Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

10 minutes ago, ranzo said:

Ma nema to veze sa pionirom ni sa kovidom ni sa punim mesecom ni sa venerom u marsu jednostavno jedu govna

 

Naravno da ima veze,  1000 ili 1500 karata možeš da prodaš bez problema sa ovom cenom.

 

Problem su skupe karte za Arenu, kada se u prodaji nađe 12-13000 karata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ama ljudi nemojte se zavaravati sta pricate

Jel 1500din bio nivo 200 protiv studentskog centra

Pa za ek mogu samo da budu skuplje

Nema ovo veze ni sa cim

Nego ostoja ili ko vec odlucio da jede govna

Prave neku elitisticnu publiku koji vec q ne znam ni sam

Ko ce ti davati 1500 din za mec aba lige i evrokupa 

Cemu to

Ps naravno ovakve cene su ocekivane posle onakvih cena sezonskih mislim i jedne i druge su kretenske

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem najkasnije do kraja nedelje da se objavi potpis centra, vec je dosta igraca katovano. Ovom timu kao leba treba prisustvo u reketu, pre svega skok i odbrana. Raduju i znaci zivota kod Balse, ima tu potencijala da do kaja sezone bude pristojan drugi centar.

 

Kao sto neko rece na prethodnim stranama, bekovska linija nam je nakako slabasna i mekana. Tu bi jedan Steph Jovic legao kao budali samar, mada bih bio zadovoljan i da smo zadrzali Alekseja.

Ali sta je tu je, doselekcije spolja verovatno nece biti, guramo s onim sto ima (a sto je daleko od loseg, da se razumemo). Ovaj odgovor na presing, prevodjenje i preuzimanje se resava za nedelju dana treninga.

 

A da smo fun to watch, pogotovo kad ubacujemo 50% za 3p, to smo vec videli, moze biti samo bolje.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:

 

 

 

Znači gospodin sa slike je novi gazda

nem pojma...svidja mi se ideja gde KKP igra meč za "prvaka sveta... vs GSW,recimo. Polovina 4te četvrtine, rezultat 48:44 za GSW(jer jaka odbrana),al su oni u bonusu.Time-out,Željko postavlja napad sa Zagorm na 1...i tako to.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...