Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

- Gledam Partizan i vidim… bolje da ćutim, pošto nemam dlake na jeziku. Žao mi je zbog svega što im se dešava. Tamo sam, ipak, proveo šest godina, sazreo, krenuo u svet. Jeste me, ali i nije briga. Samo bih rekao da su u klupske stvari umešani neki ljudi koji ne bi trebalo da budu umešani. Sve je počelo sa otkazom Vladi Šćepanoviću. To mi se nije svidelo, koliko god da nije ispunio očekivanja, mada je u trenutku odlaska, imao isti skor kao Trinkijeri godinu dana ranije. U Humskoj nema strpljenja, a o ostalom, bolje da ne pričam. Nije mi potrebno još glavobolja - zaključio je Marinković Ako je nekome i dalje teško što nema navijača, onda neka igraju šah umesto košarke. Zar im toliko nedostaju oni koji ponekad nesnosno urlaju, vređaju aktere? Zar im je to jedini podsticaj za partije na terenu? Po mom mišljenju, odsustvo publike nije više hendikep odnosno razlog za slabije partije. Neka okrenu ploču - jasno poručuje bivši igrač Partizana.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=01&dd=29&nav_id=1802834

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

- Gledam Partizan i vidim… bolje da ćutim, pošto nemam dlake na jeziku. Žao mi je zbog svega što im se dešava. Tamo sam, ipak, proveo šest godina, sazreo, krenuo u svet. Jeste me, ali i nije briga. Samo bih rekao da su u klupske stvari umešani neki ljudi koji ne bi trebalo da budu umešani. Sve je počelo sa otkazom Vladi Šćepanoviću. To mi se nije svidelo, koliko god da nije ispunio očekivanja, mada je u trenutku odlaska, imao isti skor kao Trinkijeri godinu dana ranije. U Humskoj nema strpljenja, a o ostalom, bolje da ne pričam. Nije mi potrebno još glavobolja - zaključio je Marinković Ako je nekome i dalje teško što nema navijača, onda neka igraju šah umesto košarke. Zar im toliko nedostaju oni koji ponekad nesnosno urlaju, vređaju aktere? Zar im je to jedini podsticaj za partije na terenu? Po mom mišljenju, odsustvo publike nije više hendikep odnosno razlog za slabije partije. Neka okrenu ploču - jasno poručuje bivši igrač Partizana.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=01&dd=29&nav_id=1802834

Ta sisica je uredno izasla sa slikom onog mutavog kriminalca na majici i nije mu smetalo kad je nas sa decom jurila bagra kriminalaca po hali kad smo zvizdali i nismo hteli da postujemo minut cutanja, a sad sa bezbedne udaljenosti mu to smeta. Ipak, bolje i sad da kaze nego da cuti, al bar nek imenuje sve kako treba, nije tako davno otisao.

Edited by Bole Tyson
Link to comment
Share on other sites

Jbg, to je kao kada zrtvu zlostavljanja pitas zasto nije ranije progovorila. Vanja je, srecom po njega, imao odlican insinkt za samoodrazavnjem i ispravnu zelju da ne bude prebijen ili gore.

 

A sada upozorava/otkriva koliko oseca da sme. Nece zauvek biti u Spaniji. I hvala mu na ovome, ma koliko malo mogao da isprica.

Link to comment
Share on other sites

Izvini, malo mi je bezveze da me sad uvlacis u pricu sa silovanjem. Nije ga niko premlatio, niti su pokazali da im smeta to flertovanje sa kriminalcima. I sam sam napisao da je bolje i sad da prica nego nikad, ali vise mi lici na pricu da se duguju neke pare nego da mu nesto smeta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije smeo da kaže da mu smeta, jer da je rekao, bio bi premlaćen ili bi mu, u najmanju ruku, bilo prećeno.

 

S druge strane, naravno da nije isto sa publikom i bez nje, posebno nekim timovima, u koje spadamo i mi. Međutim, slažem se da je krajnje bezveze da se taj razlog često pominje u priči zašto KKP izgleda tako kako izgleda.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

mada je u trenutku odlaska, imao isti skor kao Trinkijeri godinu dana ranije.

 

U Evrokupu je Šćepanović imao 2:3, a Trinkjeri 5:0. U ABA je imao 2:2 kao i Šćepa kad je bio otpušten. S tim što nije sve u rezultatima, neke stvari se vide na terenu bez da gledaš rezultate.

 

Kao nemam dlake na jeziku, ali bolje da ne pričam. Kakav filozof. 

Ako je sa nekim bilo strpljenja, to je bio on. 

Kenja mi se. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bole Tyson said:

Ta sisica je uredno izasla sa slikom onog mutavog kriminalca na majici i nije mu smetalo kad je nas sa decom jurila bagra kriminalaca po hali kad smo zvizdali i nismo hteli da postujemo minut cutanja, a sad sa bezbedne udaljenosti mu to smeta. Ipak, bolje i sad da kaze nego da cuti, al bar nek imenuje sve kako treba, nije tako davno otisao.

 

nisam baš najbolje razumeo u kakvoj su korelaciji kritika postupanja kluba (i igrača, stručnog štaba) oko stvari koje se tiču igre & upad "navijača" na čelu su đurom ili saletom mutavim, veljom nevoljom i ostalima koje su opet čelnici kluba feat policija pustili na teren, odnosno, nisu zaštitili ni igrače ni navijače?

 

zašto bi baš vanja trebalo da isteruje pravdu u takvoj nadrealno-banana-država situaciji & kada 'fala bogu nije, zašto on nema prava da kaže mišljenje o modus operandiju kluba?

 

pri tome, njiegov stav uopšte ne mora da bude ispravan ali ima pravo da ga iskaže. 

ja se npr apsolutno slažem sa pričom oko publike kao nedovoljno jakom izgovoru za nivo pruženih partija.

 

takođe se slažem za šćepanovića, iako sam nakon burga napisao da sam grešio što sam ga ovde branio i da treba da dobije otkaz, vreme je pokazalo da se tu ništa naročito ludo nije promenilo, iako je taj filipovski ipak neki korektan trener a nije ni rookie.

 

mislim, na slične teme mogu da dam sličnu eksplikaciju na zvezdine teme, samo nije mesto ovde tome.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...