Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Posle one dve gluposti za trenutak sam posumnjao da kalina moze da proda. 

Naravno bratina nije prodao!

Idemooo!!!

Cestitke ekipi i strucnom stabu, analiziracemo u danima koji dolaze, nocas slavimo!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno sam ispraznjen... kad sam ja ovako, kako li su tek igraci i strucni stab ovo podneli? Kalina i Luka su to lepo sumirali, evo sada i Zeljko (sa dozom drame i red lazi, red istine, ali ok, barem prica da treba stvari da se rese). 

 

 

Poslednju cetvrtinu smo odigrali sa mnogo vise mozga nego li prethodnih 7-8 cetvrtina. I konacno je krenulo sve ono sto sam prizeljkivao u postu na lajvu - da sut za 3p bude pristojan, da se pojavi Kalina, a i Partizan nije bio nesto bolji nego prethodnih cetvrtina. 

 

 

DeDa je u ovakvim utakmicama suvo zlato. Ako neko treba da ima staz u Zvezdi kao Lazic to je onda on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero_Cameron said:

Sta je uradio Kalina?

 

Otrcao kod Trifunovica i uradio pojacanu reprizu njegove reakcije.

 

Realno, nek uputi izvinjenje, Laza da ga vodi 😌

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Leday ako ostane u Partizanu, smatraču ga ozbiljnim mazohistom. Biti ovako razvaljen 7-8 puta po sezoni i doči po još, to nemože normalna osoba

 

 

Ovo je zajebancija?

Ne, nije zajebancija. Kockanje sa centrima nas je zamalo koštala titule.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Radonja upravo iskritikovao Kalinica za ponasanje!

 

I treba. Kad želiš neku normalizaciju situacije, prvo počistiti pred svojim pragom

 

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:


otrcao do njihove klupe i kurcio se malo

 

Baš do klupe? Ja sam gužvu primetio malo dalje od centra, kad je fleksovao na Pantera

Link to comment
Share on other sites

Prelomili smo kad je Radonjić upario Holinsa i Dobrića. Ja mislim da nema razloga u ovakvoj ekipi da oni dijele minute na SG. Prirodnije je da igraju zajedno, Dobrić je bolji kao SF. I na taj način je praktično izbacio iz rotacije Lazića i Lazarevića.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam hocemo li menjati vise nesto ili ako necemo, da jednostavno prihvatimo stvari kakve jesu.

 

Zasto se pise o skandalu, incidentu kad je ovo realnost otkad znam za sebe? 

 

Dajte na naslovnu stranu heroja koji je pogodio sudiju da ga slavimo, a da pljujemo po hrvatsko-slovenackoj ligi sto kmece i prazne halu zbog takvih sitnica.

 

Onda kada dodje nasa liga, da furamo tu pricu na maks, pun spektakl i opste narodno veselje, gadjanje, pljuvanje, mrdanje koseva, upadanje u teren, tuca na tribinama... Da se sve isprati sa sto vise kamera, da bude spektakl koji prenose Pink i RTS i da uzivamo bez moralisanja i zgrazavanja.

 

Dosta vise mazohizma da se pljuje nesto sto se nikad nece promeniti i u cemu ocigledno uziva i raja i vlast. Pa, valjda smo demokratska zemlja, majku mu, vecina to voli.

 

No, sve cestitke Radonji i igracima, bravo, bre! Zvezda!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

po meni davidovac

 

Rispekt za ponistavanje Ledeja, al meni je doticni toliko precenjen igrac. Definicija kosarkaskog antitalenta gde ume samo po inerciji da ide pravo s loptom, uz to ima ukupno 1 dribling i jedan forte nekog pivota gde dodje na metar od kosa ravno i ubaci. Sut potpuno nakaradan, ali ok hustler je i sve to.

 

Isto mislim i za zujalicu Madara, jebem ti srpsku kosarku ako nema takav plej u nekoj Mezi ili Borcu. Muva zunzara, al nikakav skill sem volje da pegla difens i hustluje.

 

I da za mene mvp serije - nemam pojma, bukvalno mi niko nije iskocio, ali mozda Davidovac pre Dobrica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...