Jump to content

UEFA Europa League '20/21.


Lobotomija

Recommended Posts

1 minute ago, Bugl Khan said:

Marin? Pa jel nije taj prošle sezone bio kod vas? I jel nije propalo to s Dragovićem? 

Istina, treba se pojačati. Možda malo iskustva za velike utakmice. Mandžo je još bez kluba. 

Mi tako pošaljemi igrače na privremeni rad u inostranstvo pa ih vraćamo 😄.

Nije još propalo sa Dragovićem, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2020 at 11:32 AM, Abudžaba Dabila said:

 

Ni mene ne bi previše iznenadilo da uprskaju stvar :classic_biggrin: Mislim da su i Feyenoord i CSKA bolje ekipe, ali, Dinamo je ove sezone u grupama napokon imao i sreće (za sada). Nema tu neke previše smislene igre za moj ukus, barem ono što sam gledao, ali rezultat je tu. Moguće da i previše očekujem s obzirom na što sam navikao zadnjih sezona.

 

Nego, meni nije jasno kako je Wolfsberger spakirao 4 komada Feyenoordu u gostima. Ok, 3 penala, ali kako su uopće došli u šansu za gol? A onaj Rnić što je ušao sad protiv Dinama na poluvremenu, čovjek em što izgleda kao da je već 5 godina u penziji, em što ima reakcije koje to u stvari i nisu, prati pogledom igrača koji mu ide ususret i ovaj zabija gol npr. (situacija kod 2. gola).

 

On 11/28/2020 at 9:23 PM, goldberg said:

 

Kako je u Zagrebu bilo samo 1:0 za Dinamo?

 

Moze Wolfsberger da prodje cak i sa dva remija, ako Dinamo pobedi Feyenord u gostima.

 

Opet dobio Wolfsberger u gostima i sad im treba samo bod kuci protiv Feyenorda za drugo mesto (sto ce ici tesko jer lose igraju kod kuce).

 

@Bugl Khan cestitke za 1. mesto u grupi. Vreme je da Dinamo odigra jednu dobru sezonu u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa igra Dinamo već 3. dobru sezonu u nizu. Bila je 1/8 finala EL, pa dobar nastup u CL, i sad opet dobra EL. Kad bi otišli korak dalje ovaj put, neko četvrtfinale možda, bilo bi super. Al to naravno ovisi jako puno o ždrijebu. Ako bi izbjegli nekih 6-7 momčadi sve je moguće. 

Rijeka odigrala 2:2 kod Sociedada. Šteta za njih, imali prejaku skupinu ipak, i izgubili 2 puta u zadnjim minutama. Al 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Obezbedi Tottenham prvo mesto u grupi tako sto u drugom poluvremenu dadose 2 gola Antverpenu. Prvi gol - Bejl sa nekih 25-30m opasno izvodi slobodnjak, lopta pogadja precku, golman paradirao i Vinicus lagano natrcava i spusta loptu u mrezu. Lo Celso je nagradjen za odlicnu partiju drugim golom. Usli su i Son i Kane oko 60'  i dosta pretili. Sve u svemu, posao u grupama je solidno odradjen i sada cemo videti sta se moze dalje u knockout fazi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, threepwood said:

 

Nije to taj Vinicius. Ovaj je igrao u Benfici. Napadac, podtip drvo.

Aha,hvala..vidim da redovno zabija kad dobije priliku..nisam ga gledao dovoljno da donesem sud.

 

3 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Hauge je mnogo talentovan igrač. Ima brzinu, lagan dribling, šut nevjerovatno dobro ispoliran za svoje godine. Gol Seltiku na San Siru i gol sinoć su mala remek-djela. 

I Napoliju je dao vrlo lep gol gde su do izrazaja dosli brzina,tehnika i razmisljanje.
Po mom skromnom sudu,najbolje Milanovo krilo posle Rebica..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bugl Khan said:

Ozbiljan sam. Ko je jači? CSKA se raspao u Europa Ligi, Zenit u možda najslabijoj skupini CL, ko ostaje Spartak?

Ova dva koje si naveo su sigurno jaci. To sto se CSKA raspao,kako kazes,ne znaci da je Krasnodar bolji.

Ja sam Krasnodar gledao u plej ofu za Ligu sampiona protiv PAOK-a. Tipicna Liga Evrope ekipa i to ne vrhunska.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/15/2020 at 10:58 AM, Crni Bombarder said:

Ova dva koje si naveo su sigurno jaci. To sto se CSKA raspao,kako kazes,ne znaci da je Krasnodar bolji.

Ja sam Krasnodar gledao u plej ofu za Ligu sampiona protiv PAOK-a. Tipicna Liga Evrope ekipa i to ne vrhunska.

Pa nisam ni rekao da je Krasnodar neko čudo od ekipe. Samo da su trenutno najbolja ruska ekipa. Mislim, u njihovoj ligi ne stoje najbolje, ali u Europi su bili najmanje loši od svih. Ugl, prolazno, ali moglo je i bolje za to prvo k.o. kolo

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...