Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

31 minutes ago, Green23 said:

Micov u Budućnosti 

 

Bas iznenadjenje, mislio sam da bi fino legao Partizanu, ali ne verujem da je Zoc iznenadjen koliko i ja. Hocu reci, da su ga hteli sigurno bi ga i uzeli, ali verovatno imaju druge planove.

 

Bogami, i Buducnost pravi zanimljivu ekipu, bice ABA nikad jaca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MrTwister said:

Tesko da ce dobiti sansu prije nekih drugih poput npr Jovica. Sa druge strane momku moze znaciti na duze staze ovo iskustvo ako ne ode direktno u NBA sledece ljeto, bice sigurno ponuda iz EL/EC.

 

Idu Simonović i Petrusev tako da su mu vrata širom otvorena.

 

Edit, ja ga vidim ove sezone sa dabl dabl prosekom.

 

@Baron23 kakvo ti mišljenje imas koju ce minutažu imati?

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Ja ocekujem surovu dominaciju dua Matkovic-Jovic u njihovim redovima. Ovaj prvi 10 skokova i 3 banane u proseku minimum. Ne znam je li neki radio one statistike "per minute" u ABA ligi, ako jeste verujem da je on vec ove godine bio u samom vrhu u tom segmentu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, propolis said:

 

Idu Simonović i Petrusev tako da su mu vrata širom otvorena.

 

Edit, ja ga vidim ove sezone sa dabl dabl prosekom.

 

@Baron23 kakvo ti mišljenje imas koju ce minutažu imati?

Kapiram da ce Balcerovski starter, Matkovic bekap. Alek je 00 godiste nije to sad premium igrac kojeg zelis da forsiras ako dosad nije draftovan, sve i da ga partije naredne sezone ako bude dobar preporuce za neki late pik, daleko je to od odlaska u NBA i forsiranja takvog igraca. Poljak je dosao vjerovatno zbog minuta jer se tamo nije naigrao a mislim da je i pozajmica u pitanju no svakako ce Misko rjesiti brzo to bude li icemu valjao.

Link to comment
Share on other sites

Ova petorka je bas sramno izabrana. Toliko dobrih igraca je prodefilovalo jadranskom ligom, a oni u prvoj petorci stave Lengforda koji je odigrao jednu sezonu za koju se verovatno ni on ne seca da je igrao i Krunu kojeg su stavili na poziciju koju nije igrao ni u juniorima. Pri tom je Lengford te sezone imao prosecno jedva 12ppg. 

 

Edit: Evo tek sad dok kucam ovaj post vidim da su ovi sa sajta nisu birali igrace pojedinacno, nego su pravili neke nebulozne petorke gde je ova izasla kao pobednik. Ni to nisu sposobni ljudski da odrade. 

Link to comment
Share on other sites

Mićović je korektan igrač za ABA ligu. Bio dobar one sezone kad je Mornar završio na F4.

 

Kakav se tim može očekivati od Cedevite? Olabavili su poslednjih godina. Carmichael je dobro pojačanje. Golemac je stvarno dobar trener, može sigurno još da napreduje, ali čini mi se da nema ekipu koja može barem da zakuva favoritima.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...