Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

1 minute ago, alcesta said:

Ja neću ništa da prognoziram, samo bih ukopala nekoga pa nema smisla :classic_biggrin:

 

E pa da, ti mi trebas, da znam koga da ne ubacujem u fantazi tim :classic_biggrin:

 

Sad gledam zreb i mislim da Serena ima ozbiljnu sansu da dodje do samog kraja, pa me zanima sta ostali misle :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna koliko će Kerber imati snage, ona je baš dosta odigrala ovih dana i može se desiti da se oklizne ranije ili prosto da bude umornija u tom meču. Sa Gof bi moglo biti opasnije, po meni, naravno ako dotle stigne. U Belindu nemam nešto poverenja.

Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2021 at 11:50 AM, McLeod said:

Bas smesan zreb za Novaka po obicaju. Uzece turnir bez izgubljenog seta.

 

On 6/25/2021 at 11:51 AM, de Havilland Mosquito said:

Stvari se iznenada komplikuju....

 

On 6/25/2021 at 2:17 PM, de Havilland Mosquito said:

giphy.gif?cid=6c09b952e6fcb5cd3ffc07d549

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

Nego sta mislite, iz gornje polovine zenskog zreba, ko moze da dodje do finala?

 

 

To je ženski tenis, dakle svako  :roflmao:

 

Šalu na stranu, ako su leđa ok, Barti niko ni set neće uzeti, ako nisu onda se prostor otvara redom za Azarenku (ali i njeno zdravlje je upitno) te ako su obe rovite u tom slučaju vidim šansu i za lepu Estonku.

U Serenu ne verujem mnogo, tako da su moji tipovi iz druge četvrtine Belinda ili Gof, šteta što se sastaju već u trećem kolu pa jedna brzo ide kući.

 

Ko je Samanta Marej? Ima li neke veze sa Endijem?

 

Inače u žrebu je i Diatchenko, šteta što igra sa nekom levom Britankom pa to neće niko prenositi.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

Mek je rekao koju nedelju pre RG da Novak sad ili nikad uzima isti ili tako nesto, i ja mu to lajkovah. Posle je promenio misljenje. Njegov jinx deluje kada krene turnir, tamo negde u cetvrtfinalu ce reci Cici je u sjajnoj formi, Zverev nikad stabilniji, nema Djokovic sanse, isao je sa Andersonom u 5. I stvari ce se vratiti na svoje mesto 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...