Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, Tom Bombadil said:

Ne, nije zajebancija. Kockanje sa centrima nas je zamalo koštala titule.

 

Ključna reč - "zamalo"

 

I da, posle svega šta se izdogadjalo ove sezone, ja se slažem da nam je to bila ozbiljna slabost i da je mogla da nas košta. 

 

Samo mi je čudno da se to piše 2 minuta posle osvajanja titule posle ovakve borbe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez čitanja i uz izvinjenje ako je već neko napisao (mada sumnjam), Marković je prelomio finale kupa i ovu majstoricu! 😉

 

Drvlje i kamenje na njega, a davno nismo imali tu dubinu na 1, ja bih ga ostavio, ne koštas mnogo sad!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

inace, bas bih voleo da vidim ekspertizu 5. utakmice, subjektivni utisak mi je da je u prve dve 1/4 bilo bar 4 situacije gde nisu svirani ocigledni koraci igraca Partizana

 

Da. Danas ubedljivo najgore sudjenje u seriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Реалан скор 3:0.

 

Чим је Пефи дао тројку знао сам да је то то.

Нема шта кад ти језгро екипе чине звездаши и играчи са мудима а не преплаћени странци, титула се не може изгубити никако. То показује и последњи напад ККП.

 

 

Нека се Калина искурчио пред клупом, ови слепци шире муда и глуме лудило константно, не поздрављају се пре утакмице као највећи пајсери е па нека им сад мало њиховог понашања.

 

Ми бар покривамо то титулом.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Nije trebalo Kalini ovo.

na prvoj lidej pokazuje srednjak na zagrevanju, na drugoj panter x2, lesor se svo vreme vatao za mooda, avram se krevelji prema nasoj klupi, trifunovic takodje..

niko od nasih nije nista gestikulirao do ovog kalinicevog na kraju, i to je najmanje banigno od svih ovih stvari, koje su radili igraci partizana..

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

na prvoj lidej pokazuje srednjak na zagrevanju, na drugoj panter x2, lesor se svo vreme vatao za mooda, avram se krevelji prema nasoj klupi, trifunovic takodje..

niko od nasih nije nista gestikulirao do ovog kalinicevog na kraju, i to je najmanje banigno od svih ovih stvari, koje su radili igraci partizana..

To sto su oni radili...Pokazali su ko su sta su.

To ne znaci da treba da se spustamo na taj nivo.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Треба бити карактер, вратити се после инсталираног аутопута за Партизан и добити овако. Браво, мајстори, шампиони! Калина остани још једну годину 🙂 Живели !!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije fora, barem meni, da se u ovom momentu prica o potezu Kalinica.

 

Ukoliko nije u pitanju 3ica posle par prosutih napada njegovom krivicom i asist za Voltersa.

 

Mislim, da nije u redu.

 

Zbog onomad i zbog potpisa preko leta i zbog veceras.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Anđeli su Radonju kroz ovu sezonu pronijeli. Ekipa je bila puna mana. Nadam se overholu.

 

Znači Radonja unakazio roster, a anđeli posle taj isti roster poveli do titule. E jbg sad 😄

Ne kažem, roster jeste bio nakaradno sklopljen i mora se učiti iz toga i popraviti situaciju za sledeču sezonu. Ali Radonja je na kraju svoje ipak odradio i doneo titulu. Možda EL sezona malo ispod mojih očekivanja, ali ajde. Sve kad se sabere, dobra sezona.

 

3 minutes ago, Bodie said:

Ali koje emocionalno pražnjenje Kalinića ahahah, e neka pamti pa vrati. Dečko živi za Zvezdu, a još važnije mrzi Partizan iz dna duše.

 

Da, to je jako važno...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...