Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Gent nikako nije bolja ekipa od nas. Ne bi nam dali gol da se jos 180 minuta igralo, a zna se kakva nam je odbrana.

 

Pankov i Nikolic se svojski trudili da naprave sansu ovima, al dzabe. 

 

Falcineli bas bas zahvalan igrac. I kad ne da gol, opet uradi brdo korisnih stvair za ekipu. Bas igra kao Boaci u prvom mandatu. 

 

Meni je ovo stvarno uzivanje, bas nam je LE po meri. Konacno igramo takmicarski fudbal u Evropi i pobedjujemo. Dva kola pred kraj smo prakticno obezbedili prolece. Steta sto nije ostalo 0:0 na drugoj tekmi, pa da napadnemo svojski Hofenhajm kod kuce. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boaće said:

Neko je ovde prizivao katastrofu jer ne igra Sanogo, eto može i dobro i bez nepotrebnih kartona. Mister i ekipa rastu zajedno, bez pola ekipe rutinski odigrano. Ne znam da li su 2 dobre šanse stvorili, kontrolisali smo utakmicu od prvog do poslednjeg minuta.

Brate taj Sanogo je nula od igraca, i to precrtana. Ne bih o njemu da trosim reci, tu je do polusezone, jasno je da dovesti brz pokretljiv igrac na toj pooziciji, a ne tempirana bomba. Ovaj tim je dosta dobar, fali zadnjo vezni, zamena za Rodica i stoper i to je to. Kurtalisati se raznoraznih mucenika i to ke sve. Sto pre odustanemo od one taktike da imamo 35 igraca, mi igramo lagano prvenstvo i nema potrebe za gomilanjem, bolje 1 pravi nego 3 bezveze. Cestitke na pobedi, i nadam se dobrom prelaznom roku, pre svega jer moze mnogo znaciti za sledece kvalifikacije. Sad je vreme za iskorak, da se napravi vidljiva razlika izmedju nas i Partizana, a od nas samo zavisi, oni su ucinili sve sto je do njih, gore ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

@Neme

 

Ok, ti daješ neku generalnu ocjenu i gledaš dublje. Ja samo ocjenjujem ovo što sam gledao na terenu.  Nijesam primijetio da su nešto bili bolji od nas. Moglo je svakako da ode i drugačije da nijesmo odmah poveli, ali tako se odigralo...

 

Kakvi bili bolji, da jesu uzeli bi bar 4 boda iz dve utakmice bez diskusije. Ali, šest godina zaredom u evrotakmičenjima govori da vrede. Nisam ih nešto pratio i ne znam da li su svake godine pretumbavali tim, ali kontinuitet stoji. Strašan je uspeh uzeti protiv takve ekipe svih 6 bodova.

 

I mi nanizasmo 4 godine zaredom. Niko nas ne priziva, u to sam siguran. :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepa sansa da predjemo 30 bodova i prestignemo,Ludogorec, YB i Apoel. Uz neku srecu mozemo i do nosioca u 4 kolu, naravno ako bar 2 jace plasirana tima od nas ispadnu, ako se ne varam. Podrazumevam da nabrojana 3 preteknemo ove sezone.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Martin Mystere said:

Odnos šuteva 27:4 za Gent

 

2 hours ago, 12Laki said:

Ajde dobro sto nam se u Linglong ligi sklanjaju al sto nam se sklanjaju u Evropi...To nisam ocekivao...

 

Sad ispada kao da ovi rezultati u Evropi daju za pravo seriji od 20 pobeda i 1 remijem u LLSL, a zapravo je suprotno - ako FKCZ moze da dobije jaceg protivnika koji je dominantan, zasto neki protivnik ne bi mogao da to isto uradi u LLSL? Ne u svakom ili svakom drugom mecu, ali to bi svakako trebalo da se cesce desava.

 

Na kraju krajeva, svi ili skoro svi ovde prave distinkciju izmedju uprave i ekipe. Ekipi i treneru svaka cast, ali valjda ne treba crtati koliko je kriminalaca u klubovima i kako se u nasem fudbalu ne desava nista nepredvidjeno. Na zapadu Osijek koji nije bio nista do sada dovodi trenera za milion evra i pobedjuje Dinamo na svom terenu, ovde drugoplasirani klub u drzavi iz drugog grada po velicini moze samo da sanja vec 15 meceva da uzme jedan jedini bod.

 

Tako da, nista ne znace rezultati u ligi niti me to zanima, niti bi ikoga to trebalo da zanima. Za LE svaka cast, tu smo na svome, LS ionako ne pripadamo trenutno. Nadam se da cemo smoci snage da dobijemo i Hoffenheim.

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Crni said:

Jel neko primetio koliko smo cvrsci i bolji bez Kange?

Polako počinjem da sumnjam da ti ne smetaju samo fudbalski kvaliteti pojedinih igrača. Ko je sledeći? Ben? 

Je l' neko primetio kako nam je sredina danas bila bušna i kako su pretrčavali naše veznjake? A je l' neki primetio kako je Nikolić promašio celu loptu kod ispucavanja iz našeg penaltika?

Edited by Don Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, goldberg said:

 

 

Sad ispada kao da ovi rezultati u Evropi daju za pravo seriji od 20 pobeda i 1 remijem u LLSL, a zapravo je suprotno - ako FKCZ moze da dobije jaceg protivnika koji je dominantan, zasto neki protivnik ne bi mogao da to isto uradi u LLSL? Ne u svakom ili svakom drugom mecu, ali to bi svakako trebalo da se cesce desava.

 

 

Možda, ali samo možda, zato što Gent ima 20% vredniji tim od Zvezde, a Zvezda 20 puta vredniji od prosečnog JSL tima. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Juan said:

Polako počinjem da sumnjam da ti ne smetaju samo fudbalski kvaliteti pojedinih igrača. Ko je sledeći? Ben? 

Je l' neko primetio kako nam je sredina danas bila bušna i kako su pretrčavali naše veznjake? A je l' neki primetio kako je Nikolić promašio celu loptu kod ispucavanja iz našeg penaltika?

Ne smeta mi Cak ni Sanogo, sem Gobeljica niko. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...