Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Da barem u finalu napadnemo svom snagom, presing od pocetka. Kad ako ne sada. Uzeli smo titulu, dobra atmosfera, jaci smo mnogo, igramo na Marakani... Apsolutno sve na nasoj strani, ali dunster ce opet nesto da palamudi, mudruje...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, berti said:

Da barem u finalu napadnemo svom snagom, presing od pocetka. Kad ako ne sada. Uzeli smo titulu, dobra atmosfera, jaci smo mnogo, igramo na Marakani... Apsolutno sve na nasoj strani, ali dunster ce opet nesto da palamudi, mudruje...

stanković se zatvara i brani i protiv Voždovca i Niša pa očekivati da u finalu kupa napadne i igra ofanzivno je utopija

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Malo o igračima na pozajmicama ...

E to je tek cirkus ... 😄

 

1.Srdjan Babić - Almerija,ističe pozajmica,ide priča da   su spremni da ga otkupe,videćemo za koju kintu ... inače ulazi u zadnju godinu ugovora ...

2.Spiridon Kopicl ... Atromitos,pozajmljen timu koji je bio zainteresovan da angažuje Srnalda,što dovoljno govori o njima ... i tu nije uspeo da bude standardan u 11....pa hebem mu sunce,kako? 😄  ...srećom takodje zadnja godina ugovora .... valjda ćemo naći neke budale da ga prosledimo na novu pozajmicu ... 😄

3. i 4. Afrička braća Odada i Mustafa ... Prvi ima ugovor do zime,a po onome što sam video od njega u Metalcu nema tu leba,slobodno može i da ostane tamo... ovaj drugi kod Pazaraca,nisam ga nešto gledao,ali ne verujem da će u prvi tim u dogledno vreme ...

5.Dejan Vidić 😄  Novi Žigić ... barem je tako duo fantastiko tvrdio ... ističe mu ugovor... nije se nametnuo u prvom timu,zapravo nije se nametnuo nigde gde je išao na pozajmice ... ne bi ni u Grafosima da nisu naša filijala ...

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

 

Marko Marin???

 

Odkuda sad pa to?

 

Deluje mi kao jako dobra vest, ukoliko je tačna.

 

Jeste tacna, dosao je proslog ponedeljka i zvanicno u klub. Vec je krenuo da radi, a vremenom cemo da vidimo dal mu je funkcija fiktivna ili ce zaista da radi, ali konkretno znam da je cesto dolazio da gleda omladince, Graficar, itd. 

Link to comment
Share on other sites

Od mister Dekija, na bazi vidjenog po domacim livadama, jasno je sta moze da se ocekuje u finalu kupa.

Iako bih voleo da me demantuje, ocekujem neku tesku smorcinu od meca sa nase strane, preslikan prosli derbi gde je samo jaci pritisak na njihovu zadnju liniju resavao stvar.

Jednostavno previse je to jadan i vise nego ziheraski pristup shodno jasnoj razlici u kvalitetu.

Bice opet neko sranje prica - volim svoje igrace kao decu, jedan mec odlucuje, odradili su momci fenomenalan posao, navijacima dajem medalju jer su uvek tu... i tako...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me čudilo ni da Partizan osvoji kup, radi mira u kući. Meni je krivo što ovu razliku u kvalitetu svih ovih godina nikada pošteno nismo unovcili. Sećamo se kada su uloge bile obrnute, mi smo imali derbije gde su nas punili a mi smo slavili kada šutnemo u okvir gola ili predjemo pola. U vezi sa tim mislim da nas očekuje jedan fantastičan blok ispred našeg gola gde mister neće imati šta da zameri svojim igračima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nekada Zvezda nije imala igrace za derbije, pa je bilo normalno igrati "mrtav" fudbal.

Sada imamo agilne bekove, Kataija, Ivanica, Kangu...igrace koji su dobri u kreaciji, driblingu, tehnici...

Problem je sto smo procitani u smislu da je teziste na levom boku, pa treba improvizovati nesto u toku samog meca, sto je cesto jalovo.

Partizan nema sredinu sa kojom bi mogao da diktira tempo, i normalno je da vrebaju kontre.

Ako bi ih naceli, Zvezda bi se zatvorila i cekala da Partizan pogresi.

1-0 je neki realan rezultat, uz dosta prekida i alibi igre.

Link to comment
Share on other sites

Sisinjo samo neka postavi svoju ziherašku igru i neka dozvoli Psihu dobar rezultat i time mu da za pravo u vezi svih ovih gluposti koje ovaj priča umesto da izađe hrabro i zgazi ga sa tri gola razlike i ućutka i njega i njegove emisare bar do sledećeg prvenstva.

Izbor je kod našeg trenera i on se najviše pita, samo...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mare80 said:

Malo o igračima na pozajmicama ...

E to je tek cirkus ... 😄

 

...

5.Dejan Vidić 😄  Novi Žigić ... barem je tako duo fantastiko tvrdio ... ističe mu ugovor... nije se nametnuo u prvom timu,zapravo nije se nametnuo nigde gde je išao na pozajmice ... ne bi ni u Grafosima da nisu naša filijala ...

 

 

Za ostale tako i tako, Vidic je najgori igrac koga sam ja gledao, a da je bar zvanicno Zvezdin clan. Mrga koja ne zna cak ni da se zagradi i prosledi loptu.

 

Sto se tice derbija, naravno da ce izaci Srnic da zakljucava. Mada, po meni, Stankovic ima jedinstvenu priliku da izadje ultra ofanzivno. Titula je osvojena, kako god. Taj jebeni pritisak je spao, pa izadji da ih pokidas. Ako uspes super, ako ne, pa bar ces sledece sezone lakse proturiiti Srnica u 11.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lucic je top, pricao sam vec, meni se on svideo kad je dosao u kadete, al ga je Slavoljub oterao u Graficar, tamo igrao na mahove, al se videlo da bas zna.

 

Mustafa mi se i dalje ne svidja, mnogo je to sirovo. 

Link to comment
Share on other sites

@ finale kupa

Retoricko pitanje upuceno Dejanu Stankovicu: zasto ces, buraz, opet da jajaris sutra i igras kukavicki fudbal?
Ja bi ih tajfunski napao..mislim,cemu strah? Uzeo si titulu (peta zaredom),prosle godine si uzeo dugo ocekivanu duplu krunu. Daj jednom utakmicu i za navijace. Sto ne bismo kao protiv Rendzersa?
Nema nikavog razloga da se tako ne pokusa.

Brate,udri,pa sta ima veze i da nas ovi dunsteri dobiju na kontru (a nece,jer mi ako odigramo na nivou kao protiv Rendzersa,grobari nemaju sta da traze sa nama). Ne mogu nam nista ako mi odigramo na nivou kao protiv Skota. To sam 100% ubedjen. Partizan je protiv Genta,a posebno Fejnorda bio potpuno inferioran. Ja bih ih napao sutra,isao na pobedu od 2-0/3-0.

No,znam da cu umesto ovoga gledati "takticko nadigravanje",smor,milion prekida..bice to jos jedna promocija antifudbala.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

@ finale kupa

Retoricko pitanje upuceno Dejanu Stankovicu: zasto ces, buraz, opet da jajaris sutra i igras kukavicki fudbal?
Ja bi ih tajfunski napao..mislim,cemu strah? Uzeo si titulu (peta zaredom),prosle godine si uzeo dugo ocekivanu duplu krunu. Daj jednom utakmicu i za navijace. Sto ne bismo kao protiv Rendzersa?
Nema nikavog razloga da se tako ne pokusa.

Brate,udri,pa sta ima veze i da nas ovi dunsteri dobiju na kontru (a nece,jer mi ako odigramo na nivou kao protiv Rendzersa,grobari nemaju sta da traze sa nama). Ne mogu nam nista ako mi odigramo na nivou kao protiv Skota. To sam 100% ubedjen. Partizan je protiv Genta,a posebno Fejnorda bio potpuno inferioran. Ja bih ih napao sutra,isao na pobedu od 2-0/3-0.

No,znam da cu umesto ovoga gledati "takticko nadigravanje",smor,milion prekida..bice to jos jedna promocija antifudbala.

 

Брате гаји тај италијански стил фудбала. Није увек најлепши али је делотворан. Када се играло тако против Ренџерса коментари су били да смо претерано срљали и дивљали, сад је одједном то репер како треба да се игра. Можда ипак да пустимо оне који једу хлеб од фудбала цео живот да одлуче, па онда да судимо када се све заврши

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da kazem na ovaj potpis. 

Malo je bilo ocekivano da nakon ovakve sezone ne ostane, koliko god mi to zeleli, ali osecam da ce nsm se ovaj potpis i njegovi jajarenje tek obiti o glavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...