Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ključna reč - "zamalo"

 

I da, posle svega šta se izdogadjalo ove sezone, ja se slažem da nam je to bila ozbiljna slabost i da je mogla da nas košta. 

 

Samo mi je čudno da se to piše 2 minuta posle osvajanja titule posle ovakve borbe. 

Jebaga, ja nekako nisam u fazonu da posle slavnog završetka naprasno zaboravim ozbiljne greške. 
oke, Radonja će zasluženo da bude Bogotac bar do finala kls. Ja ga puno gotivim, samo nek nas sledeć sezone poštedi malo konzervativizma i tvrdoglavosti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Najvažniji kos je dao Volters.trojku za tri razlike. Mislim svi su važni ali to je presudilo. Obožavam Dedu inače.

Najvazniji kos je dao hollins za +5 i titulu ali mu nisu proznali govnari od sudija!

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Previse se moralise, dole na terenu nisu hladne glave. Uostalom, ako se ovo radi, tako se i radi, kad je sve gotovo, vratis im za sve, kad si pobedio. Siguran sam da Sek i Barkli na primer bi pohvalili ovaj potez da komentarisu posle tekme 🤣 O Dzordanu da ne pricam.

 

Nekom se svidja, nekom ne, ali za mene nije nesportski potez, cisto fleksovanje i mala osveta, stvar ukusa ko sta voli.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nate said:

Najvazniji kos je dao hollins za +5 i titulu ali mu nisu proznali govnari od sudija!

Da imaš pravo ono je bila silazna putanja. Mi smo urlali tu kući a imam goste. Ne znam šta su si mislili.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Krava kaze mu said:

konacno malo vatre u duelima sa komsijama, ne bese je odavno

meni su ove godine dominacije dosadne do zla boga, konacno nesto

 

Pa nisu bile godine dominacije - prvo je Buducnost slavila sa 3:1, pa onda Crvena zvezda iskoristila raspad skupog tima Buducnosti i dobila 3:2, pa onda se desila ona sezona gde ne bi prosli ni u finale, ali pandemija, pa onda prosla sezona koja je mogla da se zavrsi i drugacije.

 

Itekako je bilo varnica (jos gorih nego ovih) sa Buducnoscu, sto je i normalno, ovo je regionalna liga, a ne KLS pa da se za titulu pitaju samo dva kluba.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Odgovorio im je onom tricom kad se utakmica lomila. To ih je najviše bolelo. 

 

Sve preko toga je nepotrebno.

Po meni je to samo vaspitna poruka Trifunovicu. Decko je ispao jako glup jos ono vece a veceras jos gluplji i Kalina mu je to pokazao. Mislim da bi Obradovic kad mu se glava ohladi trebao i da zahvali Kalini. Kalinina reakcija ne bi bila u redu da je to uradio klupi Partizana, ali potpuno vaspitna reakcija posto je upucena malom Trifunovicu. Verujem da je veceras postao svestan koliko je ispao glup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako je i pravedno što je Nate ubacio onu trojku na kraju. Momak je odigrao odličnu sezonu, vukao nas je u EL, donio dosta pobjeda. U PO nije bio na tom nivou, kao da je bio isrcpljen u ovom finišu, to se vidi i po realizaciji na obruču, promašivao je dosta ulaza koje inače pretežno pretvara u poene. Zato mi je i drago što je izvukao dobru partiju u petoj utakmici.

  • Like 34
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno da nisu priznali onaj kos Holinsa, cak i nasi nisu reagovali, dalje bilo je barem tri cetiri puta nesviranih koraka od Lesora, nakon tih jednih je Kalinic dobio cetvrti faul, bilo mi je malo sumnjivo i ono od Ledeja na kraju kad je usitnio korake al dobro na kraju se sve isplatilo.

Iskreno nakon prvog poluvremena sam mislio da lagano gubimo utakmicu, bilo smo katastrofa kako dobismo nista mi nije jasno, i da realno Zagorac igra kvalitetnu odbranu na Kalinicu.

neka nam je srecna titula 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...