacivanja o Partizanu, derbiju i tezini koju nosi takva utakmica, daj da igramo nasu igru i da ih poderemo, a ne da im se prilagodjavamo i plasimo da se dodajemo na nasoj polovini da slucajno ne izgubimo loptu. Mi nasoj ekipi ubijamo potencijal i izvodimo postavku kakva nam manje odgovara i tako izlazimo u susret Partizanu i njegovoj defanzivnoj postavci.

 

Kako god, ocekujem naravno i ovaj put opreznu igru, ali se barem nadam da ce Ben biti u 11 pre Srnica, a da Ivanic moze da igra blize levo Kataiju. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Drug Crni said:

@ finale kupa

Retoricko pitanje upuceno Dejanu Stankovicu: zasto ces, buraz, opet da jajaris sutra i igras kukavicki fudbal?
Ja bi ih tajfunski napao..mislim,cemu strah? Uzeo si titulu (peta zaredom),prosle godine si uzeo dugo ocekivanu duplu krunu. Daj jednom utakmicu i za navijace. Sto ne bismo kao protiv Rendzersa?
Nema nikavog razloga da se tako ne pokusa.

Brate,udri,pa sta ima veze i da nas ovi dunsteri dobiju na kontru (a nece,jer mi ako odigramo na nivou kao protiv Rendzersa,grobari nemaju sta da traze sa nama). Ne mogu nam nista ako mi odigramo na nivou kao protiv Skota. To sam 100% ubedjen. Partizan je protiv Genta,a posebno Fejnorda bio potpuno inferioran. Ja bih ih napao sutra,isao na pobedu od 2-0/3-0.

No,znam da cu umesto ovoga gledati "takticko nadigravanje",smor,milion prekida..bice to jos jedna promocija antifudbala.

Апсолутно се слажем. Па јебеном Ренџерсу смо на Маракани за 45 минута фудбала могли дати 4-5 голова. У пфвих 15 минута замало је сам Иванић дао 2 гола, па Партизану би кад би тако напали дали 14 голова за полувреме колико су ужасна екипа заправо. Али не, ми ћемо 99 посто гледати чувену чекалицу где ће бити 0-0 и играћемо лажни егал иако смо квалитетнији за 8 голова.

Link to comment
Share on other sites

Terziću reaguj, pokvari Rendžersu posao....

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ross_Stewart_(footballer,_born_1996)

 

Solidan napadač, verovatno će brzo i da debituje za reprezentaciju Škotske, taman da bude back-up Ohiju 🙂

 

 

edit. e da. zovu ga Loh Nes Drogba, taman posle italijanskog Mesija, da dovedemo i škotskog Drogbu 🙂

Edited by Don Juan
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Juan said:

Terziću reaguj, pokvari Rendžersu posao....

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ross_Stewart_(footballer,_born_1996)

 

Solidan napadač, verovatno će brzo i da debituje za reprezentaciju Škotske, taman da bude back-up Ohiju 🙂

 

 

edit. e da. zovu ga Loh Nes Drogba, taman posle italijanskog Mesija, da dovedemo i škotskog Drogbu 🙂

A vec smo imali Subotickog Ronalda 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...