Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

 

 

čitam kako su mu ojačale noge na repka temi, ma šta to značilo, zatim da je zreo za startnog SGa ovde, ma šta to značilo, pa samo da javim da, iako je vanredno puno napredovao, i dalje nije bolji od jake blažiča, imo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ulicni basketas said:

Uini se vratio na forum, čekajući da splasne euforija oko Džordana Dobrića. emoji1.png

 

ne brate, vratio sam se da bacim rešpekt mladoj rugobici treju, pa me ovo sa željkom zadržalo.

 

nemam problem da bacim veliko hvala & veliki rispekt za ognjena dobrića - > dečko je porobio poslednju trećinu sezone, napredovao je vanredno i želim mu da tako i nastavi. samo mi je bilo smešno kako se to na forumu kod ljudi koji razumeju basket onda pretvori u nosioca tima.

 

svaka čast kninskoj zmiji, razvalio je ali treba ga držati u okvirima za opšte dobro (i njegovo i naše).

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

radije bih jaku blažiča angažovao za tu poziciju, iako je jasno da to neće da iziđe na dobro.

Može Jaka. U EL druga petorka, u domaćici na poziciji podjebavača celokupne grobarske populacije.

Link to comment
Share on other sites

Vaskolika ciganijo, a prpa?! Jbg, doslo je vreme malo da se igra kosarka, dosta je bilo igranje macke i misa. Nek im je srecan Zoc. I nek ih ometlamo u finalu ABA, dok mi je ok da u KLS imaju jednu pobedu [emoji6]
Ma što bi bila prpa - Radonja već zna kako se pobeđuje Žoc i to dok je vodio timove sa budžetima od po 30+ miliona, pa zašto onda ne bi to učinio opet i sad kada je budžet upola manji...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postujem Zoca, ali I don't like razvoj situacije za nas. Favorizuje se Partizan u kosarci na vise nivoa. Od drzave, 'ajd jos i nekako mada nisam siguran da ce nas Veliki Vodja potpuno zaboraviti. Ali me EL nervira. Jedva cekaju komsije da se domognu neke pozicije koja bi dozvoljavala da im se da neka licenca, a da to za EL ne bude potpuni blam. Tu fascinaciju ne razumem. Sto losiju sezonu oni odigraju, to jace ejakulira Jordi. Pre par godina kad su zavrsili bez play offa, dobiju pozivnicu za EC. Sad opet raspad, pa se suska o A licenci za EL i salju se tweetovi podrske. Ili je do nas, kad sve ove godine nismo uspeli da dodjemo do F4?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E j... vas više i Žoc. Hajde neko nek otvori temu o Ciganima i Robiji. Ovo je uvek bila najzabavnija tema (prelazni rok) za svakog od nas, a sad se pretvorila u kuknjavu i protivkuknjavu zbog dolaska Robije. Bilo bi fantastično da se vratimo na temu i znam da bih ja voleo da pročitam neki predlog pojačanja, zašto je dobro, pa zašto nije...the usual stuff. Oni neka se lože da će da nas počiste, mi treba da gledamo u ono što imamo i što ćemo imati, pa da vidimo ko je bolji i zašto. Da ne bude da samo tražim, evo ja bih počeo sa informacijom da su Vesterman (ne treba nam), Hanga (zanimljivo, mada imamo na 3 dosta) i Claver (uh, da je u formi kao posle Lokomotive odmah bi ga doveo, a ni sada mi se ne čini kao loše rešenje za ono što nama na 4 treba) raskinuli ugovore sa Barsom. Pa me zanima mišljenje cenjenog foruma o ova tri igrača i da li tu ima nešto za nas. Hvala unapred.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo se moralo desiti pre ili kasnije, smena miljenika vlasti se uvek desava i mene to ne cudi. Drago mi je sto je Obradoviv opet tu, bice to dobre utakmice, i svakako mi je draze da nas jebu oni nego ova "braca" crnogorci. 

E sad, Ostoja ce morati da smiri svoju sujetu nakon Voldena, ocekujem da dosta nasih bivsih igraca dobije ponude, neko ce i da potpise ubedjen sam, samo videcemo ko. 

Ocekujem i da se Covic inati pa da krene sa nekim jacim imenima da barata, sve u svemu bice ovo najzanimljiviji prelazni rok za beogradske timove u poslednjih xy godina. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

Ja sam ubijedjen da Zoc ne zna da dobija sa prosjecnim igracima i da ce neslavno da zavrsi, jer ni mi ni komsije nemamo para za zvjeri koje je on navikao da trenira.

Ja sam ubedjen da nece Izdrzati ni 6 meseci tu, kad krenu da mu sernjaju ko mora da igra ko ne.. ima da se pokupi i ode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Ovo se moralo desiti pre ili kasnije, smena miljenika vlasti se uvek desava i mene to ne cudi. Drago mi je sto je Obradoviv opet tu, bice to dobre utakmice, i svakako mi je draze da nas jebu oni nego ova "braca" crnogorci.

 

How about not being a bottom for anyone? Let be top.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

 najbolje da ce njemu neko da sernja

ako i pokusa...moci ce samo da se pokupi i ode

Srbija je mesto gde kolika god da si legenda nadje se neko da ti prica koga moras da forsiras i slicno, a tesko ce on da trpi to.

Cobs oce u Euroligu, daj Covicu digni ga dok ne bude kasno, odlicno resenje za nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...